Gönderen Konu: SAÇ EKİMİ YAPTIRACAĞIM YERE KARAR VEREMEDİM  (Okunma sayısı 1129 defa)

Adem GÜL

• Jr. Member
  • **
SAÇ EKİMİ YAPTIRACAĞIM YERE KARAR VEREMEDİM
« : 03 Şubat 2023, 23:42:21 »
Arkadaşlar iyi forumlar. Saç ekimi için nerede yaptıracağıma karar veremedim. Lütfen memnun kaldığınız veya çevrenizde ekim yaptırmış  sonucu çok iyi olan varsa  nerede yaptırdıklarını paylaşır mısınız? Asuman hair, Serkan aygın, buralar 40-45 bin tl. arası medeks 22 bin tl. İlhan serdaroğlu 34 sakaldan ilave yaparsa 40 bin tl. Şimdi fiyat kalite kıyaslaması yapıyorum. Yüksek ücret isteyenler medeksten daha iyi mi yapıyorlar. Sonuçlar aynu ise neden fazla para ödeyelim. Ne yapmam lazım. Ayrıca medeks sabit fiyat greft sayısı saç donörü yetersiz kalırsa sakaldan ihtiyaç olunan kadar alınıyor. 6 bin üstü grefte çıkıyor. Ancak diğerleri  max. 4500-5000  greft. Ne yapmak lazım.

keloglan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ EKİMİ YAPTIRACAĞIM YERE KARAR VEREMEDİM
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2023, 23:46:32 »
Ben 4 gün önce medekste ektirdim.Bana göre 40 50 bin lira uçuk rakamlar.22bin lira bence gayet ideal.Son karar yine sana kalmış.Açık alanda medeks akla geliyor senin de açık gibi
  • Ekim Tarihi: 2 şubat 2023
  • Ekim Merkezi ismi MEDEKS
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi xpecia günde 2

Adem GÜL

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2023, 00:00:17 »
Burdan sonuçlara bakıyorum yani serkan aygınla, Asmedle yada diğerlerinde ektirenlerle ör. Medeks ektiren arasında ne gibi fark var. Her ikiside çıkmış sonuç doğallık iyi. Fiyatı yüksek olanlar popüler olduğu için mi yüksek.

Harun Burak

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2023, 01:13:26 »
Medeks bana göre fiyat performans olarak en iyi merkezlerden
  • Ekim Tarihi: 04.11.2022
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Kinyas
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 26

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2023, 01:31:52 »
Ahmet Tosunu’da araştır.

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2023, 02:38:11 »
resim paylaşmalısın hocam.

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2023, 04:37:08 »
Asuman haire bütçen yetiyorsa asuman
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2023, 11:29:38 »
sence SAC EKIMI SONUCLARI bu konu icin dogru bir alan mi?

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2023, 13:12:01 »
Ahmet tosun dan şasma 5 arkadasim yaptirdi sonuc mükemmel bende ektirdim 5ci ayima girecem şuan bile memnunum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2023, 17:46:07 »
Resim eklemeden bu tarz konular açmayın neye göre sana öneri vereceğiz saç ekimine uygun musun açıklığın nedir donör nasıl her saç ekimcinin başarılı olduğu saç tipleri var

Ve yanlış bölüme konu açarsan banlana bilirsin forumdan
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Şubat 2023, 19:14:32 »
Resim eklemeden bu tarz konular açmayın neye göre sana öneri vereceğiz saç ekimine uygun musun açıklığın nedir donör nasıl her saç ekimcinin başarılı olduğu saç tipleri var

Ve yanlış bölüme konu açarsan banlana bilirsin forumdan
+1
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Adem GÜL

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 04 Şubat 2023, 20:07:18 »
Donör alanı bu şekilde, sakalım ise çok sık ve ve kalın. Sık bir ekim düşünüyorum. Tek seferde ektirip bitirmek istiyorum.  6-7 bin greft saç ve sakal olarak düşüncem bu şekilde, ekimi ikiye bölüp 2 gün peşe peşe yaptırmak istiyorum. Bir merkez 2 olacak şekilde takribi 7 bin için 56 bin tl istedi. 4 bin greft saçtan, yaklaşık 3 bün grefte sakaldan. Adam akıllı bir hizmet almak istiyorum. İyi mi olur  kötü mü olur kaygısı yaşamak istemiyorum. Tavsiyesiyeleriniz önemli benim için. Özellikle aynı kalitede hizmeti daha uyguna alacağım yerler varsa. Önerilerinizi bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 04 Şubat 2023, 20:17:57 »
Donör güzel kaliteli donörün var
Kendi saçlarında ince dökülmen devam edecek incelerek dökülmen devam ediyor yani erkek tipi saç dökülmesi genetik.

Bu alana kendi saçlarına göre planlama yapılır ve ekim yapılır
Kendi saçlarında dökülürse bu ekim sürecinde de olabilir o yüzden ekim sana zayıf gelebilir
Bu şekilde saç ekimi düşünüyorsan öncelikle saçlarını güçlendirmen sonra saç ektirmen gerekir ya da ikisine aynı anda başlamalısın

Ve alan geniş olduğu içinde iki saç ekimi uygundur

Saç ekimine ayırabileceğin maksimum bütçe nedir?

Donör de bu arada çok güzel açıklıkta az olmadığı için hata kaldırmaz doğru adımlar atmalıyız
Global Moderator

Adem GÜL

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 04 Şubat 2023, 20:27:19 »
Üstad yaşım 34 dökülme nerdeyse yok sayılır. Saçlarım aşırı yağlı  hergün yıkıyorum   gözle görülür dökülme yok.Ekimi tek seferde peş peşe 2 gün yaptırmak istiyorum. Görüştüğüm bir yer şöyle yazdı.

Adem bey sakallarınız gerçekten  çok  sık  görülüyor  ..  ben sakalınızdan yaklaşık ‪2500-2900‬ greft kadar alabilirim  . Tabii ki  bu  durumda  toplam  7000  greftlerre  yaklaşmak olası  ev  daha  sık  bir  ekim yapılabilir.  Bu  durumda  2  gün  operasyon planlaması  yapmamız  gerekecek , çünkü  2  operasyon hem sizin hem de  bizim için tek  günde  çok  yorucu  olur  .  Ayrıca  günlük verilecek olan lokal anestezik  madde miktarında, üst sınırını  aşmamamız gerek,  aşarsak sağlığınızı tehlikeye atmış oluruz.Sakal  operasyonu  için  ücretim  ‪22 .000‬ tl  olur  . Yani  toplamda 2  operasyon ,  2  günde  yapılır  ve  toplam  maaliyet  56 bin tl olur.

Saçdan 4 bin alacak sakaldanda takribi 3 bin.
Ayrıca şimdiden  fin. başlayacağım. İlk defa kullanacağım. Sabah akşam tok olarak mı kullanıyoruz.

Ekimi mümkün olursa bu ay içinde yaptırmak  istiyorum

Adem GÜL

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 04 Şubat 2023, 20:35:02 »
Bakıyorum bazı yerler sırf popüler olduğu için çok abartılı rakamlar istiyor. Ben hem emeğinin hakkını alan hemde kaliteli bir iş yapacak yer ekip arıyorum. Serkan aygın mayıs sonuna randevu veriyor. O kadar bekleyemem. Ayrıca 40-45 bib arası fiyatı var. Asuman, Serkan.. İnternette en iyi saç ekim merkezi neresi diye araştırma yaptım 5-6 gazete takvim Yeniçağ  gübeş ahaber vs.  İlk sırada hiç duymadığım forumda adı dahi geçmeyen estefavor diye bir yeri en iyilerde il sıraya yazmışlar.  :)) Ordan fiyat aldım 17 bin.

Facebook Twitter Instagram