Gönderen Konu: 1 Şubat 2023 - 3800 Greft - SMILE HAIR CLINIC - Yaş 33  (Okunma sayısı 5489 defa)

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar, bundan 7 sene önce İlhan Serdaroğlu'nda ekim yaptırmıştım, sonuç tatmin edici olmuştu, hatta kimine göre en iyi sonuçlarındandı. Zaten forumda bir başlık açmıştım, oradan görebilirsiniz.
Fakat ekimden sonra dökülmemiş orjinal saçlarım dökülüp incelince tepe bölgem iyice açıldı ve bundan çok rahatsız olmaya başladım, zaten İlhan hoca da ileride bir ekim daha yaptırmam gerektiğini bana söylemişti o zamanlar. Yani ikinci ekim vaktim gelmişti artık.
Bu sefer Smile Hair Clinic'i tercih ettim. Sosyal medyada karşıma çıktı, öncesi sonrası videoları dikkatimi çekti ve daha sonra kendileri ile görüşmem sonucu burada ekim yaptırmaya karar verdim. Açıkçası fiyat konusunda daha avantajlıydı ve ekim sonrası içerisinde boyun yastığı, antibiyotik ve operasyon sonrası kullanmam gereken ilaçlar, ağrı kesici, sebamed şampuan ve vitamin kutusundan oluşan bir çanta vermeleri de benim için bir artıydı, sonuçta bunları bir çok yer vermiyor ve cebinizden karşılıyorsunuz.. Ama bundan daha önemlisi öncesi sonrası videoları gerçekten beni etkiledi diyebilirim.
Buraya genelde yurt dışından geliyorlar, hatta ekim günü benden başka 14 kişi daha vardı ve tek Türk bendim :))

Operasyonum 5 saat sürdü (alım yapıldıktan ve kanallar açıldıktan sonra 15 dk yemek arası oluyor). Önceden tecrübeli olduğum için rahat geçti diyebilirim, sadece anestezi bölümü sıkıntılı geçiyor :) Operasyon sonrasında hiç bir şikayetim olmadı hatta eve geldiğimde bilgisayardaki işlerimi hallettim, ilk ekimim 9 saat sürmüştü 4500 greft ekilmişti ve sonrasında bu kadar rahat olamamıştım açıkçası ve bundan korkuyordum, neyse ki rahat atlattım.

Bugün 21. gündeyim. 15 günde bir fotoğraf paylaşacağım. Takviye olarak 14. günden itibaren minoxil, proscar ve biotin-kreatin vitamini alıyorum.

Ekim öncesi, ilk yıkama ve 14.gün fotoğraflarımı paylaşıyorum. Umarım sonuç tatmin edici olur.

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 1 Şubat 2023 - 3800 Greft - SMILE HAIR CLINIC
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2023, 12:48:57 »
Ekim öncesi ( ön tarafta da seyrelme vardı ama beni rahatsız eden tepe bölgeydi)

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2023, 12:49:41 »
Ekim günü
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2023, 12:26:11 Gönderen: runaway »

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2023, 12:50:52 »
3. gün ilk yıkama

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2023, 12:51:52 »
14. gün kabuk dökümü

Muzzy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 1 Şubat 2023 - 3800 Greft - SMILE HAIR CLINIC - Yaş 33
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2023, 18:22:23 »
kardeşim merhaba. ekimin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. ben de senle ayni yere ekim yaptırmış birisi olarak bu konunun takipçisiyim. 2017 de ilhan hocaya 3200 graft ekim yaptırdım. şimdi yeni 4300 graft daha yaptırdım ayni yere. senin sonucun tatmin edici olur diye düşünüyorum. ikinci seanslar her zaman güzel cila oluyo kafaya.

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2023, 18:26:59 »
kardeşim merhaba. ekimin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. ben de senle ayni yere ekim yaptırmış birisi olarak bu konunun takipçisiyim. 2017 de ilhan hocaya 3200 graft ekim yaptırdım. şimdi yeni 4300 graft daha yaptırdım ayni yere. senin sonucun tatmin edici olur diye düşünüyorum. ikinci seanslar her zaman güzel cila oluyo kafaya.

Çok teşekkür ederim, umarım sizin sonucunuzda güzel olur :) Ben de ilk ekimi ilhan Serdaroğlu'nda yaptırmıştım ama bu sefer bu klinikte yaptırma kararı aldım. Bakalım hayırlısı. Her ay foto ekleyeceğim, iyi oluyor kendi sürecimi de takip etmiş oluyorum.

İlhan hocanın ekimini de paylaşmıştım forumda 6-7 sene önce, sonuç çok iyi olmuştu. Umarım sizinki de güzel olur.

Muzzy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2023, 18:31:29 »
biliyorum o ekimi de full takip etmiştim. umarim ilk tercihinki kadar dogru yer secmissindir. ben de su an ekimimin 6. gunundeyim. ayri baslik mi acayim yoksa eski başlıktan mi devam edeyim bilemedim.

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2023, 18:34:53 »
biliyorum o ekimi de full takip etmiştim. umarim ilk tercihinki kadar dogru yer secmissindir. ben de su an ekimimin 6. gunundeyim. ayri baslik mi acayim yoksa eski başlıktan mi devam edeyim bilemedim.

Bence yeni başlık açmalısın, sonuçta aynı yere yaptırmış olsan bile yeni bir ekim yaptırmış oldun mantıken. Greft sayısı da farklı sonuçta.Valla ben burayı instagramdan keşfettim, malum bir şey aratınca sürekli karşına reklam çıkıyor , öyle karşıma çıktı girdim baktım profilllerine, öncesi sonrası fotoğrafları videoları gerçekten çok tatmin edici. Sonra gittim görüştüm içime sindi, fiyat konusunda da daha avantajlıydı ve burada yaptırmaya karar verdim, pişman değilim şimdilik. Tabi sonucu beklemekte fayda var :)

Muzzy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 26 Şubat 2023, 18:48:25 »
merakla resimlerini bekliyo olucam. 20 gün arayla ekim yaptirmisiz. 1 yil burayı boş birakmak yok artık 😄

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 26 Şubat 2023, 18:54:30 »
5 saatte ekim bu ne hız  :) hayırlı olsun dostum umarım güzel sonuç alırsın.

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Şubat 2023, 19:02:15 »
5 saatte ekim bu ne hız  :) hayırlı olsun dostum umarım güzel sonuç alırsın.

Evet ilk ekim 4500 greft 9 saat sürmüştü. Ama bu sefer 3800 greft ekildi ve şöyle bir detay var bu sefer alımı 2 kişi, ekimi 3 kişi birden yaptı. Sadece kanal açımında tek kişi çalıştı. Açıkçası ben de bu kadar hızlı biteceğini beklemiyordum :)

Bakalım , ben iyi olacağını hissediyorum :) şu tepe kapansın tatmin eder beni.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Şubat 2023, 19:16:45 »
ilgin sosyal medya hesablarına göre bakım saç ekimi seçmen forumdan bir kişi olarak saç yapın çok ince saç ekiminden önce kendi saçalrını güçlendirip öyle ekim düşünsen daha doğru olurdu
Global Moderator

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 26 Şubat 2023, 19:33:52 »
ilgin sosyal medya hesablarına göre bakım saç ekimi seçmen forumdan bir kişi olarak saç yapın çok ince saç ekiminden önce kendi saçalrını güçlendirip öyle ekim düşünsen daha doğru olurdu

Valla aslında ilk ekimimi gerçekleştirmeden önce neredeyse 1 seneye yakın araştırmıştım, forumda çok kafayı yemiştim açıkçası. Bu sefer çok kafa yormak istemedim, içime sindi ve ektirdim. Evet ince telli oldukları için minoxil, proscar ve biotin-keratin karışımı bir vitamin takviyesi alıyorum. 1 sene boyunca devam edicem bunları da almaya. Bakalım hocam ya hep beraber görücez sonucu :)

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 26 Şubat 2023, 20:31:31 »

Ayrıca araştırmadım da değil, foruma da baktım ama 2 3 kişinin başlığı vardı sadece. Google yorumları, instagram before after videoları ve hasta yorumları, ayrıca kendi gözlemim burada karar kılmamı sağladı. Şimdiye kadar pişman da değilim, ekim çok rahat geçti, sonrasında hiç bir sorun yaşamadım, tabi önemli olan 1 sene sonrası..

Facebook Twitter Instagram