Gönderen Konu: Bu Saçlar Ekimlik Midir ? Donör Bölgem Nasıl ?  (Okunma sayısı 264 defa)

stcevik

• Yeni üye
  • *
Bu Saçlar Ekimlik Midir ? Donör Bölgem Nasıl ?
« : 26 Şubat 2023, 17:11:00 »
Arkadaşlar hepinize merhaba, yaşım 33, uzunca bir süredir forumu takip ediyorum ( 2019'da kayıt olmuşum, keşke o zaman yaptırmış olsaydım :( ) ama bu ilk konum olacak çünkü ilk defa kendimi saç ektirmeye bu kadar yakın hissediyorum. Şu an geldiğim durumda keşke daha önce ektirip bir an önce aradan çıkarsaymışım diyorum. Bu zamana kadar cesaretimi toplayamamıştım ama artık son aşamadayım diyebilirim. Saçlarımın fotoğraflarını sizlerle paylaşacağım. Eğer son kararımı da verirsem ekim için konuştuğum bir merkez var ve 20 gün sonrasına operasyon tarihi alabilirim. Bu 20 günlük süreçte yapmam gerekenler, kullanmam gereken takviyeler nelerdir veya sizce donör bölgesi ve var olan saçlarımın kalınlığı/sağlığı nasıl ? Daha da güçlenmeleri için ne yapmam gerekir ? Konuştuğum merkez açıklığın fazla olduğunu ve iki seansta yapılması gerektiğini söyledi. Sizce de iki seans olarak mı planlanmalı ? Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

« Son Düzenleme: 27 Şubat 2023, 00:07:06 Gönderen: stcevik »
  • Ekim Tarihi: 11 Mart 2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr. HakanClinic (Op.Dr. Hakan Bozkurtoğlu)
  • Greft Miktarı 4750
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Nature's Supreme Multivitamin for Men / Solgar Biotin / Nature's Supreme Omega-3 / 1/4 Proscar
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Facebook Twitter Instagram