Gönderen Konu: Donör bölge ikinci ekime musait mi?  (Okunma sayısı 282 defa)

Bozkurt222

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölge ikinci ekime musait mi?
« : 06 Mart 2023, 00:25:17 »
Merhaba, tam bir sene önce 22 yaşımda sac ekimi yaptırdım, ve donör bolgemi baya yıpratılar.
Azerbaycanda yaptırdım, en iyi doktoruna, 3 ay sıra bekledim. Doktor iyi ama insan sayı cok oldugu icin günde iki kişiye sac ekimi yapıyor, greftlerin götürülmesini bir kadın yapyor, kendisi sadece kanalları aciyor. Kadına kendi agzımla bir greft almasını ikisin atlamasını söyledim, he-he diye gecti. Uzun süredir donöre düzeltme ekimi yapmayı düşünüyordum, ama vazgectim, ilerde cok sıkıntı cekersem sac dövmesi yaptıracam.
Şimdilik ikinci ekimi düşünüyorum sizce mevcut bölge musayit mi?
Sac ekimi sonrası ve şimdi ko halin fotolarını bırakıyorum. Ekimden once yanları hep kısa kestiroyordum 1 numarayla, şimdi max 4 le kestiriyorum ve aşırı rahatsız oluyorum

Bozkurt222

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Donör bölge ikinci ekime musait mi?
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2023, 00:34:48 »
Şimdiki hali

Neverbackdown

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2023, 02:19:16 »
Donör hırpalanmış ve saçlar ince gözüküyor. Bence minox ve finasteride başlamalısın.Bu takviyeler tabi bir takım riskleri var mesela ben kullanmıyorum ama 25 yaşımdan sonra kullansaydım şuan 32 yaşımdaym saçlarım çok güçlü olurdu. Sana kalmış eğer takviye kullanmazsan ve ekim yapıp 30.yaşında saçlar dahada incelip giderse görüntü iyi olmaz. Çünkü bilinenin aksine bazı insanlarda donör bölgedeki saçlarda zayıflıyor.Kendi saçında dökülmeye devam edebilir

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2023, 11:35:08 »
 6 ay finasterid kullan saç sakal karısık ektirisin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2023, 20:56:17 »
saç ekiminizi neden paylaşmadınız forumda ?
saçekimi sürecinide takip etmek isteriz
Global Moderator

Bozkurt222

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2023, 03:59:20 »
Formu keşfettigimde 3-4 aylarımdaydım, o yuzden paylaşmadım, ama dilerseniz birnci günden bir yıla kadar ki süreci baştan paylaşa bilirim

Facebook Twitter Instagram