Gönderen Konu: Samet Ergen - Istanbul - Fikirinize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 739 defa)

Kuantum35,5

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selam aradaşlar,

bana Dr. Samet Ergen önerildi, ve benim kuzenim ayni hastanede çalışıyor (masa başı), onun yüzünden orda ektirmeyi düşünüyorum.

Ama malesef burda hiç bir bilgi Samet beyin üzerine alamadım.
Sizce Sonulari nasıl?

Benim informasyonlar: 12 senedir saç ekiyor, kendisi ekiyor, tüm ekme teknikleri kullanıyor.

Sonuçlar sizce nasıl?
Bence çok greft birden ekiyor.

Insta, TikTok, Facebook ve kendi sitesinde sonuçlar gözüküyor. Buraya resim ekliyemedim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Samet Ergen - Istanbul - Fikirinize ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2023, 21:06:55 »
forumu araştırın hata yapmayın
Global Moderator

Kuantum35,5

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2023, 23:17:02 »
Merhaba Hintell arakadas,

O yüzden burada forumda sordum, tanıyan varmı. D. Samet Ergen 12 yıldır özel bir hastanede saç ekimi yapmaktadır. Şimdi serbest meslek sahibi ve birçok referansı var ama iyi olup olmadıklarını malesef anlamıyorum. Size saç durumumu ve bütçemi gösterebilirim. Belki bir klinik için bana bir tavsiyede bulunabilirsin. İzmir'de 1-2 tane iyi doktor var ama çok pahalılar. Belki Ankara ya da İstanbul'da bir önerin vardır? Uygun ve güzel bir yer varsa, Izmir mecburi değil.

HLC, Koray Erdoğan kategorisi isterdim, ama bütçem yetmiyor.
Samet Ergen tanıdık var, daha iyi bakar ve ilgilenir diye gözüme girdi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2023, 01:05:47 »
bahsettiğiniz saç ekim merkezi hakkında bir fikrim yok ama başarılı ekim olsa gözümden kaçmaz bilmiyorum kısaca

izmir için sibel hocanın ekibi uygun zafer hoca
istanbul içinde dr serkan aygın asuman hair
medeks ahmet tosun akl

bütçene göre bakabilirsin tabi önce konuya saçlarını paylaşırsın iyi olur
Global Moderator

kaanpeker

• Full Member
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2023, 01:25:03 »
dostum boşver bilmediğin merkezlerle uğraşmayı bak forum burada sonuçlar ortada aynı ekim merkezinin 100 farklı sonucu var
daha iyi bir kaynak arasan bu dünya da bulamazsın
araştır kararını ver

userfixer

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Samet Ergen / SAKIN uzak dur.
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2023, 08:01:32 »
Merdiven altı saç ekimi yapar,,, Doktor falan değildir..uzak durun..

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Temmuz 2023, 08:53:15 »
İntgram gibi sosyal medyalara inanma orda kendi paylaşim yapar insanlari kandirirlar ama bu sitede herkez gerçektir,ben ahmet tosunda ektirdim memnunum iyi iş çikardi, iyi olmasaydi iyi olmadi derdik

userfixer

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Temmuz 2023, 16:48:48 »

İlke Hastanesi İlke Tip Sac Ekmek Pişmanlıktır
15.248
Erol
Erol
01 Ekim 2021 15:46

18/12/2020 tarihinde ilke tip merkezinde sac ekim yaptırdım 4 saat ense bölgemden kok alimi yaptılar 4500 kok alimi yaptık dediler. Bana mora vermeden direk ekime geçtiler ekim sadece bir saat 20 dakika surdu benim sadece alin bölgemde bir santim kadar açıklık vardı tepe bölgemde seyreklik vardı bana toplamda bin gref bile etmediler. Geri kalan köklerimi çöpe attılar alin bölgemde ekilen saclar çok seyrek ekilenin yarisin çıkmadı zaten bana sürekli bekle saçların çok güzel olacak diye oyaladilar 10 ay olacak saçlarım çok kotu olan saçımdan oldum. İkinci bir ekime emse bölgemde sac alınmayacak kadar kotu duruma geldi. Kesinlikle sac ekeceksiniz gerçekten bu isi yapan bilen isini hakkıyla yapan kişilerle yaptırım sac ekim yapan kisiler oraya günlük ekim için çağrılan kişilerdi ne kadar çabuk biterse onlar için o kadar iyi bir günde ne kadar ekim yaparlarsa o kadar para kazanır mantığındalar sonuçta oranın ekibi değil orada Eker gider onu bağlamaz hiçbir şey parasına bakar kanal açan samet ergen ona söylememe rağmen bildiğini okudu satış danışmanı ekim için görüştüğün Fatih A***** yeni Bosna ilke hastahanesinde görüşmüştüm ben mahkemeye vereceğim hastaneyi ve saçımı eken kişileri saçımı eken kişilerin isimlerinde bana vermiyorlar. Kesinlikle pişmanlıktır. İlke Tıp Merkezi buraya resim eklenmiyor bildiğin kadarıyla ekleye bilse. Ekleyip herkesin görmesini isterdim. Benim başıma geldi. Kimsenin başına gelmesin diye para kazanacak diye yapılmaz bu.

S** e** ve ekibi saclarımı berbat etti sac köklerimi çöpe attılar inkar ediyorlar sözde bana 4500 gref ettiklerini söylüyorlar ama toplam bin gref bile etmediler saclarım ekilen yerleri çok seyrek ve her birinin yönü ayrı bir yere bakıyor s** e** ve ekibi tamamen pişmanlıktır beni saçlarımdan etti mediroot clinic isimleri başka isimleride var ama yanıltıcı bunlar  kullandillari resimler onlara ait değil başka kişilerin resimlerini alıp Facebook'ta yayınlıyorlar

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Ağustos 2023, 18:55:40 »
Uzak dur dostum forumda çok başarılı merkezler var araştır biraz resimlerini atarsan daha faydalı olur bence

userfixer

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Eylül 2023, 20:00:38 »
Kim kimi 3 kuruş para için,,bir ömür boyu bir başkasının hayatını karartacak kadar Şerefsiz,,dinsiz, Allahsız, kitapsız,imansız yapmasın! Allahu Teala CC 2 yakasını bir araya getirmesi .  Kim nasılsa Allah'u Teâlâ CC. Ona aynen 1000000 katını versin! Kim ne yalan söylüyorsa Allahu Teala CC. onun 2 yakasını bir araya getirmesin !
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2023, 20:25:55 Gönderen: userfixer »

userfixer

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Eylül 2023, 21:56:02 »
15.248
Erol
Erol
01 Ekim 2021 15:46

18/12/2020 tarihinde ilke tip merkezinde sac ekim yaptırdım 4 saat ense bölgemden kok alimi yaptılar 4500 kok alimi yaptık dediler. Bana mora vermeden direk ekime geçtiler ekim sadece bir saat 20 dakika surdu benim sadece alin bölgemde bir santim kadar açıklık vardı tepe bölgemde seyreklik vardı bana toplamda bin gref bile etmediler. Geri kalan köklerimi çöpe attılar alin bölgemde ekilen saclar çok seyrek ekilenin yarisin çıkmadı zaten bana sürekli bekle saçların çok güzel olacak diye oyaladilar 10 ay olacak saçlarım çok kotu olan saçımdan oldum. İkinci bir ekime emse bölgemde sac alınmayacak kadar kotu duruma geldi. Kesinlikle sac ekeceksiniz gerçekten bu isi yapan bilen isini hakkıyla yapan kişilerle yaptırım sac ekim yapan kisiler oraya günlük ekim için çağrılan kişilerdi ne kadar çabuk biterse onlar için o kadar iyi bir günde ne kadar ekim yaparlarsa o kadar para kazanır mantığındalar sonuçta oranın ekibi değil orada Eker gider onu bağlamaz hiçbir şey parasına bakar kanal açan samet ergen ona söylememe rağmen bildiğini okudu satış danışmanı ekim için görüştüğün Fatih A***** yeni Bosna ilke hastahanesinde görüşmüştüm ben mahkemeye vereceğim hastaneyi ve saçımı eken kişileri saçımı eken kişilerin isimlerinde bana vermiyorlar. Kesinlikle pişmanlıktır. İlke Tıp Merkezi buraya resim eklenmiyor bildiğin kadarıyla ekleye bilse. Ekleyip herkesin görmesini isterdim. Benim başıma geldi. Kimsenin başına gelmesin diye para kazanacak diye yapılmaz bu.

S** e** ve ekibi saclarımı berbat etti sac köklerimi çöpe attılar inkar ediyorlar sözde bana 4500 gref ettiklerini söylüyorlar ama toplam bin gref bile etmediler saclarım ekilen yerleri çok seyrek ve her birinin yönü ayrı bir yere bakıyor s** e** ve ekibi tamamen pişmanlıktır beni saçlarımdan etti mediroot clinic isimleri başka isimleride var ama yanıltıcı bunlar  kullandillari resimler onlara ait değil başka kişilerin resimlerini alıp Facebook'ta yayınlıyorlar

Neden resim eklenmesin ?

Şikayet bölümünde konu açıp resim ekleyebilirsin
Ya da bu konuya da ekleye bilirsin geçmiş olsun
Sonuna kadar arkandayım istediğin resmi eklebilir
Yaşadığın her sorunu özgürce yazabilirsin
Bu yazdıkların bir çok insanı kurtaracaktır.
Global Moderator

userfixer

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Eylül 2023, 13:35:38 »
Başkan,,bunlar diğer şikayetçiler benle beraber 6-7 kişi,, verdiğim linkte( ilke hastanesi)

Facebook Twitter Instagram