Gönderen Konu: Gaziantep Akademi Hastanesi, 3200 Greft, 31 Yaş  (Okunma sayısı 966 defa)

karafilm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Gaziantep Akademi Hastanesi, 3200 Greft, 31 Yaş
« : 12 Mart 2023, 00:53:18 »
Merhaba. Gaziantep'te yaşıyorum, öğretmenim. Aşamaları daha önce atacaktım ama deprem nedeniyle biraz gecikmeli olarak paylaşacağım.

Saç ekimi yaptırmak gibi bir niyetim yoktu ama iki arkadaşım aynı merkezde yaptırıp iyi sonuçlar aldıklarını görünce ben de bu merkezde yaptırmaya karar verdim. Burada olumsuz yorumlar gördüm sonradan ama kesinlikle bu süreci hep birlikte takip etmemiz için aşama aşama paylaşacağım.

Öncelikle dezavantajlarım
1. saç tellerim çok ince
2. Saç ekimini 28 Ocak'ta yaptırdım ve maalesef deprem 6 Şubat'ta olduğundan yaklaşık 4 gün saçlarımı yıkayamadım, kar ve yağmura maruz kaldım. Bu süreçte başımı maalesef bir kez araba kapı üstüne vurdum. Bunun dezavantajı olur mu bilmiyorum

Bunları yazıyorum ki hakkaniyetten ayrılmayayım.

Kabuk dökme işlemini 16. gün yaptım.

karafilm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Gaziantep Akademi Hastanesi, 3200 Greft, 31 Yaş
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2023, 00:54:36 »
5. Gün

karafilm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2023, 00:57:18 »
25. Gün, şok dökülmeden önce

karafilm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2023, 00:59:59 »
42. Gün şok dökülmeden sonra

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2023, 17:06:01 »
Selamlar hayırlı olsun saç ekiminiz çok geçmiş olsun kardeşim allah sabır versin umarım kötü şekilde etkilenmemişsiniz dir ailecek.

Saç ekimim frna durmuyor çn çizgi daha iyi olabilirdi ama idare eder saç ekimi sürecinde sağlıklı geçmiş ekim sıklığıda iyi duruyor

Açık alan çok geniş iki ekim ihtiyaç duyacaktır keşkr tepeyi ikinci ekime bıraksalardı o yüzden ön ve ortaya bir ekim daha ihtiyaç duyacaksınız gibi umarım gerek kalmaz bu ekim size yeterli gelir
Global Moderator

karafilm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2023, 17:19:03 »
Selamlar hayırlı olsun saç ekiminiz çok geçmiş olsun kardeşim allah sabır versin umarım kötü şekilde etkilenmemişsiniz dir ailecek.

Saç ekimim frna durmuyor çn çizgi daha iyi olabilirdi ama idare eder saç ekimi sürecinde sağlıklı geçmiş ekim sıklığıda iyi duruyor

Açık alan çok geniş iki ekim ihtiyaç duyacaktır keşkr tepeyi ikinci ekime bıraksalardı o yüzden ön ve ortaya bir ekim daha ihtiyaç duyacaksınız gibi umarım gerek kalmaz bu ekim size yeterli gelir
Yorumunuz için teşekkür ederim. Daha iyi olmaya çalışıyoruz sağ olun 🙏

Aslında alan geniş olduğu için ön tarafa daha çok ağırlık verdiklerini söylediler. Umarım dediğiniz gibi ikinci bir ekime ihtiyaç kalmaz. Burayı güncel tutacağım. Tekrar teşekkür ederim değerli yorumunuz için 🙏

karafilm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2023, 17:19:44 »
Ayrıca C vitamini kullanıyorum, önerilerinizi beklerim her zaman.

karafilm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Ağustos 2023, 13:19:38 »
7. ayda saçlarım bu durumda

Facebook Twitter Instagram