Gönderen Konu: Donor bolge dökülme  (Okunma sayısı 353 defa)

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donor bolge dökülme
« : 16 Mart 2023, 15:56:45 »
17 yaşındayım kafamın arkasındaki ense bölümünde neredeyse hiç saç kalmadı ıslakken derin gözükecek şekilde kel. Tepe bölgesinde çok bir problem yok şakak kısmında ise bir ya da 2 tel minyatürleşmiş saç var. Genel sqçim kalın telli incelme olduğunu pek düşünmüyorum ya da farkında değilim ama dönor bölgede saç kalmadı seboreik dermatit yüzünü olabilir mi aynı zamanda kulak üstü ve kulak kenarlarında da saçlar kalmadı.

Seboreik dermatit yüzünden olabilir mi? Garip ama mesela saçım Bir ay boyunca gayet sağlıklı güzel hacimli duruyor bir gün yıkıyorum sonra bakıyorum saçımda hiç hacim yok saç tellerim duştan sonra yapışık kalıyor çok cansız gözüküyor lastik gibi oluyor saç gıcır gıcır oluyo böyle ondan sonra bir iki hafta sonra tekrar canlı gözükmeye başlıyor yıkadıktan sonra. Bu saçımın cansız gözüktüğü dönemlerde ise fazla bir dökülme olmasa da çok cansız duruyor ve saç derim daha çok görünüyor. Kıvırcık saçlıyim, (48) babam nw1 (44) dayım kel.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Donor bolge dökülme
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2023, 18:40:30 »
fotoğraf atarsanız iyi olurdu

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Donor bolge dökülme
« Yanıtla #2 : 16 Mart 2023, 18:45:16 »
fotoğraf atarsanız iyi olurdu

Çoğu düşük ışık altında ya da gün ışığı altında çekildi.  https://disk.yandex.com.tr/d/R-i8wAM4LvsLYg

Facebook Twitter Instagram