Gönderen Konu: Dr. Serkan Aygın / Sahra hanım 4800 saç ekimi.18.03.2023 Yaş 37  (Okunma sayısı 13224 defa)

Limited s.t.i.

• Full Member
  Merhaba.
Saç ekimi konusunda yaklaşık üç yıldır bu forumu takip ediyorum. Burdaki tüm değerli insanların bilgilenmemde, karar vermemde olan yardımlarından dolayı minnettarım.
 Saç ekimi için 17 martta merkeze analize çağrıldım orada burcu hanım ücret alımı ve kan alımı yaptırdı ve Serkan beyi hiç görmeden emirhan bey saç çizgimi çizdi. Enseden 4200 sakaldan 800 alınacak deyince hocayla kısa bir pazarlık yapıp enseyi 4000 e düşürmesini sağladım çünkü donör bölgesi en hassas baktığım bölge ve inş donörüm özellikle beni tatmin edecek kadar toparlar inşAllah…
 Neyse 18 mart sabah 9 gibi operasyon başladı ilk önce ense ve yan kısım greftleri topladıar akabinde öğleden sonra gibi ekime başladılar. Çizgiyi de Sahra hanım ve ekibindeki iki arkadaş ve de ben birlikte kararlaştırıp güncelledik yine Serkan beyi hiç görmedim bu yüzden kimse umursamasa da çok kırıldım 🙂. Ekim akşam 17:00-17:15  gibi bitti. Dhı yöntemi ile Sahra hanım ve yanılmıyorsam Doğukan bey iki taraflı çalışıp bir bir ektiler sağolsunlar. Sürekli durumumu sordular tatlı tatlı ufak muhabbetler ettiler, iyi niyetli amatör ruhu kaybetmeden ve profesyonellikten ödün vermeden müthiş bir performansta çalıştılar , ben bu şekilde analiz ettim…
 Ekim öncesi greft toplama öncesi xanax ve lokal anastezi yaptılar ama bazı noktalar anesteziyi tam kabul etmemiş olacak ki kafamın bazı taraflarında iğnelerin giriş çıkışını neredeyse birebir hissettim . Ancak mazojistçe olmasa da acı aşırı dereceye gelmediği sürece anestezi iğnesi yapmalarını istemedim özellikle çünkü o durumda ödem olma olasılığı daha çok olur diye kalmış aklımda… ama acı da çok dayanılmayacak gibi değildi zaten…
   Ekimin sonuna doğru tepede çalışırlarken tepeyi neredeyse birebir hissediyordum ilk bir şey söylemedim ama bir anda midem bulanmaya fenalaşmaya başladım, nabzım düşmüş olacakki makina ötmeye başlayınca üstüste ekipte ısrarla gayet iyi gittiğini ama iğneleri hissediyorsam ağrı kesici veya lokal yapmayı önerdiler. En son düzelmeyince ağrıyı hissettiğimi ve mide bulantımı söyleyince anestesi uzmanı arkadaş serum taktı ve de içine ağrı kesici enjekte etti, anında rahatladım ve daha iyi hissettim sonrasında da ekim bitti. Son fotolar çekildi akşam yemeği ısmarladılar kafeteryada ve bir arkadaşta ilaçları getirip anlayitımınınyaptı, araca bindirip eve kadar getirdiler. 
 Ertesi gün yani bugün pansuman ve lazer işlemini yaptılar.
  Aşağıya becerebilirsem ekim öncesi ve sonrası bandajlı ve çıkmış halleri paylaşacağım inş…

cral03

• Hero Member
Ynt: Serkan Aygın / Sahra hanım 4800 saç ekimi. Yaş 37
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2023, 12:51:16 »
hayırlı olsun

Limited s.t.i.

• Full Member
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2023, 12:56:26 »
hayırlı olsun
  Teşekkür ederim
Dr.Serkan Aygın saç ekimi sonucu
saç ekimi forum
saç ekimi sonuçları

Limited s.t.i.

• Full Member
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2023, 12:57:13 »
Donör çok k mu yıprandı sanki ondan çekiniyorum…
« Son Düzenleme: 19 Mart 2023, 13:14:40 Gönderen: Limited s.t.i. »
saç ekimi forum
saç ekimi sonuçları

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2023, 13:44:19 »
Donör durumu şimdiden belli olmaz hocam en az bir ay sonraki durumuna bakmak lazım.Şu an için önlem olarak bir hafta kadar kullanmak kaydı ile fucidine gibi bir krem kullanabilirsiniz.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Limited s.t.i.

• Full Member
« Yanıtla #5 : 19 Mart 2023, 15:11:41 »
Donör durumu şimdiden belli olmaz hocam en az bir ay sonraki durumuna bakmak lazım.Şu an için önlem olarak bir hafta kadar kullanmak kaydı ile fucidine gibi bir krem kullanabilirsiniz.
  Haklısınız aslında en az bir ay beklemek lazım ama biraz hassasım donör hakkında evhama kapılıyorum. Öneriniz için de sağolun, şimdilik kliniğin verdiği ilaca başlamadım ilk yıkama akabinde başlayıp gelişim olmazsa deneyebilirim bu kremi
saç ekimi forum
saç ekimi sonuçları

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Mart 2023, 16:19:57 »
bu klinikte donörden 5000 de alsalar sorun yaşamazdın o konuda için rahat  olsun

Limited s.t.i.

• Full Member
« Yanıtla #7 : 19 Mart 2023, 17:40:42 »
bu klinikte donörden 5000 de alsalar sorun yaşamazdın o konuda için rahat  olsun
Ben yine de çekindim hocam 4 bin bile fazlama geldi ama bu açıklıkla daha azı bir işe yaramazdı herhalde. Hayırlısı bakalım , beklemedeyiz…
saç ekimi forum
saç ekimi sonuçları

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #8 : 19 Mart 2023, 20:10:25 »
hayırlı olsun, yaşınızdan ötürü bu saçlar daha dökülmez deyip grefti yüksek tutup sonucunuzun güzel olması için sık ekim yapılmıştır.o donör yetersiz olsaydı gögüse bile girerdi serkan hoca donör bölgesine takılmayın en geç 5-6 ayda donör toparlar.

dortmevsim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Mart 2023, 20:17:47 »
Benim de aynı gün Beyza Hanım ve ekibi ile ekim işlemi gerçekleştirildi. İlk olarak donörden 3500 hedeflenmişti ama donörü zorlamamak adına 3000 tane alabildiler. Dolayısıyla bu ekim merkezinde tesadüfen bir işlem yapılacağını düşünmüyorum, sizin için demekki yeterli sayı buydu. Bu arada sizin ekip ve benim ekibi ilk kez bu forumda duyuyorum. Ama şu an için ben memnunum, saçımın ince, greft ortalamam az olmasına rağmen iyi ve mantıklı bir iş çıkardıklarını düşünüyorum.

Limited s.t.i.

• Full Member
« Yanıtla #10 : 19 Mart 2023, 21:30:07 »
hayırlı olsun, yaşınızdan ötürü bu saçlar daha dökülmez deyip grefti yüksek tutup sonucunuzun güzel olması için sık ekim yapılmıştır.o donör yetersiz olsaydı gögüse bile girerdi serkan hoca donör bölgesine takılmayın en geç 5-6 ayda donör toparlar.
  İnş . bakalım hocam 5-6 ay sonra belli olacak dediğiniz gibi, görebilirsek inş.
saç ekimi forum
saç ekimi sonuçları

Limited s.t.i.

• Full Member
« Yanıtla #11 : 19 Mart 2023, 21:34:10 »
Benim de aynı gün Beyza Hanım ve ekibi ile ekim işlemi gerçekleştirildi. İlk olarak donörden 3500 hedeflenmişti ama donörü zorlamamak adına 3000 tane alabildiler. Dolayısıyla bu ekim merkezinde tesadüfen bir işlem yapılacağını düşünmüyorum, sizin için demekki yeterli sayı buydu. Bu arada sizin ekip ve benim ekibi ilk kez bu forumda duyuyorum. Ama şu an için ben memnunum, saçımın ince, greft ortalamam az olmasına rağmen iyi ve mantıklı bir iş çıkardıklarını düşünüyorum.
  Sizin ekiminizi de göremedim sanırım daha paylaşmadınız ama umarım ekimlerimiz güzel sonuçlanır ve ilerler.
 Bu iki ismi ben de hiç duymamıştım ama Sahra hanımla biraz muhabbet ettiğimde kendisinin 12 yıl kadar bir süredir Serkan beyle saç ekimi konusunda çalıştığını öğrendim. Ayrıca bana da bir güven ve memnuniyet hissi verdiler ama herşey daha ilerki süreçlerde ortaya çıkacaktır. Allah’ ın izniyle güzel gelişimler göreceğiz inşAllah hocam…
saç ekimi forum
saç ekimi sonuçları

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 19 Mart 2023, 21:34:29 »
Klinik standart 4-5k bandinda ekim yapiyor zaten. Gerekirse sakala basvurmaktan da cekinmiyorlar. Ben hic donorunu hirpaladiklari bir ekime rastlamadim acikcasi o yuzden bence rahat olabilirsin. On cizgin guzel duruyor, insallah cikislar da iyi olur. Hayirli olsun.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Limited s.t.i.

• Full Member
« Yanıtla #13 : 19 Mart 2023, 21:38:18 »
Klinik standart 4-5k bandinda ekim yapiyor zaten. Gerekirse sakala basvurmaktan da cekinmiyorlar. Ben hic donorunu hirpaladiklari bir ekime rastlamadim acikcasi o yuzden bence rahat olabilirsin. On cizgin guzel duruyor, insallah cikislar da iyi olur. Hayirli olsun.
  Sağolun hocam, teşekkürederim . İnş bakalım…
saç ekimi forum
saç ekimi sonuçları

Limited s.t.i.

• Full Member
« Yanıtla #14 : 19 Mart 2023, 21:41:28 »
Ayrıca ekimden hemen önce takip ettiğim konunuz üzerine de şunu söylemeliyim: donör ve ekim alanı çok güzel toparlamış 2 içinde maşAllah diyeyim. Bu arada gelişiminiz de yine iki ay için oldukca umut vaadeder görünüyor…
saç ekimi forum
saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram