Gönderen Konu: Ekimin 2. Günü çalışabilirmiyim?  (Okunma sayısı 347 defa)

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin 2. Günü çalışabilirmiyim?
« : 29 Mart 2023, 00:44:34 »
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda evden çalışmaya başlayacağım. İş yerimi fazla mağdur etmek istemiyorum. Evde pc başında çalışıcağım. Ekim yapıldıktan sonra 2. Günü çalışabilirmiyim? Ağrısı ve sızısı buna engel olurmu? Bilgisayar başında çizim yapıyorum.

Bir sorumda şu, 3. Günü saç yıkmaya şapka takarak gitmek greftlere zarar verirmi? En azından evden çıkıp arabaya binene kadar şapka takmak?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekimin 2. Günü çalışabilirmiyim?
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2023, 00:52:37 »
ekimden sonra evde pc başında çalış ama biraz fazla ödem olur çok aşığa bakacağın için .buzlu jel kompres yaparsın sürekli
Global Moderator

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Mart 2023, 22:25:15 »
ekimden sonra evde pc başında çalış ama biraz fazla ödem olur çok aşığa bakacağın için .buzlu jel kompres yaparsın sürekli

Bende ödemden korkuyorum hocam. Buz jel falan idare edicez artık. Yada yarım saat çalışıp 10 dakka yatıcam. Bir kaç gün böyle idare ederim artık. Teşekkürler.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #3 : 29 Mart 2023, 22:32:42 »
bence hic saglikli degil . nekadar dikkat etsende hersey cok taze , oturur vaziyette konsantre ederek cizm yapacaksin.
is yerinden ziyade sen kendini magdur etme .

sapkayidia mümkünse takma yani ilk 10 gün .

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2023, 20:46:42 »
bence hic saglikli degil . nekadar dikkat etsende hersey cok taze , oturur vaziyette konsantre ederek cizm yapacaksin.
is yerinden ziyade sen kendini magdur etme .

sapkayidia mümkünse takma yani ilk 10 gün .

Hocam şapkayı sürekli takımıcam. Sadece evden arabaya gidene kadar. Çünkü büyük bir sitede oturuyorum o şekilde kanlı kanlı 10. kata çıkana kadar görünmek istemem. yani 3. günü 5-10 dakikalık kısa süre için şapka takmam sorun olur mu? Ayrıca ekim sonrası evime çıkarken?

yakupin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2023, 00:42:51 »
biraz zor kafa şiş oluyor dinlensen iyi olur ve açık yara mikrop filanda kapabilir

Facebook Twitter Instagram