Gönderen Konu: Saç ekiminde 72. Gün şok dökülme devam ediyor  (Okunma sayısı 876 defa)

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminde 72. Gün şok dökülme devam ediyor
« : 14 Nisan 2023, 11:29:51 »
Merhabalar, Ekim yaptıralı 72 gün oldu ama hala bu şekilde her masajda 30-40 tel saç dökülmeye devam ediyor, normal midir sizce ? Şok dökülme 17. Gün başlamıştı bir ara azaldı ama son 20-25 gündür tekrar bu şekilde dökülmeye başladı, küçük küçük saçlar olduğu için daha önce ki saçlarım değil dökülenler yeni ekilen saç diye tahmin ediyorum, konu hakkında fikri olan varsa yardımcı olabilir mi

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekiminde 72. Gün şok dökülme devam ediyor
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2023, 12:27:03 »
Benim 72 ci gün saç çikişlarim başlamişti,bu görüntü bana biraz enteresan geldi,şimdiye kadar şok kalmamasi lazim

deco53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2023, 12:30:07 »
Benimde 68. günüm dökülmeler az da olsa devam ediyor günlük 3-4 tane. Bence bu durum normal, çünkü dökülmeye devam edenler uzamayan bir şekilde deriye sıkışıp kalan saçlar.

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2023, 12:55:51 »
Benim 72 ci gün saç çikişlarim başlamişti,bu görüntü bana biraz enteresan geldi,şimdiye kadar şok kalmamasi lazim
Saç çıkışları bende de biraz başladı hafif tüylenme görünüyor ama dökülmelerde oluyor bu şekilde
LifeHair Şahin Çelik saç ekimi

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2023, 12:57:09 »
Benimde 68. günüm dökülmeler az da olsa devam ediyor günlük 3-4 tane. Bence bu durum normal, çünkü dökülmeye devam edenler uzamayan bir şekilde deriye sıkışıp kalan saçlar.
bende bu şekilde düşünüyordum ama dökülme sayısı biraz fazla olduğu için bence biraz kafama takıldı, teşekkürler yorumunuz için

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2023, 14:16:10 »
Minoxil yada procapil içeren spreylerde yapar .bunlardan birini kullanıyorsan öncesinde minyatür olan saçlarını güçlendirip sonrasında dökülmesine neden olabilir.sen bunları şoktan dökülen saçla karıştırıyor olabilirsin.

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2023, 14:53:51 »
Minoxil yada procapil içeren spreylerde yapar .bunlardan birini kullanıyorsan öncesinde minyatür olan saçlarını güçlendirip sonrasında dökülmesine neden olabilir.sen bunları şoktan dökülen saçla karıştırıyor olabilirsin.
Ekim merkezinin önerdiği Regrow serumu kullanıyorum ve dediğin gibi içinde Procapil var evet, mantıklı geldi yorum, spreyi bırakmalı mıyım peki ?

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Nisan 2023, 00:26:07 »
Ekim merkezinin önerdiği Regrow serumu kullanıyorum ve dediğin gibi içinde Procapil var evet, mantıklı geldi yorum, spreyi bırakmalı mıyım peki ?

bence bırakma arkadaşın dediği gibi minyatür saçları biraz güçlendirip döküyor olabilir ama bunlar üzerinde böyle bir etkisi oluyorsa ekilenlerede olur mutlaka diye düşünüyorum.

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Nisan 2023, 00:47:24 »
bence bırakma arkadaşın dediği gibi minyatür saçları biraz güçlendirip döküyor olabilir ama bunlar üzerinde böyle bir etkisi oluyorsa ekilenlerede olur mutlaka diye düşünüyorum.
Anladım hocam tamamdır teşekkür ederim yorumunuz için

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Nisan 2023, 01:04:11 »
dökülmelerin sağlıklı zaten saç ekim konunda var ekiminde gayet güzel şahin çelik diye hatırlıyorum

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Nisan 2023, 01:15:42 »
dökülmelerin sağlıklı zaten saç ekim konunda var ekiminde gayet güzel şahin çelik diye hatırlıyorum
Aynen hocam sadece şok dökülme uzadı diye kafama takıldı onun dışında bir sıkıntı yok

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 15 Nisan 2023, 01:18:22 »
MAKASLA KESİLMİŞ GİBİ DÖKÜLMÜŞ ZATEN GAYET SAĞLIKLI BİR ŞOK DÖKÜLME İÇİNİZ RAHAT OLSUN,

Uzun Enişte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Nisan 2023, 01:20:26 »
MAKASLA KESİLMİŞ GİBİ DÖKÜLMÜŞ ZATEN GAYET SAĞLIKLI BİR ŞOK DÖKÜLME İÇİNİZ RAHAT OLSUN,
Teşekkürler hocam yorumunuz için

Facebook Twitter Instagram