Gönderen Konu: Yorumlarınızı bekliyorum. Yaş29/5100 greft / 1 Mart 2023 / Estefrst ekim merkezi  (Okunma sayısı 6133 defa)

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba,

45. Günde süreçle ilgili durumu paylaşıyorum. Sizden de yorumlarınızı bekliyorum. Lütfen :)

29 yaşındayım. Sanıyorum 15 16 yaşından sonra kellik problemim başladı ve senelerdir ekim düşünsemde hep ertelemiştim. Mecidiyeköyde bulunan estefirstte ektirdim. 5100 greft tek ekim 10 saat civarında yapıldı.

Fotoğraflarımı ve donör alanım ile 45. Gün fotoğraflarımı paylaşıyorum.

Daha önce varikosel olduğum için fin gibi ilaçlar kullanamıyorum. Omega 3, pharmaton vitamin ve şampuan kullanıyorum 3. Aydan sonra prp başlıcak. Karadut ve kabak çekirdeğine de devam.

Yorumlarınızı ve önerilerinizi okuyanlardan rica ederim. Teşekkürler.

Ekim öncesi fotoğraflar.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimden sonra kabuk dökümünden sonraki dönem ve şok dökülme ile45. Gün fotoğraflarım aşağıdadır.

Yorum ve öneri beklerim.
Teşekkürler
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2023, 19:56:03 Gönderen: Hayro1 »

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hiç mi yorum yapacak bir şeyler diyecek birileri yok forumda bugün :)

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donörün şahaneymiş hocam, inşaallah çok güzel bir sonuç alırsın :) ekim merkezini daha önce duymamıştım o yüzden o konuda yorum yapamıyorum

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler hocam inşallah hepimizin güzel olur :)  45. Gün bugün ve şu an oldukça çirkin görüntü 🤣 ve fin xpecia gibi ürünler kullanamıyorum.

Bende merkezi duymamıştım ancak daha önce yaptıran bir tanıdıgımın sonucunu gördükten sonra orada yaptırma kararı aldım.

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Neden xpecia kullanamiyorsun

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam daha önce varikosel ameliyatı oldum kısırlık tedavisi gördüm xpecianın da  bu konuda etkili olduğunu bazı yorumlarda görünce çekindim kullanmaktan çekindim açıkçası , kaş yaparken göz çıkarır mıyız bilmiyorum. Siz ne dersiniz?

Ya da farklı bir öneri

Alpha

• Hero Member
Bu saç on numara olmazsa ekim merkezi bu işi bıraksın.Donör şahane ,greftler çoklu ve kalın telli gibi görünüyor ,açıklıkta ideal.
Tek gerekli olan ekim merkezinin düzgün bir iş çıkarmış olması .Umarım düzgün ekmişlerdir ve süreç sonunda yüzün güler kardeşim.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saç on numara olmazsa ekim merkezi bu işi bıraksın.Donör şahane ,greftler çoklu ve kalın telli gibi görünüyor ,açıklıkta ideal.
Tek gerekli olan ekim merkezinin düzgün bir iş çıkarmış olması .Umarım düzgün ekmişlerdir ve süreç sonunda yüzün güler kardeşim.

Tesekkürler Alpha hocam. Şu an için 45 günlük süreçte tabii ki çok bir şey anlamış değilim. Ama ekim esnasında kaliteli ikili üçlü dörtlü greftlerin olduğu söylendi. İnşallah dediğiniz gibi olur.

Takviyeler hakkında düşünceleriniz nedir, kullanmam gerekenler vs. var mıdır?

BJKKARA

• Hero Member
Merkez ismi yazmalısınız başlığa böyle konu açılmaz

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ne başlığı ne içeriği okumadan, hatta merakla sorduğum sorulara hiçbir sekilde yardımcı olmadan gerçekten yazdığınız yorum bu mudur?

Başlıkta da içerkte de ekim merkezinin ismi yazıyor. Lütfen konumu baltalamayın yardımcı olmayacaksanız yazmayın. Öyle başlık olmazsa sizin yazdığınız gibi de cevap olmaz.

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merkez ismi yazmalısınız başlığa böyle konu açılmaz
Görmediniz sanırım. Merkez ismi başından beri yazıyor, başlık ve içerikte bir sorun yok.

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,
67. Gün. Sizce süreç nasıl ilerliyor?

Tepe bölgesi daha canlı sanki, tam tersi olması gerekmez miydi😄

Hayro1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar,

85. Günden merhaba,

Sizce durum nasıl sanki yavaş ilerliyor gibi, düşüncelernizi yazar mısınız lütfen

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sabır sabır sabır .. ekim işi sabır işi..bitkiyi ekersen bile 3 ayda sana meyve vermez en az 8 ay beklemelisin kardeşim ..ama ekilenlerin hepsi çıkarsa sonucun seni çok mutlu edeceğine düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram