Gönderen Konu: Yaş 23 saç ekimi yaptırmalımıyım tavsiyelerinizi bekliyorum.  (Okunma sayısı 530 defa)

Ourcr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar

Hocam ben senin yerinde olsam biraz daha beklerdim yaşın genç mevcuttakiler mutlaka dökülüp seyrelecek. Şuanki haliyle yaptırsan 5 sene sonra gene mutsuz olacaksın.

Srceukartama

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler fikrin için.Beklemek mantıklı olabilir ama durum can sıkmaya başladı ve bu yaşlarda saç gerçekten önemli.Bu yaşlarda yaptırırsam olumsuz bir sonuçmu alırım?

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
finasteride kullanmıyorsan hiç vakit kaybetmeden başla
önlere oldukça ufak bir ekim yapabilirsin
veya oral minoxidil kullanmayı düşünebilirsin fakat şakaklarda saç çıkarması kesinlikle olacak diye bir şey yok maalesef
dökülen şakakları geri getirmek oldukça zordur
bence sen en iyisi fin+ekim yaptır

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Ourcr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler fikrin için.Beklemek mantıklı olabilir ama durum can sıkmaya başladı ve bu yaşlarda saç gerçekten önemli.Bu yaşlarda yaptırırsam olumsuz bir sonuçmu alırım?

Olumsuz olacağını düşünmüyorum ama sorun şu mevcuttaki saçlarını koruman için belirli ürünler kullanman lazım ne zamana kadar kullanacan. Kullanmayı bıraktığında eğer genetikse üstler gene gidecek bu sefer ektirdiğin yerler sırıtacak. Ben kendim adına konusayım 32 yaşındayım 2 sene aralıksız hergün minoxil kullandım ilk 1 sene mükemmeldi sonra bünye alıştı. Sonra proscar kullanayım dedim yan etki yaptı bende bıraktım xpecia desen tek başına işe yaramaz dökülecekse ne yaparsan yap olmuyor demek istediğim bu. Bu benim fikrim benden daha bilgili arkadaşlar daha güzel yorum yapabilir.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2023, 21:43:11 Gönderen: Ourcr »

kelceko

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bence beklenecek bir durum kalmamış ön tarafa kısmi bir ekim yaptırmalı yoksa şu halde saç olmuş olmamış çokta bir anlamı yok insanı gösteren ön çizgide saç olması gerisi teferruat.

Facebook Twitter Instagram