Gönderen Konu: Data hair eyyüp tütüncü 4000 greft saç ekiminden  (Okunma sayısı 2907 defa)

Berkan Berkan

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar bugün 5 saatlik bir işlemle yağ enjeksiyonlu ve kök hücre destekli söylenilene göre 4000 greftlik bir ekim yapıldı. İlk başta tek seans ve tüm bölge olarak planlanmıştı ve ayrıca daha önce anlaşma içeriğimize göre sakal bölgesindeki tamamen boşluk olan bazı yerlere de ekim yapılacaktı. Eyyüp hoca donör bölgemin çok kaliteli olduğunu sonucun çok üst düzey olmasını istediğini ve bu ekimin kendisinin vizyon ekimi olmasını beklediğini ve istediğini söyleyerek 6-12 ay sonrasına ikinci bir seans planlandı ve ayrıca da sakal bölgesini ekiminin kötü duracağını söyledi ve pek taraf olmadı ama sağolsun benim istediğim bir zamanda bu ekim içerisinde  anlaştığımız bir durum olduğu için yine ücret almadan istediğim zaman ekeceğini söyledi ve ertelendi. Tüm süreci aşamalar tamamlandıkça bir yıl boyunca paylaşacağım ve ayrıca ikinci ekimi de tabi. Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.

Berkan Berkan

• Yeni üye
  • *
Ynt: Data hair eyyüp tütüncü 4000 greft saç ekiminden
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2023, 21:08:11 »
13. Gün fotoğraflar gün ışığına karşı çekilmiştir.

Berkan Berkan

• Yeni üye
  • *
Ynt: Data hair eyyüp tütüncü 4200 greft olduğu söylendi
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2023, 21:09:25 »
Düzeltme 4200 greft olduğu söylendi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2023, 21:34:50 »
ön çizgi sağ ve sol arasında yarım santimden fazla smetiri var neden buna dikkat etmedi merkez?
bunun dışında ekim düzgün görünüyor donör kaliteli bu açıklıktan ve malzemeden iyi sonuç almaları gerek
ön çizgini biraz daha oval yapsalardı daha doğal bir çizgi olurdu smetri sorunu da var tabi
Global Moderator

Berkan Berkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2023, 21:39:32 »
ön çizgi sağ ve sol arasında yarım santimden fazla smetiri var neden buna dikkat etmedi merkez?
bunun dışında ekim düzgün görünüyor donör kaliteli bu açıklıktan ve malzemeden iyi sonuç almaları gerek
ön çizgini biraz daha oval yapsalardı daha doğal bir çizgi olurdu smetri sorunu da var tabi
Sanırım biraz fotoğraftaki kafanın duruş açısından kaynaklı olabilir ya da ekimi sağdan ve soldan birer kişi yaptı ondan kaynaklı da olabilir.
Kaç greft vardır tahmini?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2023, 21:41:14 »
2500 filan var bence  yok dostum ön çizgide simetri sorunu var
Global Moderator

Berkan Berkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2023, 21:44:45 »
2500 filan var bence  yok dostum ön çizgide simetri sorunu var
Dostum babalı boyunlarını alsın eğer yalan dolan varsa. Canlı görsen o kadar bir şey yok gibi. Ayrıca ikinci ekime gittiğimde bunuda iletirim kendilerine düzeltmelerini isterim. Altay sonra gel diyorlar ama kaç ay sonra gitmeliyim?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Mayıs 2023, 01:35:36 »
boşver bence takılma önemli olan iyi sonuç almak greft sayısı değil alana yeterli duruyor sayı
Global Moderator

Kelliğe_giden_yol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2023, 01:58:26 »
.  Ön çizgi sadece simetrik normlara göre belirlenmez hintel hocam. Altın oran diye birşey var. Yani herkesin altın oranı farklı. Çünkü herkesin kafasının şekli, büyüklüğü birbirinden farklı. Yani her kafaya aynı simetrik normları uygulayamaz sin. Eğer öyle olsaydı ön  çizgi belirleme   beş dakkayi almazdı. Herkesin alın kas yapısı  sağ, sol şakakla kaş mesafesi uzaklığı vs farklı. Bir çok etmen var. Bu sadece matematiksel birşey değil. Aynı zamanda sanatsal birşey. Tüm usta ekiciler bu şekilde beyan ediyorlar zaten. Dinlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca öne doğru verilen çıkıntı her zaman estetik sonuç vermiştir. Burada mühim olan homojen bir sıklığın yakalanmasıdır. Ben ön çizgisini beğendim. Süreç sonunda göreceğiz doğallığını.

Berkan Berkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 12 Mayıs 2023, 07:50:26 »
.  Ön çizgi sadece simetrik normlara göre belirlenmez hintel hocam. Altın oran diye birşey var. Yani herkesin altın oranı farklı. Çünkü herkesin kafasının şekli, büyüklüğü birbirinden farklı. Yani her kafaya aynı simetrik normları uygulayamaz sin. Eğer öyle olsaydı ön  çizgi belirleme   beş dakkayi almazdı. Herkesin alın kas yapısı  sağ, sol şakakla kaş mesafesi uzaklığı vs farklı. Bir çok etmen var. Bu sadece matematiksel birşey değil. Aynı zamanda sanatsal birşey. Tüm usta ekiciler bu şekilde beyan ediyorlar zaten. Dinlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca öne doğru verilen çıkıntı her zaman estetik sonuç vermiştir. Burada mühim olan homojen bir sıklığın yakalanmasıdır. Ben ön çizgisini beğendim. Süreç sonunda göreceğiz doğallığını.
Teşekkürler ama zaten beş dk sürmedi hoca aldı eline kalemi çizdi bıraktı bir dakikada, ben çizgiyi daha aşağıdan alalım dedim kaslı bölge başlıyor max bu kadar inebiliriz dedi tamam dedik. Benim hoşuma gitmeyen çizgide bu kadar keskin zikzaklar yerine zikzak uçları ovalimsi olmalıydı gibi ve bu donöre ve bu açıklığa çok daha sık bir ekim rahatlıkla yapılabilirdi.

Kelliğe_giden_yol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 12 Mayıs 2023, 14:11:40 »
Datanın sevmediğim yanı istenilen sıklıkta ekim yapmaması. Safir fue ile profesyonel ellerde sık ekim yapmak pekala mümkün oysa.  Ayrıca oval olması doğal sonuç vereceği anlamına gelmez.  Simetriyi  alın kaslarına göre bozmak doğallık için İYİDİR. Burada mühim olan dediğim gibi  ön hattın bilhassa dipleri görünmeyecek şekilde son derece sık ekilmesidir.  Ön çizgin zaten olabilecek aşağılık ta bence. Alın kasının başladığı yere saç ekilmez zaten. Ekilirse ileride çok komik olur. Sadece alnını dahada kapatabilmek için  şakak ekimi olabilirdi diye düşünüyorum. Bunuda bana göre en iyi ve doğal yapan merkez Asuman hair dir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 12 Mayıs 2023, 16:22:50 »

A hattı diyorsan dengr sağlanır bşr taraf geride kardeşim altın oran filan :) farklı boyut onlar
Bunu ona göre ayarlarsın neyse.
Global Moderator

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 16 Mayıs 2023, 22:45:12 »
Dostum babalı boyunlarını alsın eğer yalan dolan varsa. Canlı görsen o kadar bir şey yok gibi. Ayrıca ikinci ekime gittiğimde bunuda iletirim kendilerine düzeltmelerini isterim. Altay sonra gel diyorlar ama kaç ay sonra gitmeliyim?
   Ekiminiz hayırlı olsun . Çizgi çok belli olacağını düşünmüyorum ama vertex e  doğru çok seyrek kalacak saçın . Önler çıkarsa kalın ve şekil alacak  çizdiğim yer basık ve seyrek kalacak . Dediğimde yanılırım inşallah . Prp mezotepr ile bir müddet eşit olur . Senesi dolduğuna dediğimi anlarsın .

Berkan Berkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 17 Mayıs 2023, 14:17:15 »
   Ekiminiz hayırlı olsun . Çizgi çok belli olacağını düşünmüyorum ama vertex e  doğru çok seyrek kalacak saçın . Önler çıkarsa kalın ve şekil alacak  çizdiğim yer basık ve seyrek kalacak . Dediğimde yanılırım inşallah . Prp mezotepr ile bir müddet eşit olur . Senesi dolduğuna dediğimi anlarsın .
Teşekkür ederim. İkinci seansta oraya da ektiririm biraz. Kök hücre işlemi sayesinde o bölgedeki tüyler kalınlaşırsa kapanır inşallah.

Berkan Berkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 06 Haziran 2023, 19:00:07 »
Şok dökülmeler az önce oldu yarısı duruyor gibi. Köpüklü ve kuru farketmeksizin sert ovalıyorum yine dökülmüyor. İlla hepsi dökülmesi lazım dökülürse daha mı iyi olur veya dökülmezse mi daha iyi olur değerli yorumlarınızı alırım.

Facebook Twitter Instagram