Gönderen Konu: Medeks 5100 greft sac ekimi. Yas 43  (Okunma sayısı 2161 defa)

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Medeks 5100 greft sac ekimi. Yas 43
« : 23 Mayıs 2023, 15:39:43 »
Herkese merhaba. 1 aylik arastirma sonucu 20 mayis 2023 te sac ekimim Medeks te gerceklesti. Ön cizgiyi Gokhan Bey cizdi. Aslinda ben daha asagida istedim ama bu sekilde oldu. Kök ve kanal acma islemini Elif Hanim yapti. Kök toplama ve kök yerlestirme islemini baska 2 arkadas yapti. Islemim 7,5 saat surdu. Uyusturmak icin donor bolgesine ve ekim bolgesine toplam 20-25 igne yaptilar. Bunlardan sadece ense ve şakak bolgesine yapilanlar acıyor ( aslinda acıma degilde ilac yakiyor). Baska butun islem suresince bi acı yasamadım. Sadece ekimin son 1 saati yogun bel ve boyun agrisi yasadim.
Klinik hijyen olarak fena degil. Islemi yapan kisiler hijyen konusunda dikkatli ama. Bi sorunla karsilasmadim. İlgi alaka iyidi. Islem sonrasi 1 antibiyotik, 1 agri kesici ve yikama icin losyon ve sampuan verildi. Ucret karsiliginda. Surecle alakali sorusu olanlara cevap yazarim.
Sizlerinde gorusleri benim icin onemli. Yorumlarınızı bekliyorum.

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Medeks 5100 greft sac ekimi. Yas 43
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2023, 15:44:10 »
Bu 3 fotoda ekim bittigi an klinigin cektigi foto ve Gokhan Beyin donor toplama sonrasi cizdigi ön cizgi. Olan oldu ama tecrubeli arkadaslar yorumlarsa sevinirim. Sizce ön cizgi uygun olmus mu?

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2023, 15:49:57 »
Donör bölgesi

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2023, 23:20:16 »
Ön çizgiyi daha aşağıda istemişsin okey ama bu sefer arka tarafınız daha boş kalırdı .Hem buna uygun şakaklarada Ekim gerekecekti ,bu durumda greftleriniz yanlara harcanacaktı .Bence hatta daha geride bile daha yuvarlak bir ön çizgiyle greftleri daha az harcayarak daha iyi olurdu .Bence mantıklı bir ön çizgi olmuş .Açıklığınız fazla çünkü .Ekim çok temiz .Hayırlı olsun .

spokesperson

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2023, 23:22:24 »
hocam bu kadar geniş bir açıklığa daha aşşağıda allahtan ön çizgi yapmamış gökhan bey hem donör saçların ince hem açık alan geniş 18 yaşında değilsiniz
saç ekiminiz ve ön çizginiz çok güzel ama alan geniş ve donör ince bence finasterid araştırın

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2023, 23:27:00 »
açık alan ve donör saç kalitesine göre planlanan saç ekiminiz gayet doğru çizgi çok yerinde ve güzel bu durumları değerlendirince
ama açık lan ve donör zayıf olduğu için 1 saç ekimi daha gerekebilir umarım çok güzel sonuç alırsınız

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Mayıs 2023, 23:36:05 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun bu gün bende yeni konu kaçtım 10 gündeyim inşallah ikimizin saçlarıda harika olur.

Saç ekiminiz bence güzel duruyor donör yeni slım yapılmış toparlayacaktır güzelce

Ekim sıklığı gayet güzel duruyor ve ön çizgi konusunda bence yerinee ve güzel.

Kendi konumada beklerim hocam sizi misafirliğe bir hayır duanızı alırım:)

İnşallah çok güzel olur saçlarınız
Asmed By Dilek Çakır saç ekimi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Mayıs 2023, 23:40:00 »
bence açık alan ve donör kalitesine göre (diğer arkadaşlara katılıyorum) ön çizgin gayet yerinde Gökhan beyin sizin istediğinizi yapmaması isabet olmuş
ekiminiz sık güzel ama donör zayıf finasterid araştırın bence güçlendirmek adına alana göre donör kalitesi zayıf duruyor
inşallah harika sonuç alırsınız
Global Moderator

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2023, 00:51:49 »
Hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız.
Ekim genel olarak iyi görünüyor yalnız saç telleriniz çok ince ben olsam bu yüzden fin ve minox iklisini süreç boyunca kullanırdım.

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Mayıs 2023, 06:17:40 »
Ön çizgiyi daha aşağıda istemişsin okey ama bu sefer arka tarafınız daha boş kalırdı .Hem buna uygun şakaklarada Ekim gerekecekti ,bu durumda greftleriniz yanlara harcanacaktı .Bence hatta daha geride bile daha yuvarlak bir ön çizgiyle greftleri daha az harcayarak daha iyi olurdu .Bence mantıklı bir ön çizgi olmuş .Açıklığınız fazla çünkü .Ekim çok temiz .Hayırlı olsun .
Tesekkur ederim. 2 ekim planladik. O yuzden daha asagida olsun istemistim.

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Mayıs 2023, 06:20:21 »
bence açık alan ve donör kalitesine göre (diğer arkadaşlara katılıyorum) ön çizgin gayet yerinde Gökhan beyin sizin istediğinizi yapmaması isabet olmuş
ekiminiz sık güzel ama donör zayıf finasterid araştırın bence güçlendirmek adına alana göre donör kalitesi zayıf duruyor
inşallah harika sonuç alırsınız
Tesekkurler. Donör zayıf derken ne demek istediginizi anlayamadim.

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Mayıs 2023, 06:26:14 »
Hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız.
Ekim genel olarak iyi görünüyor yalnız saç telleriniz çok ince ben olsam bu yüzden fin ve minox iklisini süreç boyunca kullanırdım.
Tesekkur ederim. 3. gunde xpecia tablet basladim. Gunde 2 tane kullaniyorum. Xpecia devam ederken Fin ve Minoxile de mi başlıyım.

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Mayıs 2023, 10:38:59 »
açık alan ve donör saç kalitesine göre planlanan saç ekiminiz gayet doğru çizgi çok yerinde ve güzel bu durumları değerlendirince
ama açık lan ve donör zayıf olduğu için 1 saç ekimi daha gerekebilir umarım çok güzel sonuç alırsınız
oncelikle temennilerin icin tesekkur ederim. Fotoda isaretledigim alanda bi sorun var mi acaba? Allah korusun nekroz gibi bisey degildir umarim.tecrubeli arkadaslarin yorumunu almak isterim.

Yakar99

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 24 Mayıs 2023, 22:23:33 »
Tesekkur ederim. 3. gunde xpecia tablet basladim. Gunde 2 tane kullaniyorum. Xpecia devam ederken Fin ve Minoxile de mi başlıyım.
Bu konuda yardimci olabilirmisiniz

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 24 Mayıs 2023, 22:34:19 »
oncelikle temennilerin icin tesekkur ederim. Fotoda isaretledigim alanda bi sorun var mi acaba? Allah korusun nekroz gibi bisey degildir umarim.tecrubeli arkadaslarin yorumunu almak isterim.
  Ekimizin hayırlı olsun .  Çizginiz bence de güzel olmuş . Nekroz değil ama yüzeysel bir dolaşım bozukluğu var gibi . Morluk siyahlık olursa Gökhan beye danışmanız iyi olur

Facebook Twitter Instagram