Gönderen Konu: Solgar biotin,d ve b12 vitamini  (Okunma sayısı 3355 defa)

MuRQ

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Solgar biotin,d ve b12 vitamini
« : 09 Haziran 2023, 18:03:47 »
Merhaba arkadaşlar herkese öncelikle iyi günler dilerim . Size bir sorum olacaktı ben sabah aç karnına d vitamini içiyorum akşam yemekten sonra solgar biotin alıyorum uyurken gece de b12 vitamini içiyorum acaba vücuda yada saç ekimime zarar verir mi çünkü 2 hafta oldu ektirelim ve saçlarım azar azar dökülüyor acaba şok dökğlmemi yoksa bu vitaminlerin zararı mı ?
Şimdiden cevap veren tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim sağlıcakla kalınız 🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♂️

ahmet turan

• Sr. Member
Ynt: Solgar biotin,d ve b12 vitamini
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2023, 22:14:43 »
Hiç bir zararı olmaz tam tersine hepsi ekime faydalı vitamin destekleri.

MuRQ

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2023, 22:18:24 »
Teşekkür ederim ahmet hocam peki d vitamini ve b vitamini yerine sadece multivitamin ve solgar kullansam daha iyi olur mu sizce ?

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2023, 17:18:18 »
Teşekkür ederim ahmet hocam peki d vitamini ve b vitamini yerine sadece multivitamin ve solgar kullansam daha iyi olur mu sizce ?

Multivitaminler günlük ihtiyacını karşılar . Ayrı ayrı almak daha doğrudur . Dökülmen normal şok dökülme başlamış .

pear24

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Haziran 2023, 14:23:31 »
vitamin rastgele alınmaz. Kan değerlerine baktırıp eksiği yerine koymak gerekir.

muratbakara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Haziran 2023, 20:16:31 »
vitamin rastgele alınmaz. Kan değerlerine baktırıp eksiği yerine koymak gerekir.

Evet doğru söylüyorsunuz, önce kan değerlerine baktırılması gerektiği ile ilgili bazı yazılar okumuştum. Ben saç ekiminden sonra kan testi yaptırıp ona göre vitamin kullanmıştım.

Facebook Twitter Instagram