Gönderen Konu: saç ekimi için ACİL YARDIM ARKADASLAR  (Okunma sayısı 259 defa)

topcu1907

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimi için ACİL YARDIM ARKADASLAR
« : 10 Temmuz 2023, 17:32:01 »
HERKESE MERHABA ARKADASLAR SAC EKİMİ YAPTIRMAK İSTİYORUM EKİM KASIM AYI GİBİ AMA ONCESİNDE MEVCUT SACLARIMIN DOKULMEMESİ İCİN NE YAPMALIYIM 1 HAFTALİK İZNİM VAR BU ARADA İSTANBUL A GİDİP SAC EKİM MERKEZLERİYLE GORUSUP MEVCUT SACLARIMIN DOKULMESİNİ ENGELLEMEK İCİN PRP VEYA MEZEOTERAPİ YAPTIRSAM NE KADAR İSE YARAR VE BU KONUDA GUVENİLEBİLİR EKİM MERKEZLERİ HAKKNDA BASINZDAN GECEN OLAYLARIDA ONGOREREK BİR FİKİR VERİRSENİZ COK SEVİNİRİM DUSUNCELERİNİZ BENİM İCİN ONEMLİ YARDIMCI OLURSANZ SEVİNİRİM

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi için ACİL YARDIM ARKADASLAR
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2023, 20:19:01 »
öncelikle selamlar bütçeniz nedir ?

sadece açıklık ön bölgede sanırım ön bölgeyi paylaşmışsınız tepede ortada sorun yok o zaman ?

saç dökülmesini finasterd ya da xpecia gibi ürünlerle ancak durdurabilirsiniz dökülmeniz varsa ön çizginizde bu şekilde olmalı merkez seçimini de çok doğru yapmalısınız
Global Moderator

topcu1907

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2023, 20:51:02 »
hintell bütçe 50 bin e kadar çıkar sadece ön bolgide var peki bu PRP ve MEZEOTERAPİ ise yararmı dökülmeyi engeller mi suanki sacların dökülmesin yeterli

topcu1907

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2023, 01:57:51 »
arkadaşlar bu fiyat konusunda ki sacmalık hakkında düşünceleriniz ne saç Ekim merkezleri söyledikleri Max greft sabit fiyat benim kafama 4000 eksende aynı parayı istiyo.5000 eksende aynı para istiyor sizin bu konuda düşünceniz nedir birde konuyu okuyanlar saç ekim merkezi seçiminde tavsiye edebilcek birileri varmı ve mevcut sacımı nasl dokulmesini engellerim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Temmuz 2023, 12:32:14 »
hintell bütçe 50 bin e kadar çıkar sadece ön bolgide var peki bu PRP ve MEZEOTERAPİ ise yararmı dökülmeyi engeller mi suanki sacların dökülmesin yeterli

Engellemez onlar dökülmeyi. Finasterid engeller düşünürseniz tabi araştırın önce

Asuman hair düşünebilirsin
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram