Gönderen Konu: canıma tak etti  (Okunma sayısı 419 defa)

bmwm3

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
canıma tak etti
« : 06 Eylül 2023, 18:45:21 »
merhaba arkadaşlar 24 yaşındayım 21 yaşında agresif bir saç dökülmesiyle (3hafta içinde) beraber erkek tipi dedikleri kellik mevcut ve artık canımı çok sıkıyor şapka takarak,pandemi derken geçti bir süre ama artık aksiyon almam lazım (tamam kel geziyim dedim herkes kelime bakıyor yaşıtlarım hepsinin saçları gür abileri gibi duruyorum)  3-4 yere sordum bu siteden bakıp serkan aygın, serdar gökrem vs ekime uygun değil, 3 ekim olur vertex boş kalır gibi şeyler dediler ilaç kullansak bırakınca gidicek anladığım kadarıyla tek çare smp ,protez ya da kelliği kabul etmekten geçiyor sanırım bilmiyorum ne yapmam gerektiğini, ocak ayında buraya konu açmıştım ekime uygun mu diye saçlarım 0 numaraydı bir şey diyemedi site sakinleri 9 haftadır uzatıyorum sizinle paylaşıcam görüşlerinizi bekliyorum.(saçlarım ince telli)

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: canıma tak etti
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2023, 19:01:53 »
şu halde ekim yaptırsan iyi bir sonuç alma ihtimalin çok çok düşük bence ama dersenki öncesinde agresif bir tedavi
 görürüm sonrasında ekime girerim o zaman bir şeyler olma ihitmali yüksek olur .minoxil ve finasterid iklisi ile belli bir dereceye kadar toparlayabilirsin ,yaşında küçük olduğu için hızlı bir toparlanma mümkün ama deiğim gibi mucize bekleme .burda amaç tepe bölgesini tüylendirmek ve donör bölgeyi güçlendirmek olur .ekimde güzel sonuçlanırsa iyi bir duruma gelebilirsin fakat dediğim gibi uzun yıllar özellikle finasteride bağımlı kalman gerekir .tercih senin zor bir yol.

bmwm3

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2023, 19:48:33 »
şu halde ekim yaptırsan iyi bir sonuç alma ihtimalin çok çok düşük bence ama dersenki öncesinde agresif bir tedavi
 görürüm sonrasında ekime girerim o zaman bir şeyler olma ihitmali yüksek olur .minoxil ve finasterid iklisi ile belli bir dereceye kadar toparlayabilirsin ,yaşında küçük olduğu için hızlı bir toparlanma mümkün ama deiğim gibi mucize bekleme .burda amaç tepe bölgesini tüylendirmek ve donör bölgeyi güçlendirmek olur .ekimde güzel sonuçlanırsa iyi bir duruma gelebilirsin fakat dediğim gibi uzun yıllar özellikle finasteride bağımlı kalman gerekir .tercih senin zor bir yol.
Ben de tam olarak öyle düşündüm toparlanması çok zor protez saç mı kullansam diyorum övenide çok sövenide bilmiyorum artık

mrtsen

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2023, 09:16:43 »
protez saç da tıpkı saç ekimi gibi...

nasıl ki saç ekimi 15 bin den 200 bine kadar fiyat ve kalite skalası var onda da öyle. bence iyi bir protez saç işini fazlasıyla görecektir.
  • Ekim Tarihi: 16.08.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi Xpecia,Redoxon,Alfa Lipoik Asit, Solgar VM 2000, Proscar, Prozinc Plus, Prozin Plus Serum

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2023, 10:03:29 »
ekim yaptıracaksan fin kullan derim. fin sonrasında da saç ve sakal alımı yaptır ama kliniği tabii iyi araştır. sakalların güzel görünüyor.

bmwm3

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2023, 17:01:59 »
protez saç da tıpkı saç ekimi gibi...

nasıl ki saç ekimi 15 bin den 200 bine kadar fiyat ve kalite skalası var onda da öyle. bence iyi bir protez saç işini fazlasıyla görecektir.
çok teşekkür ederim herkes protezi kötülüyor forumda belki de türkiyede kaliteli yapılmadığı içindir bilemiyorum yaptırcaktım vazgeçtim kararsızım şuan

bmwm3

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2023, 17:03:44 »
ekim yaptıracaksan fin kullan derim. fin sonrasında da saç ve sakal alımı yaptır ama kliniği tabii iyi araştır. sakalların güzel görünüyor.
fin kullanmayı yan etkilerinden dolayı düşünmüyorum zaten ilaca bağımlı kalmakta istemiyorum onun maliyetide sanırım protez kadar ve zararı vücuda daha az

bmwm3

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Eylül 2023, 18:20:15 »
@hintell abi bu saç ekimle kurtarılır mı son bir kez danışayım dedim fin falan kullansamda vertex boş kalacak anladığım yorumun nedir? Protezden başka çare var mı günde zaten 10 saat şapka takıyorum bari protez takayım diyorum eve gelince çıkarırım en azından

bmwm3

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Eylül 2023, 19:46:04 »
bu videodaki gibi 3 numara heralde bu seyrekliğe getirilebilir mi saç böyle olsa beni fazlasıyla  tatmin eder
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2023, 19:54:34 Gönderen: bmwm3 »

bmwm3

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2023, 12:10:50 »
???

Facebook Twitter Instagram