Gönderen Konu: Ekimden 1 ay sonra şapka ve bere kullanımı!!!  (Okunma sayısı 719 defa)

Thescript

• Hero Member
Ekimden 1 ay sonra şapka ve bere kullanımı!!!
« : 19 Eylül 2023, 17:54:07 »
Ekimden bir ay sonra şapka bere takmak zararlı ölümü köklere az önce bir tane denedim şapka ve iğne gibi batma hissi oldu üniversite okuyorum kimsenin beni saçlar çıkana kadar böyle kel görmesini istemiyorum o yüzden takmam lazım mesela okulda takıp bunu 6-7 saat sonra çıkartmak zararlı olurmu gideceğim şehir soğuk bu arada

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekimden 1 ay sonra şapka ve bere kullanımı!!!
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2023, 21:34:39 »
ekimin düsgün yapıldıysa her türlü çıkar saçların böyle şeyleri çok umursamana gerek yok şapka ve bere ekilenlere zarar veremez.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2023, 00:44:27 »
ekimin düsgün yapıldıysa her türlü çıkar saçların böyle şeyleri çok umursamana gerek yok şapka ve bere ekilenlere zarar veremez.
bende öyle düşünüyorum ama masaj yapınca acı var bazı noktalarda o korkutuyor

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2023, 18:18:21 »
karıncalanma ve batmalar normal diye okumuştum bir yerde. şapka bereye de çok takma bence. kafanı çok sıkmadığı sürece sorun yoktur diye düşünüyorum

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2023, 19:22:14 »
Bol bere ve şapka kullanın. Ders aralarında kafanızı kimsenin görmediği yerde havalandırırsınız saat başı sıkıntı çok olmaz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2023, 21:46:44 »
karıncalanma ve batmalar normal diye okumuştum bir yerde. şapka bereye de çok takma bence. kafanı çok sıkmadığı sürece sorun yoktur diye düşünüyorum
aslında öyle sıkıyor biraz ama yumuşak kısmı geliyor Ekim alanına sorun olurmu acaba yani şapkanın köşeleri ağrıtıyor onlarda ekilen alanın az aşağısı oluyor

Bol bere ve şapka kullanın. Ders aralarında kafanızı kimsenin görmediği yerde havalandırırsınız saat başı sıkıntı çok olmaz.
derste ciksrticam hocam haklısınız o sıralarda en güzeli havalandırmak valla korkuyorum acaba ekimin üstüne baskı uygulayan bir şapka köklerin çıkmasına engel mi diye

andre_andre

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Eylül 2023, 00:21:04 »
Ekilen bolge havasiz kalirsa sorun olur mu ben de merak ediyorum acikcasi cunku ben de uzun sure sapka kullanacagim gibi

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Eylül 2023, 09:06:01 »
Ekilen bolge havasiz kalirsa sorun olur mu ben de merak ediyorum acikcasi cunku ben de uzun sure sapka kullanacagim gibi
sık sık havalandırarak takınız ben öyle yapmayı düşünüyorum

Elcid01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Eylül 2023, 21:14:25 »
Ekimden 1 ay sonra 2 ay kadar günde 8 9 saat sapka kullandim ara sira cikardim filan hic bi olumsuz durum yasamadim

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Eylül 2023, 23:44:20 »
Ekimden 1 ay sonra 2 ay kadar günde 8 9 saat sapka kullandim ara sira cikardim filan hic bi olumsuz durum yasamadim

Rica etsem şuanki durumunuzu atabilirmisiniz

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Eylül 2023, 23:47:37 »
Arkadaşlar bende yeni konu açacaktım meğer böyle bir konu varmış , bende işim gereği ekimden 2 hafta sonra hergün şapka takıyorum şuan 44. Gün  bende merak ederek soruyorum zarar verir mi

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 25 Eylül 2023, 18:17:22 »
şunu duydum bir rahatladım inşallah zarar vermez bende takıyorum artık 1 ay oldu ekim

Facebook Twitter Instagram