Gönderen Konu: Dermaroller, yağlı egzemayı arttır mı bir acil bakabilir misiniz lütfen) :  (Okunma sayısı 212 defa)

Tokatlikel60

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Egzemanın yol açtığı cilt hassasiyetini arttırabilir ama egzemayı arttıracağını sanmıyorum ama minoxil egzemanı azdırabilir minoxil kullanma egzeman varsa

murattarum

• Hero Member
Benim sacim ekildi 2 yil oldu.kafamdami sebum dengesi bozuldu.onceden sivilcem olmazdi.kafamda simdi elim geliyor doktara gittim dedim sac ektirikden sonra basladi.oda dediki kafandaki dogal yag tabakasi saglik acisindan onemli olan tabaka ve onu koruyan zar gibi deri  2400 delik acilinca kafandaki sebum dengesi bozulmus 2 yil olmasina ragmen sivilce yapmasi normal dedi.yani dermorellerde kafayi deliyor bence ondan sivilce yapiyor yag dengesini bozuyor.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

|Logan|

• Hero Member
Dermastamp dermaroller kullanicam ama ve lakin yağlı kabuklu egzema yapar mı arttırır mı bence şahsen bir alaksı yok ama yinede benim için çok önemli bi konu bakabilir misiniz

Kesinlikle yapma. Dermaroller enfeksiyona sebep olabilecek bir tedavidir eğer cilt sağlıklı değilse. Benim de egzemam var. Sağlıksız hastalıklı bir deriyi binlerce delik açıp yaralarsan enfeksiyon olabilir çünkü deri temiz değil. Zaten bundan dolayı saç ekiminden önce egzema incelenir. Benim egzemam pek ateşli ve yoğun olmadığı için yapıldı ekim. İnternetten araştırdığında göreceksin zaten. Bunun yerine masaj yapabilirsin.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kesinlikle yapma. Dermaroller enfeksiyona sebep olabilecek bir tedavidir eğer cilt sağlıklı değilse. Benim de egzemam var. Sağlıksız hastalıklı bir deriyi binlerce delik açıp yaralarsan enfeksiyon olabilir çünkü deri temiz değil. Zaten bundan dolayı saç ekiminden önce egzema incelenir. Benim egzemam pek ateşli ve yoğun olmadığı için yapıldı ekim. İnternetten araştırdığında göreceksin zaten. Bunun yerine masaj yapabilirsin.
Reis benimde alevliydi şuan normal düzeye indirdim sence yinede yapmayim değil mi dermapen i? Bir de kanlanmayı başka hangi türlü artırırım

|Logan|

• Hero Member
Reis benimde alevliydi şuan normal düzeye indirdim sence yinede yapmayim değil mi dermapen i? Bir de kanlanmayı başka hangi türlü artırırım

Yapmamalısın. Masaj yaparak kanlanmayı arttırabilirsin. Asprin de alabilirsin
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

emekli kel

• Hero Member
 bence yangın benzin dokersin o deriye dermollerle
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
Yapmamalısın. Masaj yaparak kanlanmayı arttırabilirsin. Asprin de alabilirsin

Aspirin mi? Sac derisine nasil bir etkisi var
  • Yaşınız 22

|Logan|

• Hero Member
Aspirin mi? Sac derisine nasil bir etkisi var

Saç derisindeki kan sirkülasyonunu arttırman için dedim. Çok da gerekli değil ama
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç derisindeki kan sirkülasyonunu arttırman için dedim. Çok da gerekli değil ama
Bence aspirin çok mantıklı, prp yaptırdım ordaki de demişti şuan kullanmıyorum teşekkür ederim

Facebook Twitter Instagram