Gönderen Konu: Gaziantep fue saç ekim merkezi ( tahmini 5500 greft)  (Okunma sayısı 1374 defa)

eksiksaç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhabalar Gaziantep fue saç ekim merkezine saç ekimi işlemi yaptırdım, donör kısmından iz kalmayacak şekilde ne kadar toplayabilirsek o kadar greft ekim yapalım istedim ve tahmini 5500 greft çıktı, ilk günden bu zamana kadar geçen sürecin fotoğraflarını hem tecrübeli arkadaşlarımızdan fikir almak amacıyla, hemde saç ekimi yaptırmak isteyen arakadaşlarımıza fikir olması açısından paylaşmak istedim. ekim öncesine ait tepeden bir fotoğraf bulamadım ama durumumu göstereceğini düşündüğüm önden bir foto ekliyorum.

ikinci günden itibaren yazılan antibiyotik, ağrı kesici ve ödem sökücülerle beraber xpecia ve biotin takviyesi almaya başladım

eksiksaç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Gaziantep fue saç ekim merkezi ( tahmini 5500 greft)
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2023, 13:45:27 »
kalan fotoğraflar

Arrhenius

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2023, 13:46:12 »
Ekim güzel gibi görünüyor zaten sac cizginiz silüet halinde oldugundan sac cizgisinide o silüeti referans almıslar güzel görünüyor . Umarım  surec sorunsuz ve hızlı gecer

eksiksaç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2023, 13:49:12 »
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz ve yorumlarınız için.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2023, 20:22:23 »
geçmiş olsun keşke ektirmeseydin baya kötü bir ön çizgi yapmışlar
bu kadar beceriksiz bir çizgiyi nasıl yapar nerede öğrenmişler bu işi arkadaş enteresan
Global Moderator

eksiksaç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2023, 20:42:11 »
Değerli arkadaşlar hepinize merhabalar, ufak yoğunluğumdan dolayı sürecimi detaylı anlatamamıştım, aynı yerde ekim yaptırmak isteyen arkadaşlar için biraz detaylandırmak istedim, öncelikle şaç ekimi yaptırmayı 3 yıldır düşünüyordum, üyeliğim yeni ancak forumu 2 yıldır takip ediyorum, yorumları okuyorum, sonuçları görüyorum. Ancak şehir dışında şaç ekim işlemi yaptıracak fırsatım malesef olmadı. Eğer şehir dışına çıkabilseydim tecihim ASMED veya ASUMAN Hair kliniklerinden birisi olacaktı ancak dediğim gibi malesef fırsatım olmadı, Bende elimde olan imkanları değerlendirme aşamasına geçtim.
Yaşadığım bölgede merdiven altı olarak tabir ettiğimiz kendi kliniğinde herhangi bir hastane veya poliklinik dahi olmayan yerlerde ekim yapan insanlar var, ister istemez bu merkezlerle iletişim kurduğumda arkadaşların kasap olduğuna kanaat getirdim ancak nedense hepsi yüzde yüz garanti verdiler, bende bu tavırlardan bıkmıştım artık neredeyse işlemden vazgeçme aşamasındayken daha öncede bu merkezde operasyon yaptıran bir arkadaş vasıtasıyla Gaziantep fue saç ekim merkezi sahibi Mustafa bey ile görüştüm. İşinden bağımsız olarak kendisi gayet cana yakın ve ilgili bir insan. İlk görüşmemiz genelde sohbet, soru cevap şeklinde gerçekleşti. İkinci görüşmemizde ise merkezde daha önce ekim yaptıran hastaların öncesi sonrası fotoğrafları ve benim saç tipim ve dökülme tipime benzer hastaların sonuçlarını inceledik, Mustafa bey bana işlemleri Gaziantep Amerikan hastanesinde yaptıklarını söyledi ve benimde düşüncem olan donör kısmında iz bırakmayacak şekilde ne kadar greft alımı gerçekleştirirsek o kadar ekim yaparız dedi açıkçası bunlarda bana makul geldi ve güven verdi.
Ben ekim kararını aldığımda bu işin merkezi olan yerlerdeki kadar a sınıfı bir ilgi alaka beklemedim ancak ilgi ve alaka tatmin ediciydi, ekim sürecinden kabuk dökümüne kadar olan süreçte herhangi memnuniyetsizlik yaratacak bir durumlada karşılaşmadım. Umarım sonuç benim için tatmin edici olur ve bu konu da yol gösterici bir başlık olur.

« Son Düzenleme: 01 Kasım 2023, 23:13:02 Gönderen: eksiksaç »

eksiksaç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2023, 20:57:25 »
geçmiş olsun keşke ektirmeseydin baya kötü bir ön çizgi yapmışlar
bu kadar beceriksiz bir çizgiyi nasıl yapar nerede öğrenmişler bu işi arkadaş enteresan

Hintell cevap icin teşekkürler, benim saçlarin orjinal ön çizgisi bu şekilde, herhangi yeni bir cizim yapilmadi, saclarda genel bir seyrelme olduğundan cizgim belirgindi, bende orijinal sekilde kalmasini istedim. hatta eski bir fotoğrafımı paylaşayım, Umarım iyi bir karar vermişimdir
Değerlendirmelerin bizim için cok kiymetli oldugundan seni sıkıştıriyoruz biraz ama ekim sıklığı ve iyilesme sureci bakimindan herhangi bir olumsuzluk gördun mü ?  Tekrar teşekkür ederim.

eksiksaç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 30 Ekim 2023, 14:08:00 »
9. Gün yikama sonrasi

eksiksaç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Kasım 2023, 17:43:39 »
11. Gün kabuk dökme ve prp işlemi sonrasi fotograflari paylaşıyorum. Şimdilik süreç ile ilgili bir sikayetim yok, sadece ekilen saclarin bir kismi uzamışken bir kismi daha kisa kalmış. Tekrar belirmek isterim ki ön çizgim orjinal hali herhangi bir cizim vs. yapilmadi.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 01 Kasım 2023, 21:58:28 »
çizgi bencede orjinal ama şakak geçişleri biraz yanlış olmuş hocam bu yüzden umarım o bölgelerde doğallık problemi olmaz.

eksiksaç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Kasım 2023, 22:12:34 »
çizgi bencede orjinal ama şakak geçişleri biraz yanlış olmuş hocam bu yüzden umarım o bölgelerde doğallık problemi olmaz.
yorumunuz için teşekkür ettim hocam, siz söyleyene kadar o bölgelere dikkat etmemiştim, umarim dediğiniz gibi bir problem çıkmaz. Ben elimden geldigince fotoğraflari guncelleyecegim, beraber göreceğiz sonucu.

eksiksaç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 27 Şubat 2024, 11:15:02 »
saç ekimi yaptıralı 4 ay doldu,gelişim normal gidiyor gibi geliyor bana, ön çizgimden memnunum, aradaki süreçte biraz problemlerim vardı fotoğraf atamadım kusura bakmayın, güncel hali paylaşıyorum

RafieL07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 27 Şubat 2024, 11:37:32 »
Gelişim güzel. 4. ay için güzel duruyor hocam başarılı olacak gibi geliyor bana.
  • Ekim Tarihi: 20.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Hairclinic Ankara
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 - Xpecia x2

eksiksaç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 27 Şubat 2024, 11:49:14 »
Gelişim güzel. 4. ay için güzel duruyor hocam başarılı olacak gibi geliyor bana.
Teşekkür ederim iyi niyetin için

eksiksaç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 27 Şubat 2024, 12:58:40 »
Çok net olmamakla beraber ekimden 2 ay önceki fotomu buldum, gelişimi değerlendirmek amaciyla atiyorum

Facebook Twitter Instagram