Gönderen Konu: DONÖR BÖLGE  (Okunma sayısı 333 defa)

smart795

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
DONÖR BÖLGE
« : 13 Aralık 2023, 10:29:57 »
arkadaşlar merhaba saç ekiminin 38.günündeyim ekim merkezi durumun geçici olduğunu düzeleceğini söyledi 2 haftada bir kontrole gidiyorum ne kadar sürede toparlar cok can sıkıcı bir durum tecrübeli arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

smart795

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DONÖR BÖLGE
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2023, 10:30:52 »
ekimin 9. günü sorunlu kısım bu şekildeydi.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2023, 15:44:07 »
Geçmiş olsun. Öncelikle Ekim yapan merkezin adını öğrenebilir miyiz. Ekimden önceki donörünüzü görebilir miyiz. Kaç greft ekildiğini söyleyebilir misiniz. Sorular sorular

smart795

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2023, 16:03:34 »
teşekkürler hocam ekim 4500 greft medical park hastahanesinde yapıldı ekim öncesi halinin bi resmini paylaşıyorum.

Kadir Aga

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2023, 18:58:58 »
Saç küsmesi olmuş gibi görünüyor, zamanla düzelecektir.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2023, 20:38:45 »
teşekkürler hocam ekim 4500 greft medical park hastahanesinde yapıldı ekim öncesi halinin bi resmini paylaşıyorum.

İnce saçlarda Ekim yapilince saç küsmesi olabiliyor. Vitamin eksikliği olan saçlarda Ekim yepilirsa saç küsmesi olabiliyor. Aileden gelen deri hastalıkları varsa o da saç küsmesine neden olabiliyor. Bunun yanısıra dengesiz donör alımı yapan Ekim merkezi kaynaklı saç küsmesi olabiliyor. Bu durum ya sizden kaynaklı ya da Ekim merkezi ile alakalı. Sonuç olarak olan olmuştur. Öncelikle Ekim merkezi en kısa zamanda donör alana birkaç prp tedavisini ücretsiz yapmalı. Sonrasinda sizde evde olabildiğince dengeli beslenmeli vitaminsiz kalmamalisiniz. Stres denen çıkıklardanda kendinizi muhafaza edin. Neyse ki bu geçici saç küsmesi Allah'ın izniyle bir süre sonra düzelecektir

smart795

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Aralık 2023, 21:34:31 »
Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar şuan biotin 5000 hergun ve ekim merkezinin verdiği ozon yağı var donor alanı toparlaması için 2 günde bir onu kullanıyorum Allah'ın izniyle kurtulucaz inşallah su durumdan çok şükür arka taraf ve sol tarafımda bı sorun yok Ekim merkezi sağ tarafıma aşırı yüklendi diye düşünüyorum muhtemelen çıkışlar oluyor çok kaşıntı yapıyor gün içinde.

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2023, 17:04:19 »
hocam geçmiş olsun. biraz zaman alır ama düzelecektir. bu şekilde kalmaz endişelenme

Facebook Twitter Instagram