Gönderen Konu: Finansterid jel kullanan varmı?fulya eczanesii  (Okunma sayısı 907 defa)

Fener3441

• Full Member
Finansterid jel kullanan varmı?fulya eczanesii
« : 15 Aralık 2023, 21:48:24 »
Merhaba
Sergan aygında bir kere ekim (2021) bikerede revize yapıldı yine sergam aygımda (2022) ama malesef yeterli donor olmasına rağmen tepe bölgesi kapanmadı ve dahada acılmaay devam ediyor..sizce ekım olmadan nasıl toparlayablırım?bir cözüö varmı?3aydır finandterid jel kullanıyorum ama bir faydasını daha görmedim. Yardımcı olursanız memnun olurum

Fener3441

• Full Member
Ynt: Finansterid jel kullanan varmı?fulya eczanesii
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2023, 21:52:56 »
Bunu kullanıyorum 2.şişe bitti bir etkı görmedim sizce kullanmaya devam etmelimiyim?
  • Ekim Tarihi: 26.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aygın
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

Kuzal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2023, 05:57:06 »
Hocam marka olarak bilmiyorum, içeriği ne kadar doğrudur bir şey diyemem ama üçüncü ayda etki görmüyorum diyip bırakmamak lazım.

Açıkçası minoxidil hakkında yorum yapamam ama finasteride için en büyük etki saç kalınlaşması ve dökülmeyi engellemesi. Saçlarda ekstra bir değişim görmemek de iyi bir sonuç yani bence :) Ben 8 aydır fin kullanıyorum, ilk 3 ay çok fazla etkisini görmediğimi düşünüyordum ama saç ektirdiğim klinik saçlarımın bariz kalınlaştığını söylemişti mesela.

Böyle köpük şeklinde kullanınca etkisi ister istemez daha az olacaktır ve daha geç etki edecektir ama yan etkilerden de korunmuş oluyorsunuz.

Öncelikle bir uzmana da danışın lütfen ama, kullanan birisi olarak benim fikrim en az 6 ay kullanıp duruma göre karar vermeniz olacaktır. Tekrar söylüyorum, kesinlikle bir uzmana danışın bu bir yönlendirme değil, sadece kendi tecrübemden paylaşmak istedim.

Bu arada muhtemelen Hintell gördüğünde konunuz taşınacaktır, yanlış başlıkta konu açmışsınız :d

Fener3441

• Full Member
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2023, 07:58:32 »
tesekkur ederim acıklama icin,neden tasıncak anlamadım orasını?😁
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

Ahmet Mustafa Kaplan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2023, 18:20:04 »
Merhabalar bende jel formu kullanıyorum Serkan beyde Ekim yaptırdım ben etkisinin uzun vadede olacağını düşünüyorum.

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2024, 12:34:02 »
jel formu, sivi formu.....ne form olursa olsun onemli olan içerik..etken madde yanisira konulanlar ya da konulmayanlar...sadece alkol, propilen glikol ve sumu iceriyor yoksa icinde sac icin besleyici yaglar..vs varmi? buna da dikkat edin derim nacizane

Fener3441

• Full Member
« Yanıtla #6 : 11 Şubat 2024, 12:44:44 »
Merhabalar bende jel formu kullanıyorum Serkan beyde Ekim yaptırdım ben etkisinin uzun vadede olacağını düşünüyorum.
Sizde son durum nedir olumlu olumsuz bir etkısını gordunuz mu?
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Şubat 2024, 21:47:25 »
dermaroller sonrası uygulama yapılırsa mavi serum ile elde edilen mucizevi sonuçların bir benzeri olma olasılığı yüksek fakat tehlikeli ,özellikle minoxilden dolayı .kalıcı kardiyovasküler problemler ortaya çıkma riski var. sende işe yaramamasının sebebi finasteridin deriden içeriye geçemesi olabilir.
ama şuda var 3 ay erken bir süre en az 5 ay geçmesi lazım olumlu yada olumsuz yorum yapabilmek için.

Facebook Twitter Instagram