Gönderen Konu: androcur  (Okunma sayısı 525 defa)

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
androcur
« : 18 Aralık 2023, 20:37:33 »
androcurı reçetesiz nasıl alabilirim bunun bi yolu varmı yada nasıl reçete ettirebilirim

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: androcur
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2023, 20:54:05 »
kardeşim androcur kullanma sana son defa diyorum sonra uyarmadınız deme

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2023, 21:03:26 »
androcurı reçetesiz nasıl alabilirim bunun bi yolu varmı yada nasıl reçete ettirebilirim
dostum saçlarının fotoğrafları atsana yorumlayalım dut bile işe yaramıdıysa ya iki ihtimal var vitamin eksikliğinden kaynaklı bir dökülmen var veya cidden duta yanıt vermiyorsun

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2023, 23:33:34 »
Androcur reçetesiz satılır.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Aralık 2023, 09:56:39 »
Androcur erkekliğin kırmızı çizgisi denebilir sanırım. Çok yanlış yoldasınız.

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Aralık 2023, 10:49:11 »
Androcur reçetesiz satılır.

selam hocam size bi sey sormak istiyorum siz dhtyi yuksek oranda baskiladiginiz icin kulak cinlamasi gibi yan etki yasadiniz mi
Topikal Fin %0.1

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Aralık 2023, 19:14:41 »
selam hocam size bi sey sormak istiyorum siz dhtyi yuksek oranda baskiladiginiz icin kulak cinlamasi gibi yan etki yasadiniz mi
Hiçbir ağrı/çınlama yaşamadım vücudun herhangi bir yerinde. Ama yanlış hatırlamıyorsam androjenler kulaktaki bir maddenin üretiminden sorumluydu o yüzden ağrı/çınlama olabilir.

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Aralık 2023, 21:16:13 »
Hiçbir ağrı/çınlama yaşamadım vücudun herhangi bir yerinde. Ama yanlış hatırlamıyorsam androjenler kulaktaki bir maddenin üretiminden sorumluydu o yüzden ağrı/çınlama olabilir.

evet onu yaşamaya başladım son zamanalarda bu beni korkutuyor sanırım ilacı haftada 3 e düşürücem internete baktığımda redditte bu yan etkinin kalıcı oldugunu soyleyenler var
Topikal Fin %0.1

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2023, 12:01:21 »
dostum saçlarının fotoğrafları atsana yorumlayalım dut bile işe yaramıdıysa ya iki ihtimal var vitamin eksikliğinden kaynaklı bir dökülmen var veya cidden duta yanıt vermiyorsun
geçen kan testi yaptırdım neredeyse bütün vitaminler eksik çıktı ama sadece vitamin eksikliğinden kaynaklı bi dökülmem olduğunu düşünmüyorum
duta yanıt vermemek neden noluyo bide yanıt vermiyosam ne yapmam lazım

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2023, 12:02:39 »
Androcur erkekliğin kırmızı çizgisi denebilir sanırım. Çok yanlış yoldasınız.
hocam 12.5mg dan ne olabilirki en fazla öle çok bi dozda kullanmıcam sonuçta

RTX4090

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 24 Aralık 2023, 13:11:20 »
Dutasteridin işe yaramadığına nasıl kanaat getirdin? Önce sonra fotoğrafların var mı? Norwood kaçta başladın tedaviye? Eğer 0.5 mg dutasterid gerçekten işe yaramıyorsa 1-1.5-2-2.5 mg  dutasterid deneyebilirsin biraz pahalı olur ama. Androcur asla önermem. Saç dökülmesi tedavisinin de uzun vadeli olduğunu unutma aylar değil yıllar olarak düşün.

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 25 Aralık 2023, 22:48:38 »
Dutasteridin işe yaramadığına nasıl kanaat getirdin? Önce sonra fotoğrafların var mı? Norwood kaçta başladın tedaviye? Eğer 0.5 mg dutasterid gerçekten işe yaramıyorsa 1-1.5-2-2.5 mg  dutasterid deneyebilirsin biraz pahalı olur ama. Androcur asla önermem. Saç dökülmesi tedavisinin de uzun vadeli olduğunu unutma aylar değil yıllar olarak düşün.
2.5mg nasıl alıcam 5 hapı aynı andamı yoksa gün içine yayarakmı bide 2.5mg dut testoyu çok fazla yükseltmezmi tam tersi daha sıkıntı olabilir gibi saçım testoya duyarlıysa
bide 12.5mg androcur ne yapabilirki en fazla abartılıyo bence tamamen

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 25 Aralık 2023, 23:08:04 »
2.5mg nasıl alıcam 5 hapı aynı andamı yoksa gün içine yayarakmı bide 2.5mg dut testoyu çok fazla yükseltmezmi tam tersi daha sıkıntı olabilir gibi saçım testoya duyarlıysa
bide 12.5mg androcur ne yapabilirki en fazla abartılıyo bence tamamen
reddit bir kullanıcı,(Kendisinin saç durumu nw7.)gün de 5 mg dut alarak baya iyi bir sonuć almıştı 6 ay içerisin de.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 25 Aralık 2023, 23:12:47 »
reddit bir kullanıcı,(Kendisinin saç durumu nw7.)gün de 5 mg dut alarak baya iyi bir sonuć almıştı 6 ay içerisin de.
5mg'ı bırak 2.5mg bile ömür boyu sürdürülebilecek bir tedavi değil bence. karaciğere oldukça zarar verecektir. en iyisi dutasteride kullanılacaksa günde bir adet 0.5mg kullanmak

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2023, 23:15:37 »
5mg'ı bırak 2.5mg bile ömür boyu sürdürülebilecek bir tedavi değil bence. karaciğere oldukça zarar verecektir. en iyisi dutasteride kullanılacaksa günde bir adet 0.5mg kullanmak
yan etki yaşamadım demişti ama uzun süreli kullanılacak bir tedavi değil kesinlikle

Facebook Twitter Instagram