Gönderen Konu: İstanbul içi ekim tavsiyesi (ClinicExpert içerir)  (Okunma sayısı 143 defa)

Hsynhsgr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İstanbul içi ekim tavsiyesi (ClinicExpert içerir)
« : 27 Aralık 2023, 22:56:57 »
Merhabalar, umarım herkes iyidir.

30 yaşındayım. Kronik bir sağlık sorunum ve düzenli kullandığım bir ilaç yok.
Son 5 yıldır saçlarım büyük ölçüde döküldü. Ailemin tüm fertlerinde de bu sorun mevcut.
Artık yeter dediğim noktadayım açıkçası. Yakın çevremde bir arkadaşım 40 gün kadar evvel bir saç ekimi operasyonu geçirdi.(Kendisinin fotoğrafları da mevcut bende)
Kendisi epey memnun, ayrıca bu arkadaşımın 2 arkadaşı da ClinicExpert firmasında saç ekimi yaptırmış. Sonuçlar iyi olunca kendi de ektirmiş.
Bana da bu firmayı tavsiye etti. Her ne kadar tavsiye de olsa kritik bir işlem olduğu için araştırma yaparken bu forum ile tanışma fırsatı buldum.
Arkadaşımın referansı ile yarın benimle iletişime geçecekler. Geçmiş konularda iyi yorumlar okumadım. Güncel başlık ise bulamadım açıkçası.

Doktor veya firma seçme konusunda tecrübelerinizi sabırsızlık ile bekliyorum.
Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Esen kalın.

Hsynhsgr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İstanbul içi ekim tavsiyesi (ClinicExpert içerir)
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2023, 19:36:29 »
Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Ekim Tarihi: 12.02.2024
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun - Hair Clinic
  • Greft Miktarı 5100
  • Yaşınız 31

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2023, 01:51:17 »
5000 ekiyorlar 2000 çıkıyor memnunum diye ortalarda dolaşıyorlar saç ekimi böyle bir şey değil max verimi sana verebilecek yerleri araştır amatör yerlerden uzak dur ve tepeden çekilmiş resimleri baz al başarı kriterin bu olsun memnunum diyenlere bakıp saç ektirenleri sık görüyoruz forumda en kötü ekimlerde onlardan çıkıyor.

Musa Turcan

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2023, 02:16:15 »
aman uzak dur aman bi kere  aradılarmı salmıyorlar zaten alacaklı gibi günde 124 kez arıyorlar uzak dur

Hsynhsgr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2023, 10:37:34 »
5000 ekiyorlar 2000 çıkıyor memnunum diye ortalarda dolaşıyorlar saç ekimi böyle bir şey değil max verimi sana verebilecek yerleri araştır amatör yerlerden uzak dur ve tepeden çekilmiş resimleri baz al başarı kriterin bu olsun memnunum diyenlere bakıp saç ektirenleri sık görüyoruz forumda en kötü ekimlerde onlardan çıkıyor.

Forumu keşfettiğimden bu yana bir çok post okudum. Açıklık alanım bir miktar fazla ve dökülmeye de devam edecek gibi görünüyor.
Bu tarz büyük alanlarda medeks öneriliyor. Sanırım orası ile görüşeceğim.
  • Greft Miktarı 5100
  • Yaşınız 31

Hsynhsgr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2023, 10:40:36 »
aman uzak dur aman bi kere  aradılarmı salmıyorlar zaten alacaklı gibi günde 124 kez arıyorlar uzak dur

:) Teşekkür ederim cevabınız için. Dün aradılar beni, danışman beyefendi tüm süreci anlattı. Fakat sektör çok büyük ve forumda okuduklarımdan ötürü hızlı karar vermek istemedim.
  • Greft Miktarı 5100
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram