Gönderen Konu: Sıvı minox kepek ve kaşıntı yapması  (Okunma sayısı 733 defa)

aviyonikkurt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sıvı minox kepek ve kaşıntı yapması
« : 10 Ocak 2024, 01:03:08 »
16-17 yaşından beri saç dökülmelerim var bir süre minoksidil kullandım ve inanılmaz sonuçlar aldım fakat kaşıntı kepek yapması ve döngü muhabbetlerinden dolayı bıraktım ve 3-4 kere bu şekil başlayıp verim alıp bırakmışlığım var. Şu anda 19 yaşındayım mezo prp fln denedim işe de yaradı ama hem çok masraflı geliyor hem de hiç yağlanmayan saçım şimdi deli gibi yağlanıyor.Tekrardan bu nankör sevgiliye döneceğim galiba(minox). Kaşıntı ve kepeğe nasıl bi çözüm bulabilirim veya bu Cerrahpaşa nur eczanesi varmış köpük minoxlarını kullanan birileri yanıtlayabilir mi sonuçlar nasıl?

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sıvı minox kepek ve kaşıntı yapması
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2024, 10:06:33 »
16-17 yaşından beri saç dökülmelerim var bir süre minoksidil kullandım ve inanılmaz sonuçlar aldım fakat kaşıntı kepek yapması ve döngü muhabbetlerinden dolayı bıraktım ve 3-4 kere bu şekil başlayıp verim alıp bırakmışlığım var. Şu anda 19 yaşındayım mezo prp fln denedim işe de yaradı ama hem çok masraflı geliyor hem de hiç yağlanmayan saçım şimdi deli gibi yağlanıyor.Tekrardan bu nankör sevgiliye döneceğim galiba(minox). Kaşıntı ve kepeğe nasıl bi çözüm bulabilirim veya bu Cerrahpaşa nur eczanesi varmış köpük minoxlarını kullanan birileri yanıtlayabilir mi sonuçlar nasıl?
sebo için ketokonozol şampun öneririm hafta da 2 olmak üzere kaşıntı ve kepeklenme baya azaları ama hafta da 2 defa kullan bence finasterid kullan çünkü döngü dediğimiz olayı Fin sayesin de durdurabilirsin tabi tamamiyle değil ama dökülecek saç baya bir azalır

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2024, 10:07:43 »
Ve minox için alopxy t öneririm daha kalitelidiri ve fiyatları hemen hemen aynıdır

aviyonikkurt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2024, 19:28:29 »
Ve minox için alopxy t öneririm daha kalitelidiri ve fiyatları hemen hemen aynıdır
Hocam sağolun yakın zamanda tekrar başlayacağım ama kaşıntılar inanılmaz boyutlara ulaşıyor gece kalkıp saçımı yıkadığını hatırlıyorum bu yüzden köpük bana çok makul bi seçenek gibi geliyor 6 aylık rogaine aslında fena olmaz çiçeksepeti trentyol gibi sitede satılıyor güvenilir mi hiç bilmiyorum

Facebook Twitter Instagram