Gönderen Konu: GOLD CİTY HAİR saç ekim dökülme  (Okunma sayısı 287 defa)

Realist

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
GOLD CİTY HAİR saç ekim dökülme
« : 03 Şubat 2024, 22:20:55 »
15/01/2024 tarihinde 4100 greftlik traşsız saç ekimi yaptırdım 10. Gün kabuk dökümü ile birlikte var olan saçlarım aşırı şekilde dökülmeye başladı
Donör alanmda toparladıktan sonra bir bölgede dökülme oldu bu normal midir
(VERİLECEK CEVAPLAR İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER)

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: GOLD CİTY HAİR saç ekim dökülme
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2024, 01:39:17 »
var olan saçın şoka uğramış sonuçta binlerce delik açılıyor kafaya o sırada kendi saçlarınada denk geliyor ve saçlar zarar görüp dökülüyor ama sonrasında tekrar çıkıyorlar merak etme. donör alandada bahsettiğin alanda ilginç bir dökülme olmuş sanırım doku küsmesi dedikleri olay olmuş umarım toparlar bunun için minoxil kullananlar var ama ne kadar doğru bir uygulama bilemeyeceğim.

Realist

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2024, 02:05:46 »
Yanıtınız için sağolun
Saçımı yıkadığımda donör bölgemde çok fazla dökülmeler oluyor.Stresten uyuyamıyorum
Hintel bey cevap verirseniz sevinirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2024, 01:27:33 »
öncelikle dökülme tipine göre yapılan saç ekim tekniği yanlış bir seçim tıraşsız saç ekimi de ayrıca böyle olmaz dostum

donör'ü kısaltınca o tıraşsız saç ekimi olmuyor :) saçma bir işlem keşke düzgünce saçlarını kestirip düzgün bir ekim yaptırmış olsaydın açıkçası ben gold cty nin saç ekimlerini beğenmiyorum ama sen umarım iyi sonuç alırsın zaten bu şekilde bir işlem yapan merkezin nesini beğencem
Global Moderator

Realist

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2024, 06:07:15 »
Donördeki dökülme normal midir bu duruma nasıl engel olup düzeltebilirim

ahmethakans38

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2024, 16:18:29 »
Bir süredir bende gold city nin sonuçlarını takip ediyorum. Bu fotoğrafı görünce artık yazmak istedim. Hintell in dediklerine sonuna kadar katılıyorum tıraşsız saç ekimi donör kısaltmak değil. Ayrıca saçınız tıraşsız tekniğe uygun deği. Keşke fue yaptırsaydınız. Kliniğin diğer tıraşsız ekim sonuçlarını çok incelemedim fakat bu ekin sanki başarısız olmuş gibi.

Facebook Twitter Instagram