Gönderen Konu: Sarı iltihap oluşumları çok tehlikeli mi?? Ne yapabilirim??  (Okunma sayısı 658 defa)

centauri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar, 09.02.2024 Cuma günü saç ekimim yapıldı.. Yukarıdan aşağı sıralı şekilde 1.gün 2.gün ve 4. gün fotoğraflarımı aşağıda paylaştım.
Ekimin ertesi günü ilk yıkamam yapıldı. Yıkamayı yapan arkadaş yeni oluşmaya başlamış hafif apselerimin olduğunu, Sprey Batikon kullanmamam gerektiğini, onun yerine sabah akşam Fucidin Krem sürmem gerektiğini söyledi. Endişelenecek birşey olmadığını, Fucidin krem ile 2 - 3 gün içinde temizleneceğini söyledi.

Durumumla ilgili görüş ve önerilerinizi merak ediyorum...

Yorum yapan herkese teşekkürler...

centauri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu durum normal mi arkadaşlar? Başına gelen veya böyle bir ekim sonucu gören var mı?  Tecrübeli arkadaşlar yorumlayabilir mi... Şimdiden çok teşekkürler...

Kadir Aga

• Yeni üye
  • *
İlk mesajınızın üstünden iki hafta geçmiş, düzelme olmadı mı merak ettim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
merkezle konuz fucidin kremle temizlesin sorun olmaz merak etme müdehale edilirse bakteri bu arabanın kılımasından ucaktan otobüs klimalarından ya da ev klimalarından kaynaklana bılıyor
Global Moderator

centauri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İlk mesajınızın üstünden iki hafta geçmiş, düzelme olmadı mı merak ettim.

Detaylı konumu hazırlıyorum hocam. Bir aksilik olmazsa bu akşam yayınlamış olacağım. Oradan detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca buraya da konu ile alakalı güncellemeleri ekleyeceğim. Teşekkürler...

centauri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
merkezle konuz fucidin kremle temizlesin sorun olmaz merak etme müdehale edilirse bakteri bu arabanın kılımasından ucaktan otobüs klimalarından ya da ev klimalarından kaynaklana bılıyor

Yorumunuz için teşekkürler Hintel hocam. Dediğiniz gibi merkez 2 - 3 gün fucidin krem kullanmamı söyledi. Kullandım ve ekimin 6. günü kontrole gittiğimde yıkamanın ardından bazı sıvılar püskürterek gazlı bez ve ne olduğunu tam olarak bilmediğim bir çubuk yardımıyla kafamdaki kalın tabaka temizlendi. Altta konu linkimi paylaştım. 10. ve 11. gün kabuk dökümünden sonraki görüntüm fena görünmüyor aslında yorumunuz benim için değerli. Birde 17 - 18. günlerden itibaren normalden daha fazla bir kızarıklık başladı ve yaklaşık 10 gündür geçmiyor. Merkez 20. günde advanten krem ve bugün 27.gün 4 günlüğüne Hametan kreme başlamamı tavsiye etti. Bu fazla kızarık görüntü çok moralimi bozuyor. Başarılı bir ekim sonucundan ümidimi kesmeye başladım sanırım. Ne tavsiye edersiniz... Konu linkim altta...

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34704.0

Facebook Twitter Instagram