Gönderen Konu: Topikal Fine geçtim (Diffuse Thinning) Yorumlarınızı Bekliyorum  (Okunma sayısı 4338 defa)

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba yaklaşık 1.5 ay oral fin kullanıp kulak çınlaması yaşayıp bırakmıştım, daha sonra yaklaşık 1 ay ara verdim ve topikal finasteride başladım. Fakat liposomal olandan değil direkt 0.1 finasteride damla aldım nur eczanesinden bu arada reklam falan yapmıyorum 7 şubatta başladım tedaviye şuan 16 sı saçlarım aşağıdaki gibi umarım topikal fin işe yarar oral olana göre uğraştırıcı biraz öneriniz varsa yazarsanız sevinirim yorumlarınızı bekliyorum saçım geçen sene açtığım konulara göre baya inceldi ve seyreldi umarım eski haline döner

bu arada geçen sene 1 yıl minoxil kullanıp bırakmıştım böyle bir hatam da var

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ve tüm yardımları için duck'a teşekkür ederim
Topikal Fin %0.1

Finomen

• Yeni üye
  • *
Topikal uğraştırıcı derken çok yağlı mi gözüküyor?

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Topikal uğraştırıcı derken çok yağlı mi gözüküyor?

hayır sadece mesela ben topik kullanıyorum seyrek kısımlara o yüzden finasterid süremden önce her gün topiği yıkıyom akşam yatmadan finasteridi sürüyom sonra sabah uyanıp bi daha topik sürüyorum benim için uğraştırıcı
Topikal Fin %0.1

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finas topikal losyonun bu saça fayda edecegini düşünüyorum topik kullanacak kadar kötü bir görüntü yok üstelik tam ışıkta foto cekmissin normal gün isiginda aman aman kötü bir görüntü sağlamaz bana kalırsa topigi bırak losyona başka konuda belki görmüşsuzdur ben şampuan ve cafein li losyonla kombin yaptım dökülme bir anda kesmeye başladı losyona minox düşünüyormuş azeleikle birlikte

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finas topikal losyonun bu saça fayda edecegini düşünüyorum topik kullanacak kadar kötü bir görüntü yok üstelik tam ışıkta foto cekmissin normal gün isiginda aman aman kötü bir görüntü sağlamaz bana kalırsa topigi bırak losyona başka konuda belki görmüşsuzdur ben şampuan ve cafein li losyonla kombin yaptım dökülme bir anda kesmeye başladı losyona minox düşünüyormuş azeleikle birlikte

hocam belli oluyor ya gun isigindada genel bir seyreklik gozukuyor arkadaslarimda soyluyordu sampuan ve cafeinli losyonla kombin nasil oluyor
Topikal Fin %0.1

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam belli oluyor ya gun isigindada genel bir seyreklik gozukuyor arkadaslarimda soyluyordu sampuan ve cafeinli losyonla kombin nasil oluyor
Valla hocam bende burda gördüm nur eczanesinden minoxla yapiyorlar ama ben caffeinli yaptırdım azaleikli yaninada alpecin caffeinli şampuan kombin yaptım dökülme neredeyse durdu şuan çıkışlar olur mu gozlemlicem genel manada güçlendi ama saçlar. İstersen caffeinli olarak şans ver istersen minoxlu olarak.

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla hocam bende burda gördüm nur eczanesinden minoxla yapiyorlar ama ben caffeinli yaptırdım azaleikli yaninada alpecin caffeinli şampuan kombin yaptım dökülme neredeyse durdu şuan çıkışlar olur mu gozlemlicem genel manada güçlendi ama saçlar. İstersen caffeinli olarak şans ver istersen minoxlu olarak.

hocam ben gecen sene 1 yil minox kullandim sonra biraktim hata yaptim simdi minoxsuz ilerliyim diyorum caffeinli olandan yaptirayim bu bitince
Topikal Fin %0.1

Hüseyin Bu?ra K?l?ç

• Yeni üye
  • *
Merhaba yaklaşık 1.5 ay oral fin kullanıp kulak çınlaması yaşayıp bırakmıştım, daha sonra yaklaşık 1 ay ara verdim ve topikal finasteride başladım. Fakat liposomal olandan değil direkt 0.1 finasteride damla aldım nur eczanesinden bu arada reklam falan yapmıyorum 7 şubatta başladım tedaviye şuan 16 sı saçlarım aşağıdaki gibi umarım topikal fin işe yarar oral olana göre uğraştırıcı biraz öneriniz varsa yazarsanız sevinirim yorumlarınızı bekliyorum saçım geçen sene açtığım konulara göre baya inceldi ve seyreldi umarım eski haline döner

minox gibi hatam derken ben de minox kullanmayı düşünuyorum kullanmayayımmı

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam ben gecen sene 1 yil minox kullandim sonra biraktim hata yaptim simdi minoxsuz ilerliyim diyorum caffeinli olandan yaptirayim bu bitince

Minox bende kullandım bırakınca kötü oluyor döngü muhabbeti var o yüzden bu etkeni denemek istedim zamanla daha iyi anlayacağız etkisini sonuçta finasta var içinde 5-6 ay vermekde fayda var.

Ozzy.

• Yeni üye
  • *
Ynt: Topikal Fine geçtim (Diffuse Thinning) Yorumlarınızı Bekliyorum
« Yanıtla #10 : 19 Şubat 2024, 20:51:07 »

Hocam ben de topikal fin + minox karışımı kullanıyorum ama sanırım karşımdaki yağlardan dolayı saçımı yıkadıktan sonda sürsem bile sanki günlerce yıkanmamış gibi görünüyor. Siz böyle bir şey yaşadınız mı?

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Şubat 2024, 21:04:03 »
Hocam ben de topikal fin + minox karışımı kullanıyorum ama sanırım karşımdaki yağlardan dolayı saçımı yıkadıktan sonda sürsem bile sanki günlerce yıkanmamış gibi görünüyor. Siz böyle bir şey yaşadınız mı?
İki kez sampuan uygulayacaksaniz uyguluyorsaniz sampuaniniz iyi arindirmiyordur bende aynı losyonu kullanıyorum böyle bir problem yok

Ozzy.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 19 Şubat 2024, 21:11:49 »
Şampuanlandıktan sonra temiz görünüyor zaten sorun losyonu uyguladıktan sonra yağlanması.

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Şubat 2024, 21:14:06 »
Şampuanlandıktan sonra temiz görünüyor zaten sorun losyonu uyguladıktan sonra yağlanması.

Anladım losyon zaten yağlı içerisinde yaglarda bulunuyor bunu zaten recetede de belirtiyorlar akşam yatarken uygulayıp sabah yıkamak gerekiyor bende de aynı kullanacak herkezde aynı sonucu verecektir.

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #14 : 19 Şubat 2024, 21:33:33 »
Bu losyonu kullanıyorsanız saçınızı zeytin yağı sabunuyla yikayin.orjinalini bulun alın.cok iyi arindiriyor
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+azelaik asit+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Facebook Twitter Instagram