Gönderen Konu: Serkan Aygın saç ekimi 03.02.24  (Okunma sayısı 1025 defa)

Dumityln

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Serkan Aygın saç ekimi 03.02.24
« : 21 Şubat 2024, 19:23:03 »
Herkese selam 3 Şubat’ta Serkan Aygın klinikte saç ekimi yaptırdım dün kabuk dökümü gerçekleşti bu işe hakim arkadaşlarımızdan yorumlarını ve tavsiyelerini rica ediyorum. Özellikle kafama takılan şey kabuk dökümü sonrası saçın ortasında gözüken U şeklindeki koyu şerit Instagram’dan Hintel hocamıza da sordum bu konuyu yine de çok kişi de görmediğim için beni endişelendirdi

Dd41

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aygın saç ekimi 03.02.24
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2024, 23:27:07 »
Herkese selam 3 Şubat’ta Serkan Aygın klinikte saç ekimi yaptırdım dün kabuk dökümü gerçekleşti bu işe hakim arkadaşlarımızdan yorumlarını ve tavsiyelerini rica ediyorum. Özellikle kafama takılan şey kabuk dökümü sonrası saçın ortasında gözüken U şeklindeki koyu şerit Instagram’dan Hintel hocamıza da sordum bu konuyu yine de çok kişi de görmediğim için beni endişelendirdi

Öncelikle hayırlı olsun. Muhtemelen o bölgede kendi saçlarından şerit halinde daha fazlaydı bu yüzden onlar daha hızlı uzadıpı için böyle bir görüntü ortaya çıkmış. Korkulacak bir durum yok.

Dumityln

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2024, 02:27:28 »
Teşekkür ederim yorumunuz için🙏🏻Peki eğer o şeritin sebebi oraya ekilen çoklu greftlerse bu görüntü 6-7 ay sonra saçlarımı bu şekilde kısaltsam yine de olur mu yoksa doğal bir görüntü oluşur mu sizce? Bir de ekim sıklığı nasıl?

yusufff

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2024, 12:29:33 »
bu seviyede olmasada saçım uzayana kadar bu görüntü bende de oluştu sonra toparladı. ben birkaç kişide dha gördüm ama hiçbirinde sıkıntı olmadı sonrasında

Dumityln

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2024, 15:00:33 »
Tekrar selamlar herkese. Bugün operasyonun birinci ayı doldu son durum fotoğraflardaki gibi. Günde 2 adet xpecia,balık yağı,çinko ve multivitamin kullanıyorum sizce durum nasıl ilerliyor herhangi bir tavsiyesi olan var mı? Hintell hocam sen de görürsen yorumlarını bekliyorum 🙌🏼

gsscout1905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Mart 2024, 12:03:52 »
Tekrar selamlar herkese. Bugün operasyonun birinci ayı doldu son durum fotoğraflardaki gibi. Günde 2 adet xpecia,balık yağı,çinko ve multivitamin kullanıyorum sizce durum nasıl ilerliyor herhangi bir tavsiyesi olan var mı? Hintell hocam sen de görürsen yorumlarını bekliyorum 🙌🏼

Selamlar, süreç gayet normal ilerliyor. Lakin buraya saç ekimi öncesi fotoğraflarını da atarsan daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Mart 2024, 14:41:34 »
Bir sorun yok saç kalınlık farkı var doğal olarak ve sıklık aynı zamanza şok dökülme başlamış zaten
Global Moderator

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Mart 2024, 21:41:32 »
sorun yok hocam ekim saçı bu daha kalın normal öyle farklar olması
Asmed By Dilek Çakır saç ekimi

Facebook Twitter Instagram