Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası Xpecia'yı kullanmayı bırakmak  (Okunma sayısı 587 defa)

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar,

Ekim yapıldıktan sonra yaklaşık 10,5 ay oldu. Ekim sonrası günlük 1 tane xpecia tablet alıyordum. Bu ilacın son tableti bitince bırakacağım. Daha önce uzun süreli xpecia kullanıp bırakan oldu mı? Korkum bırakınca saçlar zayıflar mı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası Xpecia'yı kullanmayı bırakmak
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2024, 01:36:45 »
bırakırsan zayıflama olur evet  sonuç olarak kullandığın sürece fayda sağlar bırakırsan dht daha fazla aktifleşir ilacın verdiğini alır
Global Moderator

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2024, 02:23:11 »
bırakırsan zayıflama olur evet  sonuç olarak kullandığın sürece fayda sağlar bırakırsan dht daha fazla aktifleşir ilacın verdiğini alır

Keşke hiç başlamasaydım. Ama ömür boyu da kullanmak istemiyorum. Kutu bitince bırakacağım.

Asicocuk

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2024, 17:14:24 »
Keşke hiç başlamasaydım. Ama ömür boyu da kullanmak istemiyorum. Kutu bitince bırakacağım.

Niye bırakmak istiyorsun bir zararı mı var

xl98

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2024, 19:54:57 »
Merhaba arkadaşlar,

Ekim yapıldıktan sonra yaklaşık 10,5 ay oldu. Ekim sonrası günlük 1 tane xpecia tablet alıyordum. Bu ilacın son tableti bitince bırakacağım. Daha önce uzun süreli xpecia kullanıp bırakan oldu mı? Korkum bırakınca saçlar zayıflar mı?

xpecia ilaç değil basit bir gıda takviyesi. Bırakınca yarattığı farkı hissetmeyeceksiniz bile.
Doktor değilim. Yazdıklarım tıbbi tavsiye değildir.

Facebook Twitter Instagram