Gönderen Konu: Hisar HOSPİTAL Hasan AKIL. 1. Ekim Zekeriya Kul, 2. Ekim Hisar HOSPİTAL 17.01.08  (Okunma sayısı 2687 defa)

duman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Forumda Zekeriya kul 3500 Greft. 18.01.2017  konu başlığıyla ilk saç ekim operasyonumu paylaşmıştım. 2 Ekimi Zekeriya hoca ve diğer ekim yerleriyle görüştükten sonra Hisar  Hospital'da karar kıldım. Yaptığım araştırmalarda Hisar Hospital daha öne geçti diğer ekim merkezlerine göre. Ekim esnasında ve sonrasında daha doğru ve gerçekçi fikirlerim olacak ve sizinle paylaşacağım. Umarım doğru kararı vermişimdir. 17.01.2018 tarihinde Hasan AKIL hocayla 2. Ekimi gerçekleştireceğiz. Aslında bir yerde Zekeriya Hoca ile Hisar hospital arasındaki farkı göreceğiz. Genelde ekim merkezlerinin başarılarını değerlendirirken kişiye göre bireysel farklılıklar olduğu için net değerlendiremiyoruz. Bu sefer durum farklı olacak sadece ekim yeri değişecek. İki yerde forumda ciddi takipçisi olan ekim merkezleri o yüzden oldukça faydalı bir paylaşım olacağına inanıyorum.  Bu sefer alın çizgisini 1 cm kadar öne çekip, kenar açık alanı dolduracağız. Vertex’e ekim yapılacak ve eski ekimin aralarına sıkılaştırma operasyonu yapılacak.  Max greft alımı yapılacak. Bu ekimde saç ekim defterini kapatmak istiyorum.

duman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör Alan son hali.  İlk ekimde 3550 greft alınmıştı Zekeriya Kul tarafından.

Mystique

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlısı artık.. bu arada neden 2. ekimi zekerriya hoca da değilde hisar hastanesinde yapmaya kara verdin?? takipteyim duman

duman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Açıkçası ilk ekimden memnuniyetim çok yüksek olmadı. Zekeriya hoca  2500 greft ile çalışacaktı. 2500 greft benim aklımdaki sac ekimi için yetersiz bir rakam. İlk ekimde 3500 yerine 3800 falan olsaydı belki ön hattan tamamen kurtulurdum. Zekeriya hoca 2500 demisse onun uzerine pek çıkmıyor genelde . hisar hospitalinda ekimlerini beğenmeye başladım. Umarım pişman olmam. Zekeriya hocada güzel teklif sunmuştu çünkü.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2018, 22:06:37 Gönderen: duman »

Mrblack

• Sr. Member
Zekeriya kul bence güzel ekmıs kapanmıs kel alan saç ekiminden kel bi alan için çok daha iyisini beklıyosan koray erdoğana gidicektin onun dışında bu ekim başarılı.

perseus

• Ziyaretçi
zekeriya hoca sana ne güzel donör bırakmış  ve ekitiği çıkmış..seninki  mercedes ten inip opele binmek gibi .bence zekden sonra tercihin koray muttalip olmalıydı ki porche ye bin..sen daha aşağı çekmişsin çıtayı hayırlısı olsun

duman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonucunu görmeden birşey diyemem. Belkide ilk ekimde boşuna o kadar  para verdim diyeceğim.

Mystique

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlısı kardeşim artık.. inş dilediğin gibi olur. bende son zamanlarda hisar hastanesini takibe aldım iyi işler çıkartıyorlar..

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Duman hocam foruma ve bizlere verdiğiniz menfaatsiz katkı için teşekkür ederim . Ben ilk ekiminizi beğenenlerdenim .Dediğiniz gibi bu karşılaştırma güzel olacak sonucu sabırsızlıkla bekliyorum .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Mystique

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
duman ne yaptın ortalarda yoksun

duman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3565.75

Yukarıdaki adresten ekim sonucunu inceleyebilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram