Gönderen Konu: 8 şubat 2018 ilhan serdaroğlu sac ekimim 2000 greft yaş 37  (Okunma sayısı 17170 defa)

ezengin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese selam
Yaklasik 17 seneden beri sac dökülmesi yasiyorum. 20 li yaşlarda bu çok daha agresifti açıkçası ozamanlarda çok kafama takiyordum. Fakat 30 dan sonra fazla dert etmemeyi basardim ama yinede saçla ilgili hep bir arayisim oldu bir ara proscar kullandim yan etkilerinden dolayi biraktim.
Neyse fotolardanda görüleceği üzere sakaklarim açık. Forumuda bir suredir takip etmekteyim.Ilhan bey e de bu forum vasitasiyla ulaştım. Komple trasli bir ekim istemiyordum kendisininde bu tür ekimleri benim icin  cezbedici oldu.
Ilk görüşmeden sonra hem evime yakın oluşu hemde kendisinin verdigi güven ve hekim oluşu  neticesinde başka bir ekimci aramadan .ekim için 8bsubat tarihine gün aldım
 Ilhan bey için yazilanlar hemen hemen ortak aynı birebirini  bende yasadim. Fakat su bir gercek .sac ekimi işi kessinlikle  doktor kontrolü haricinde yapılacak bir sey değil. Benim tavsiyem sonuc ne olursa olsun karsinizdaki muhatap bir doktor olsun çünkü gercekten basit bir sey değil
2000 civarı bir greft ekildi sakaklarima ve saç cizgime bugün  4 gün oldu donor de vs bi sikinti yok

ezengin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 8 şubat 2018 ilhan serdaroğlu sac ekimim 2000 greft yaş 37
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2018, 13:46:43 »
4.gun fotolari

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2018, 14:45:27 »
İyi bir sonu  alırsınız umarım. Son halini çok net göremedim fotoda. Tıraşsız ekim kimileri için bir avantaj oluyor. İlhan Hoca ekimdeki işlemlere ne kadar dahil oluyor? Bir de ne kadar ödediniz?

ezengin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2018, 17:33:32 »
Teşekkürler umarım herkes beklediği arzu ettigi sonucu alır  .ilhan bey lokal anestesi ve greftlerin cikarilisinda aktif. Kanal acilisinda ve ekim islerini hemsireleri yapiyor  .3500 ekim 600 de prp için verdim.

ezengin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2018, 11:08:11 »
5 . gün fotoları

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Şubat 2018, 12:01:22 »
yaş 37 sadece ön kısım dökülmüş, saç kaliten gayet iyi ,ekimde iyi duruyor,sonuçta iyi olacak. peki ön çizgiyi sen mi böyle istedin? çizgi daha aşağı inip köşeler ve  şakaklar doldurulabilirdi saç yapın yaşın buna müsait .bence geride kalmış çizgi

ezengin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Şubat 2018, 12:13:47 »
 Teşekkürler  yorumlarin için
Evet zorlansa belki biraz daha indirelibilirdi. Ama zaten bi asimetriklik vardi önceki sacimda. Çok zorlamadim bende bu konuyu doktora biraktim. Doğallığı böyle edebilecegimizi söyledi. Umarim iyi sonuç alirim

BEŞİKTAŞ'LI

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2018, 22:17:28 »
Hayırlı olsun bende orda ektirdim. benzer bir açıklığımız var sizinki biraz daha fala . ama güzel olacak gibi .

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Şubat 2018, 10:45:28 »
Hayırlı olsun sizi memnun edecek bir sonuç olur saçlar çok kaliteli gözüküyor. Ön çizgi konusunda ruhiye katılıyorum .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Şubat 2018, 16:12:11 »
yaş 37 sadece ön kısım dökülmüş, saç kaliten gayet iyi ,ekimde iyi duruyor,sonuçta iyi olacak. peki ön çizgiyi sen mi böyle istedin? çizgi daha aşağı inip köşeler ve  şakaklar doldurulabilirdi saç yapın yaşın buna müsait .bence geride kalmış çizgi
Sakak polisi gelmis hemen 😃

Ekiminizi begendim, gule gule kullanin. Yas ve donor olarak her turlu opsiyonunuz acik. Cizgi, yogunluk, sakak vs konularinda her zaman icin ikinci hatta ucuncu bir ekim sansiniz var; dert etmeyin.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Şubat 2018, 16:23:49 »
Ekim’iniz hayırlı olsun, sac kaliteniz ve Ekim’iniz gayet güzel gözüküyor.
Benim merak ettiğim bir konu var, saçları kestirmeden ekim yaptırmak nasıl bir avantaj sağlıyor? Komple kesseniz 10 güne kendine gelir, bu ekilde enseden kesip üstler uzun önler ekim parça-parça gezmek daha zor değil mi? Yıkaması , koruması daha dert olmuyır mu?

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Şubat 2018, 18:14:13 »
Benim merak ettiğim bir konu var, saçları kestirmeden ekim yaptırmak nasıl bir avantaj sağlıyor? Komple kesseniz 10 güne kendine gelir, bu ekilde enseden kesip üstler uzun önler ekim parça-parça gezmek daha zor değil mi? Yıkaması , koruması daha dert olmuyır mu?

Eğer ekilen yerler sadece şakaklarsa uzun saçlarınızı öne doğru yatırıp ekilen yerleri kapatırsınız ve sosyal yaşantınıza fazla sıkıntı yaşamadan dönersiniz. 3 hafta sonra ekim yaptırdığınız belli bile olmaz. Bence çok avantajlı.

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Şubat 2018, 23:16:16 »

Üstteki mesajda kastettiğim şey bu abi operasyodan sadece 21 gün sonra

https://youtu.be/-BzPTZMm1JA?t=3m20s

ezengin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Şubat 2018, 23:35:09 »

Çok fazla anlaşılsın istemiyordum ekim yatirdigimi nitekimde  çok az insan anladi. Kafa yapımda çok düzgün degil kısa 1 nr saç hiç yakistiramiyorum kendime .oyuzden  böyle bir yola başvurdum. Kismet artik sonucları bekliyecegim artik 9.gundeyim olumsuz bisey yok simdilik

ezengin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 21 Şubat 2018, 09:02:01 »
12. gün itibariyle kabukları döktüm...

Facebook Twitter Instagram