Gönderen Konu: Donör Bölgem  (Okunma sayısı 3955 defa)

diego233

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donör Bölgem
« : 26 Şubat 2018, 19:31:03 »
Herkese Merhaba Arkadaşlar..

22 Aralık 2017 Tarihinde 5.000₺ Vererek ‘Arenamed’ isimli Firmaya Saç ektirdim. İşlem 12 Saat sürdü.uzun bir işlemdi..
Yapı İtibariyle Seyrek saçlı ve Beyaz Tenli birisiyim.. Diğer Forum Sayfalarında Gezerken birkaç kişinin şunu yazdığını gördüm ;
 Seyrek Saçlı kişiler saç ektirmesin donör bölge kötü duruyor.kapanmıyor!
Bu gibi yorumlar bende endişe Yaratmaya başladı.
saç ekiminin üstündende 2,5 Ay geçti ve donör bölgemden memnun değilim çirkin gözüküyor..O yüzden sürekli Makinayla traş oluyorum.
Zamanla Düzelir Lafları Doğrumu Yoksa bize hikayemi anlatılıyor?
Sonuçta O bölgeden birdaha saç çıkmıyor değilmi e Nasıl düzelsin ozaman.

Bu arada donör bölge için Saç dövmesi yaptırmak zorunda kalırmıyım sizce?
Yorum yaparsanız sevinirim.. :-\

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Donör Bölgem
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2018, 19:58:07 »
Yalnız değilsin, donör konusunda söz konusu kliniğin bu forumda onlarca mağduru var. Gördüklerimiz kadarıyla 'zamanla düzelir' lafları hikayeden ibaret. Elbette donör zamanla daha iyi hale geliyor ama tam iyileşme oluyor mu? Yüzde 90 olmuyor. Yerinde olsam en kısa sürede dermatoloğa giderdim. Belki iyileşme sürecini hızlandıracak bir tedavi yöntemi gösterir.

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2018, 21:32:27 »
İyileşmeden kasıt nedir? 3,5 greft çıksa tekrardan zaten tatmin olursunuz bir defa sütten ağzınız yandı ondan sonra her şey toz pembe gözükür gözünüze .ordan tam olarak saç çıkmaz artık uzun kullanacaksınız mecburen.
O değilde bu serkan aydına saç ektirenler çok sabırlı sakin insanlar .nedenini halen çözemedim ,bu tarz kişiler bunun oltasına takılıyor.

diego233

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2018, 05:23:50 »
Yalnız değilsin, donör konusunda söz konusu kliniğin bu forumda onlarca mağduru var. Gördüklerimiz kadarıyla 'zamanla düzelir' lafları hikayeden ibaret. Elbette donör zamanla daha iyi hale geliyor ama tam iyileşme oluyor mu? Yüzde 90 olmuyor. Yerinde olsam en kısa sürede dermatoloğa giderdim. Belki iyileşme sürecini hızlandıracak bir tedavi yöntemi gösterir.

Doğru diyorsunuz..Bu arada 2,5 Ay geçti Kızarıklıklar Hala devam ediyor.
Çoğu Yerde 15, 20 günde Geçer Yazıyor ama değişen birşey yok
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2018, 05:59:23 Gönderen: diego233 »

diego233

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2018, 06:13:58 »
İyileşmeden kasıt nedir? 3,5 greft çıksa tekrardan zaten tatmin olursunuz bir defa sütten ağzınız yandı ondan sonra her şey toz pembe gözükür gözünüze .ordan tam olarak saç çıkmaz artık uzun kullanacaksınız mecburen.
O değilde bu serkan aydına saç ektirenler çok sabırlı sakin insanlar .nedenini halen çözemedim ,bu tarz kişiler bunun oltasına takılıyor.

Aslında Ben Saç ekimini pek Araştırmadan gittim.. İnstagramda Geziyordum birden Arenamed Sayfası karşıma çıktı.1,2 Referans olarakta ünlü resimleri vardı.onlara baktım ve Bu adamlar buraya gitmişsse iyidir demekki dedim  :)

Keşke hiç ektirmeseydim ! At hırsızı gibi geziyorum.Sanki Savaş mağduruyum..Donör bölge Çok çirkin gözüküyor.Birşey anlamadım Valla.. Önceden Ön bölgem seyrekti Kompleks Yapıyordum..
şimdi ense bölgem Seyrek :))Valla  Birşey anlamadım  üstüne birde 5.000₺ para verdim 12 Saatte Acı çektim

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2018, 08:01:08 »
arenamede ektirip donuru mahvolanların 6 ay 7 ay sonra donorleri nasıl olmuş onlarla temasa gec site var ornekler senin aylarda donor nasılmış şimdi nasıl temasa gec
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram