Gönderen Konu: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016  (Okunma sayısı 238146 defa)

Onurd

• Ziyaretçi
Ynt: Arena med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft
« Yanıtla #15 : 03 Şubat 2016, 17:25:34 »
Bunu söylemek istemiyordum ama mecbur kaldım artık bi yerde

Gerçektende bazı arkadaşların dediği gibi burası bir kaç doktorun fan sitesi olma yolunda ilerlemeye devam ediyor

Biz elimizden geldiğincr dikkat her konuya yorum yapmaya çalışıyoruz ama dediğiö bir kaç doktorun ekim konusunun dışında hemen hiç bir konuya cevap dahi yazılmıyor
hangi doktor sizce onlar ?

Holabusca

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 03 Şubat 2016, 17:53:17 »

Gerçektende bazı arkadaşların dediği gibi burası bir kaç doktorun fan sitesi olma yolunda ilerlemeye devam ediyor

Biz elimizden geldiğincr dikkat her konuya yorum yapmaya çalışıyoruz ama dediğiö bir kaç doktorun ekim konusunun dışında hemen hiç bir konuya cevap dahi yazılmıyor

Kardeşim ekimin hayırlı olsun, zaten ikinci ekiminmiş bizden tecrübelisin.
Kendini ispatlamış bi kaç doktor var bu alanda, erdoğan,keser,hlc, hatta demirsoy ve kul'uda bi listeye ekleyebiliriz, bu doktorların ekimi genelde istenilen sonucu veriyor, senin gibi diğer yerlerde ektiren arkadaşların konuları emin ol daha çok takip ediliyor, çünkü diğer yerlere oranla azımsanmayacak derecede bi ücret farkı var. Sadece su anda söylenebilecek fazla birşey olmadığı için yorum yapılmadığını düşünüyorum, tabi mutlaka yorum ve görüşler gelecektir ama net konuşmak için hem senin hem bizim en az bir 4-5 aya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Umduğun saçlara kavuşman dileğiyle :) Bu arada seni özellikle takip ediyorum, ilk ekimin iyi olmuş buda olursa Serkan Bey'i listeye ekleyeceğim :)

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 03 Şubat 2016, 19:32:25 »

hangi doktor sizce onlar ?

İsim zikretmenin hoş olmayacağı kanaatindeyim ama isimler malum

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 03 Şubat 2016, 19:35:46 »

Kardeşim ekimin hayırlı olsun, zaten ikinci ekiminmiş bizden tecrübelisin.
Kendini ispatlamış bi kaç doktor var bu alanda, erdoğan,keser,hlc, hatta demirsoy ve kul'uda bi listeye ekleyebiliriz, bu doktorların ekimi genelde istenilen sonucu veriyor, senin gibi diğer yerlerde ektiren arkadaşların konuları emin ol daha çok takip ediliyor, çünkü diğer yerlere oranla azımsanmayacak derecede bi ücret farkı var. Sadece su anda söylenebilecek fazla birşey olmadığı için yorum yapılmadığını düşünüyorum, tabi mutlaka yorum ve görüşler gelecektir ama net konuşmak için hem senin hem bizim en az bir 4-5 aya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Umduğun saçlara kavuşman dileğiyle :) Bu arada seni özellikle takip ediyorum, ilk ekimin iyi olmuş buda olursa Serkan Bey'i listeye ekleyeceğim :)

Çok teşekkür ediyorum ilginiz için siz de umarım en iyi sonuç alacağınız bir doktora denk gelirsiniz

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 03 Şubat 2016, 23:37:50 »
insallah güzel bi sonu alirsiniz. bakalim ilerleyen aylar ne gösterecek.

lüften ilerleyen aylarda aniden kaybolup gitmeyin bu forumdan :) arenamed'in bastan sona kadar bi sonucunu görmek istiyorum.

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 04 Şubat 2016, 19:07:30 »
Güzel temennileriniz için çok teşekkür ediyorum

Yok yok buralardayım tüm ilerlemeyi görürsünüz inş gerçi ilk ekimin sonucu olarak çok bi foto koymadım sadece ikinci yani bu ekimden hemen önceki durumun foto koydum eğer istenirse 4 yıl önce ki ekimden sonra ki bir kaç yıl içindeki fotolardan da atabilirim

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 07 Şubat 2016, 21:58:41 »
Arkadaşlar bugün 17.gün şok dökülme devam ediyor son halim

değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

« Son Düzenleme: 07 Şubat 2016, 22:02:19 Gönderen: alice »

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 07 Şubat 2016, 22:43:14 »
Her şey normal ilerliyor. Tek yapman gereken beklemek. Birde birinci aya kadar belli ölçüde ekim bölgesine karşı hassas davranmak. Sabır, sabır başka bir şey yok. :)

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 07 Şubat 2016, 22:48:14 »
Her şey normal ilerliyor. Tek yapman gereken beklemek. Birde birinci aya kadar belli ölçüde ekim bölgesine karşı hassas davranmak. Sabır, sabır başka bir şey yok. :)

10.günden beri günü yarısında yumuşak bir bere takıyorum umarım sıkıntı olmuyordur

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 07 Şubat 2016, 22:56:46 »

10.günden beri günü yarısında yumuşak bir bere takıyorum umarım sıkıntı olmuyordur

Valla ben 2. 3. aya kadar bere takmamıştım. Bir doktora sorsanız daha iyi. Ama 10. gün takmakta biraz erken gibi geldi. Saçların oturma süresi 15 güne kadar gidebiliyor diye biliyorum.

Phoenix

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 08 Şubat 2016, 00:46:01 »
Bere çok erken bence de. Bir iki gün bandana takmıştım ben de 1,5 ay sonra. O dönemde bile dökülmeyi artırıyordu.
Bu arada hayırlı olsun, kafama takılan açılar biraz dik gibi, doğal saçın da böyle miydi?

Zeyer-34

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 08 Şubat 2016, 03:13:57 »
Aralara yapılan ekim sıklığını ve ön hattı ben beğendim her ne kadar şok dökülme sürecinde kafada bulunan cansız kıllar ayna karşısında psikolojiyi olumlu etkilesede ben bu cansız kılların dökülmesinden yanayım çünkü deri altında bulunan kök, telogen fazdan anagen evreye rotasyon yaptığında daha rahat beslenip nefes alıyor şu anki durumunuz gayet iyi ve sağlıklı görünüyor...

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 08 Şubat 2016, 21:45:25 »
Bere çok erken bence de. Bir iki gün bandana takmıştım ben de 1,5 ay sonra. O dönemde bile dökülmeyi artırıyordu.
Bu arada hayırlı olsun, kafama takılan açılar biraz dik gibi, doğal saçın da böyle miydi?

İkinci yani bu ekimde ilk ekimden biraz daha farklı bir ön çizgim ve saç çıkışım olucağı söylendi o yüzden ben de pek bilmiyorum yani dik midir ya da nasıl bir şey çıkıcak ortaya merakla bekliyorum

Benim gördüğüm ortadakiler biraz dik sol taraf sağa dığru sol tarafta sağa doğru az biraz tahminde bulunuyorum aslında çıkış yönleri ile alakalı ama bekleyip görelim bakalım

yani ilk ekimi gibi doğal olursa harika olur ilk ekimin sonucunda ekim olduğunu ektirenler dahi anlamıyordu diyebilirim ilk sayfada fotolar mevcut zaten bakalım buda öyle iyi olur inş
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2016, 21:56:29 Gönderen: alice »

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 08 Şubat 2016, 21:46:53 »
Aralara yapılan ekim sıklığını ve ön hattı ben beğendim her ne kadar şok dökülme sürecinde kafada bulunan cansız kıllar ayna karşısında psikolojiyi olumlu etkilesede ben bu cansız kılların dökülmesinden yanayım çünkü deri altında bulunan kök, telogen fazdan anagen evreye rotasyon yaptığında daha rahat beslenip nefes alıyor şu anki durumunuz gayet iyi ve sağlıklı görünüyor...

Evet dediğiniz gibi şok dökülme ne kadar erken biterse çıkışlar da o kadar erken başlıycaktır

Güzel temennileriniz için teşekkür ediyorum

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 12 Şubat 2016, 00:20:06 »
arkadaşlar bugün 22.gün şok dökülme hızlı ilerliyor fakat kafamı kurcalayan donör bölgesi fotolar aşağıda

serkan bey kanal açmaya başlıycakken donör bölgesinden tekrar alım yapmaya başladı biraz daha alabiliriz her şey senin için fakat donör bölgesinin toparlanmasının 2 ay bulabiliceğini söyledi buyrun donör fotoları aşağıda bu bölge kapanmama ihtimali var mı acaba yorumlarınızı esirgemeyin arkadaşlar

« Son Düzenleme: 20 Nisan 2016, 14:35:12 Gönderen: alice »

Facebook Twitter Instagram