Gönderen Konu: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016  (Okunma sayısı 238147 defa)

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft
« Yanıtla #30 : 12 Şubat 2016, 00:52:17 »
Sag taraftan 2.ci alımı yapmasaydi iyiymiş ti 22.gün için sağ taraf biraz kötü gözüktü gözüme....tabi böylece kalacak ta değil toparliyacaktir ama ne kadar toparlar 1....2...ay içerisinde belli olur.....donor de de şok dokulme olmuş hemde baya bi olmuş sonuçta bu kadar boşaltma yapmazlar 1.ay içerisinde sok tan sonra çıkan donor deki saçlar yavaş yavaş donor un durumunu gösterecektir

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 12 Şubat 2016, 00:59:46 »
Moral bozmak istemem ancak biraz fazla hırpalanmış sağ taraf. Niye bu kadar çok aynı bölgeden aldı anlamak mümkün değil. Umarım düzelir.

Yinede benim de sağ taraf biraz kötü görünüyordu ama sonradan toparladı. Seninki de öyle olur inşallah.
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2016, 01:43:10 Gönderen: Suedaht »

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 12 Şubat 2016, 01:13:10 »
Ekim öncesi yan kısımlar oldukça iyi görünüyor, şuan bu hale nasıl geldi gerçekten çok şaşırdım..Bu hali alması için iki sebep var,

Ya aşırı derecede yan kısımdaki mevcut saçlarda şoka uğradı ya da doktor çok fazla yüklenerek oradan alım yaptı..

İkinci seçenek bana göre zayıf ihtimal, sonuçta yıllardır bu işi yapan merkezler bu şekilde alım yaparak dönor alanı katletmezler. Muhtemelen aşırı bir şok dökülme oldu.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : 12 Şubat 2016, 01:39:21 »
Bu donemler insan cok hassas oluyor  oyuzden olumsuz yorum yaparak seni etkilemek istemem suan yan taraf kotu dursada sonucda sac alindi normal kotu durmasi umuyorum ki döner bolgen toparlar ve cok  basarili bir ekim olur 

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 12 Şubat 2016, 02:19:53 »
gecmis olsun hocam. bu adama ünlüler nasil gidiyor onu anlamadim ben. dönörün hali ne øyle :/

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 12 Şubat 2016, 08:56:35 »
arkadaşlar ekimden 1 hafta sonra ki donör fotosuna baktım evet şok dökülme olmuş sanırım sağ donör bölgesinde

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 12 Şubat 2016, 09:03:57 »
Arkadaşlar ben donör bölgesinde şok dökülme olduğunu bilmiyordum evet şok dökülme olmuş bakın ekimden bir hafta civarı sonrasında aynı sağ donör bölgenin durumu

« Son Düzenleme: 12 Şubat 2016, 09:06:22 Gönderen: alice »

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 12 Şubat 2016, 10:55:12 »
normalde bazı doktorlar kulak üstündeki grefleri bu hizadan almıyo
1 cm üstünden alıyo
burda bana göre planlama hatası var gereken özen gösterilmemiş

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 12 Şubat 2016, 11:05:01 »
normalde bazı doktorlar kulak üstündeki grefleri bu hizadan almıyo
1 cm üstünden alıyo
burda bana göre planlama hatası var gereken özen gösterilmemiş

bu fotoğrafa bakarak bir düzensizlik durumu göremiyorum ben dediğim gibi şok dökülme olduğu anlaşılıyor bu fotoya bakarak

ama bu benim ikinci ekimim tabi bundan kaynaklı olabilir mi onu bilmiyorum
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2016, 11:24:28 Gönderen: alice »

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 12 Şubat 2016, 13:31:37 »
Kardeş donör alanda sok dökülme olmuş bu acık bende de aynı sorun var. 4. Aydayım benim donör cok sırıtmıyor hatta belli böle degil ama donör alanın sıklığı göz önüne alınırsa halen boşluklar var. Benim doktor donör bölgen halen Şok'tan kurtulamamış 3-4 ay sonra toplar dedi. 3. Ve 4 ay kıyaslandığımda gerçekten doktorun dediği gibi yavaş yavaş topluyor merak etme çıkıyor Zaman'la düzelir

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 12 Şubat 2016, 14:10:39 »
Şu an arena med deyim arkadaşlar serkan bey oraya biraz fazla girdiğini yani fazla kök aldığını söyledi kesinlikle toparlıyacağını söyleyip içim rahat etsin ve  toparlama süreci hızlansın diye ücretsiz prp yaptırdı

Kanımı aldılar prp işlemi için bekliyorum şu an

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 12 Şubat 2016, 15:10:22 »
Kardeş donör alanda sok dökülme olmuş bu acık bende de aynı sorun var. 4. Aydayım benim donör cok sırıtmıyor hatta belli böle degil ama donör alanın sıklığı göz önüne alınırsa halen boşluklar var. Benim doktor donör bölgen halen Şok'tan kurtulamamış 3-4 ay sonra toplar dedi. 3. Ve 4 ay kıyaslandığımda gerçekten doktorun dediği gibi yavaş yavaş topluyor merak etme çıkıyor Zaman'la düzelir

Evet dediğiniz gibi zaten ekimin 2.günü burda paylaşırken yazmıştım serkan beyin fazla alım yaptığını toparlamasının en az iki ay süreceğini söylediğini söylemiştim

Özet olarak kesinlikle toparlsyacağını ve içimin rahat etmesi için ücretsiz prp uygulattı

Tabi ki asıl siz içimi rahatlattınız çok teşekkür ediyorum
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2016, 15:14:37 Gönderen: alice »

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 12 Şubat 2016, 15:47:13 »
Burada ki bazı arkadaşları anlamak gerçekten çok güç

Zira ben donör bölgemin fotolarını doktorumla görüşmeden önce burada paylaştım samimi bir şekilde durum değerlendirmesi için

Fakat bazı arkadaşlar bilip bilmeden bu nedir mahvetmiş tarzı yorumlar yaptı hem ekim yaptıran insanın psikolojik durumunu bilmemelerinden hemde ekim konusuna hakim olamadıklarından dolayı

Nitekim ne oldu hem bugün doktorumla görüştüm hemde ekim esnasında bana söylediği gibi fazla kök alıcağını donör bölgemin toparlanmasının en az 2 ay süreceğini söylediğini tekrar hatırlattı ve hemen onun akabinde sitede saç ektirmiş halacboy nickli arkadaşın da aynı durumun başına geldiğini yani donör bölgede şok dökğlme olduğunun ama aynen kendi doktorunun söylediği gibi zaman içinde toparlandığını öğrenmiş olduk

Size nacizane tavsiyem konu hakkında düzgün bilgi sahibi olmadan olumsuz yorumlar yapmaya kalkmayın ki hem ekim yaptıran kişinin psikolojisini hemde ekim yaptırdığı firmanın itibarını haksız yere zedelemeyin

Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar herkese bol saçlı günler dilerim
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2016, 15:50:00 Gönderen: alice »

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 12 Şubat 2016, 18:08:11 »
Arkadaşım canını sıkma ben bu adama ektirmiş birebir bir dükkanda tesadüf bir kişiyi gördüm inanılmazdı sonuç sonra ektirmeye karar verdim oraya ektirecektim ama bu işi yapan yakınım olduğu için ona yaptırdım yoksa oraya gidecektim

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 12 Şubat 2016, 18:40:33 »
evet dönör su anda biraz sıkıntılı duruyor ama başta dediğim gibi bu durum sok dökülmenin dönör de fazla olmasından kaynaklanıyor olmasından dır diye düşünüyorum canını su durumda sıkmana gerek yok zaman herşeyin ilacı ben 2.ekimi yaptırdığımda mevcut saçın yüzde 60.sok dökülme sonucu döküldü ama zaman la cıktı....arkadaşların dediği gibi bukadar alım ı hiç bir dr. yapmaz büyük bir bölümü sok dökülmenin sonucudur 2.ay içinde insallah toplar

Facebook Twitter Instagram