Gönderen Konu: EMR HAIR SOLUTION Hakkında Bilgisi olan  (Okunma sayısı 206630 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: EMR HAIR SOLUTION Hakkında Bilgisi olan
« Yanıtla #840 : 05 Ağustos 2019, 17:33:17 »
Aynen mantık o zaten dermolerle kana karışmasını hızlandırmak
Sanılıyorki ilaç yutmuyorum kafama sürüyorum:) aynı yutululan ilaç gibi deri emiyor ve kana karışıyor dermolerle bunu daha hızlı hale getiriyorsun.

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #841 : 05 Ağustos 2019, 19:00:13 »
Şayet bu losyonlarda minoxidil ve finasterid varsa, finas cilte gecirgenliği çok fazla birde dermarollerle kafayi kanatip kullaniliyorsa oraldan daha fazla kana karisir,busuna zahmet etmesinler direk yutsunlar en azinda dermaroller acisini çekmezler. Yanetkiler daha fazla olur. Eğer dermaroller minoxidili kullanirsaniz heryerde saç cikar ama yarin kalpten giderseniz sacinizin faydasi size olmayacaktir. İceriği mg larla belirtmeyen hicbir seyi kullanmayin lutfen

Aynen katılıyorum bunun yerine finas kullanin bosa eziyet ettirmeyin kendinize

Zesa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #842 : 09 Ağustos 2019, 12:20:24 »
20 gündür km3 kullanıyorum. Haftalık resim çekiyorum. Saç olmayan yerlerde gözenekler oluştu. Bakalım sonuç ne olacak.  Resim göndermeyi becerebilirsem resim de atacağım.

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #843 : 10 Ağustos 2019, 22:21:48 »
20 gündür km3 kullanıyorum. Haftalık resim çekiyorum. Saç olmayan yerlerde gözenekler oluştu. Bakalım sonuç ne olacak.  Resim göndermeyi becerebilirsem resim de atacağım.
km3 sahte bı şişe kullandm az koyulastırdı devamıngelmedı ıkıncı sıse hertarafımı sıvılce yaptu yuzumu ensemi

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #844 : 10 Ağustos 2019, 22:40:13 »
Arkadaşlar emr ozzie zamanında 2 şişe ozzie kullandım gercekten etkılıydi saç telleri siyahlasto kalınlastı baya baya yogunlastı daha sonra bırakym bakalm ne olcak dedim braktm 2 3 ay içinde tekrar eskiye dönüş oldu derken km3 diye bı sıse buldum satanlarla konustu taklıdı oluyo dıye ısım degıstırdıl ozzide bız yapıyodul içerik aynı asıl kökenmz ramadan diye o meshur fırma trde onlarn urununu satıyoruz falan filan bı sise kardesime bı sıse kendıme aldım kendıme aldıgım şişe biraz kararttı ama stabil kaldı devamı gelmedi teller ozzideki gbi kalınlaşmadı kardesmn kullandgı sise ise yuzunu komple pis gözüken tahriş tarzi sivilcelerle doldurdu o kuaforunden suphelendı acaba jıletmındegıstırmedı dıye ondaknı ben aldm yarım kalanı kullanmaya basladım ergenlıkte bıle hıc sıvılce cıkmayan bende alın bolgem ensem çıban dedklerı tarZda iri sivilcelerle doldu ve bıraktım derken bi sayfa ekledi beni adamlar avustryda ramadanım onumde icinde şişeleri teslim alırlem video çekmişler direk reçeteli orjinal ürünü ispatlı sekılde almışlar ankarada satısını yapıyolar bıde burayo deneyim dedim ve bugun an itibarı ile bir şişe alıp başladım adres sahıs şişe gayet güvenilir hoş aynısını km3ü satan serefsızler içinde demiştim ama bakalım. Bu solısyon muhabetimdem benm anladıgım orj asıl üreticisi buluscusu ramadan bu ozzie emr km3 vs burda içerigini tutturmaya calısıyolar. Cogu ölcüleri ayarlyamıyo hepsı cakma bi ozziden memnın kalmstm onuda kac tane faklı ıcerıklı suren var kim bilir. Saç ektirmiş ve post acms biri olaral amacım reklam degl bende sizler gibi extra dolgunlk pesinde olan arastıran hala bu mevzulara para veren dolandırılan kim guvenlrnyada degıl arastıran biriyim ve amacım yardımcı olmak aldıgım sitenin instgraö hesabnı eklıyorm bıde sız arastırablrsnz ramadan_pharmacy_australia_ dediğim gibi henüz kullanmadım yani yeni başladım gözlemlerimi farkları burdan aktarcam bu arada sahte olanlardan özellikle sivilce cıkaran hiçbi işe yaramayan o km3 ten lütfen uzak durun 600 600 1200 lira param gitti kolay kazanmıyorıuz yazık günah resim atıyorum ikisininde şişesini görün diye resimden sonra km3 tuvaletten lağama

O.demirci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #845 : 10 Ağustos 2019, 22:50:46 »
Bu arada ozzieyi cakma varsayıp etki görmüş biri olarak bu aldıgımıda orj ölçülerde karısım sayarsak gercekten umutluyum memnun kalcagmı düşünüyorum ama kullananlar sunu unutmasınlar bıraktıgınz zaman eskı halını alcak kımse kalıcı varsayıp umutlanarak kullanmasın benö yapmayı düşündüğüm olay şu 1 şişe 2 ay rahat gidiyo ölçeği tamaöen doldurmuyosunuz çok kısa saça ölçüdeki memeyi birkere sıkıp alınan miktari sürüyosunuz.3 şişe alıp 6 ay kullandığınızda emin olun saç fışkıracaktır daha sonra 2 3 günde hem sabah hem aksam degılde 1 kere kullanıp o formu korumak yeterlı olacaktr diye düşünüyorum çnk tamamen bırakınca bile eski haline dönmesi 3 ayı buluyo diyebilirim o zmn bi şişe size 4 5 ay gider ve 650 700 liradan yılda 3 şişe alsanız 2000 gbi bi para gider ve o dolgunluha ve korumaya hertürlü yeter önemli olan ilk 5 6 ay çok düzenli kullanıp maximuö gürlüğü yakalamak sonrası aklınıza geldikce arada bi

maviperi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #846 : 10 Ağustos 2019, 23:23:06 »
bende 1 ay oldu ramadan pharmacy kullanıyorum ilk zamanlar içindeki finasterid dolayısıyla kasık ağrısı çektim şimdi kalmadı sanırım etkisi 2 aydan sonra çıkıyormuş diyorlar orjinalden şaşmayın arkadaşlar

Zesa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #847 : 14 Ağustos 2019, 17:34:52 »
Haftalık çektiğim resimleri buraya göndermek istiyorum. Resim ekleme yerini tarif edecek arkadaş varmı ?

maviperi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #848 : 14 Ağustos 2019, 22:29:06 »
hizliresim.com  buraya yukleyip link olarakta paylaşabilirsin

Cannavarro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #849 : 20 Ağustos 2019, 21:28:52 »
ankarada bu karısımı yapan eczane var demistiniz. Hangi eczane acaba . O radan yaptırabilirmiyiz tesekkurler

Ferdi0606

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #850 : 21 Ağustos 2019, 22:56:43 »
Bugün kullanalı bir buçuk ay oldu. Çok ince yoğun siyah tüylenme oldu. Bakalım büyüyecek mi yoksa dökülecek mi?

My dream

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #851 : 25 Ağustos 2019, 14:25:34 »
Ramadan ı yaklaşık 7 aydır aksatmadan kullanıyorum iyi giden saç dolgunluğum vardı 6. Aydan sonra tekrardan çok fazla dökülmeye başladı saçlarım ve şuan kullanmadan önceki haline dönmeye ramak kaldı saçlarımın böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Zesa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #852 : 26 Ağustos 2019, 00:10:00 »
Bugün 36. Gün. İlk saçlar çıkmaya başladı

tunaalp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #853 : 27 Ağustos 2019, 11:25:41 »
Bugün 36. Gün. İlk saçlar çıkmaya başladı

ilerleme kaydettikçe yazabilir misin? Teşekkürler.

Hakan S.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #854 : 28 Ağustos 2019, 15:33:36 »
Merhabalar. 57 sayfayı tek tek okuyup üye oldum. Yer Konya. Bugün kuzenimle şu nezih pekcan eczanesine gidip onların hazırladıgı ilaç hakkında bilgi alıcaz. Detayları akşam yazarım.

Facebook Twitter Instagram