Gönderen Konu: EMR HAIR SOLUTION Hakkında Bilgisi olan  (Okunma sayısı 206629 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: EMR HAIR SOLUTION Hakkında Bilgisi olan
« Yanıtla #900 : 11 Eylül 2019, 12:11:46 »
Zamanında tüy dökücü kremler çok popülerdi, lazer epilasyon çıktı ve malum kesim saldırmaya başladı. lazer cilt kanseri yapar vs diyerek her yerde kötülediler. Fakat zaman geçtikçe herkes bunun bir yalan olduğunu anladı. şuan milyonlarca insan lazer epilasyon yaptırıyor (doktor tavsiyesiyle bile). Ben bu saç işinin de bu şekilde çözüldüğüne inanıyorum. teknolojiyle aşıldığına. şuan böyle yalan dolanla bu solüsyonlara saldırılıyorsa bence bu iş çözülmüş demektir. Ünlü bir saç ekim merkezi veya güçlü biri bu solüsyon işine girince bence saç ekim merkezleri de tüy dökücü kremlerin kaderini paylaşacak. bu benim şahsi fikrim.

Kullan bırak çözüldümü bu iş anlarsın:)

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #901 : 11 Eylül 2019, 12:13:04 »
Zamanında tüy dökücü kremler çok popülerdi, lazer epilasyon çıktı ve malum kesim saldırmaya başladı. lazer cilt kanseri yapar vs diyerek her yerde kötülediler. Fakat zaman geçtikçe herkes bunun bir yalan olduğunu anladı. şuan milyonlarca insan lazer epilasyon yaptırıyor (doktor tavsiyesiyle bile). Ben bu saç işinin de bu şekilde çözüldüğüne inanıyorum. teknolojiyle aşıldığına. şuan böyle yalan dolanla bu solüsyonlara saldırılıyorsa bence bu iş çözülmüş demektir. Ünlü bir saç ekim merkezi veya güçlü biri bu solüsyon işine girince bence saç ekim merkezleri de tüy dökücü kremlerin kaderini paylaşacak. bu benim şahsi fikrim.
Ammada sallamissin  elin milyar dolar argeye harciyan replicelli cözemediği şeyi 3. Dünya ülkesinde okuma yazmasi olmayan merdiven alti adamlar çözecek bunu ,sizin nasil biri olduğu bilemem ancak insanlari aptal yerine koymayin ,lazer epilasyonu şarlatanlar değil bilim buldu. Eğer birgün bu sorun cözülürse yine bu şekilde çözülür. İki üç antiandrojeni çorba yapip insanlara umut satan şarlatanlar değil. Kellik süresindeki insanlara umut satmak gerçekten kolay,bu insanlarin çaresizliğinden yararlanip cebini doldurmak bence etik dişi ve ahlaksizliktir

My dream

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #902 : 11 Eylül 2019, 12:19:12 »
Merhaba My dream; şuan yazdıklarını okuduğumda bir km3 kullanıcısı olarak içim sıkıldı ve korktum. fakat senin profiline girip yazdığın bütün yazıları okuyunca içim rahatladı. ilk mesajlarında aylar önce 2 aydır kullanıyorum hiç bir gelişme yok demişsin. aradan bir kaç ay geçince çıktı çok iyi ozzy vs demişsin. felan filan. Yazdıkların tamamen çelişkili ve benim şahsi fikrim ya saç ekim merkezinde çalışıyorsun ya da sahibisin. lütfen bu mesajı okuyan arkadaşlar benim gibi My dream ın hesanbına girip 22 yorumun hepsini baştan sona okusunlar. eğer yazdığın yorumu silemiyorsan herkes gerçeği görür. yok siliniyorsa zaten haklı olduğum anlaşılır. lütfen şahsi algılama arkadaşım, sadece gerçeği saptırmamak adına yazdım.
Yazdıklarımda çelişki yok ilk 2 ay boyunca hiçbir etki görmedim etki o 2 aydan sonra başladı zaten kullananlarda biliyor saç çıkışı 2-3 ay sonra başlıyor bendede öyle oldu.Daha öncede söyledim ozzie bende göğüs büyümesi yaptı bıraktım ramadana başladım ramadan ozzie kadar yoğun saç çıkışı yapmadı şu 8-9 ay oldu kullanmaya başlayalı ve 1 aydır müthiş dökülmem var neredeyse başladığım yere döndüm. Son olarak şunu söyleyeyim ben bu ilacın satıcısı falan değilim kullanıcısıyım yaşadığım deneyimleri dilim döndüğünce anlatıyorum sende kullanırsın yaşarsın ve görürsün!!!

tunaalp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #903 : 11 Eylül 2019, 12:28:36 »
Ammada sallamissin  elin milyar dolar argeye harciyan replicelli cözemediği şeyi 3. Dünya ülkesinde okuma yazmasi olmayan merdiven alti adamlar çözecek bunu ,sizin nasil biri olduğu bilemem ancak insanlari aptal yerine koymayin ,lazer epilasyonu şarlatanlar değil bilim buldu. Eğer birgün bu sorun cözülürse yine bu şekilde çözülür. İki üç antiandrojeni çorba yapip insanlara umut satan şarlatanlar değil. Kellik süresindeki insanlara umut satmak gerçekten kolay,bu insanlarin çaresizliğinden yararlanip cebini doldurmak bence etik dişi ve ahlaksizliktir

güzel kardeşim bilmiş bilmiş konuşuyorsun google bakarak anladık da. ben şahsi fikrim dedim(sallamadım). bu kadar net konuşmamın nedeni ise kullanıp şurada yazan hiçbirşeyin çok şükür başıma gelmemesi! Gören duyan da seni tecrübe etti de konuşuyor zanneder. ayrıca internette biraz araştır bakalım küçümsediğin ülkeler beyinlerini kiraya vermeden önce neleri bulmuş. Lazer epilasyonu bulan bilim olmasına rağmen senin gibi bilmişler kötüledi onu ilk çıktığında! Duyanda beni lazer epilasyonu merdiven altında ürettiler dedim zanneder. Önce yazdığım şeyi anla, algıla sonra yorum yap!

Ferdi0606

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #904 : 11 Eylül 2019, 20:49:18 »
Arkadaşlar siz bırakınca çıkan saçlar dökülüyor diyorsunuz ama ekimciler önce bu losyonu kullandiriyor sonra duruma gore gerek varda ekim diyorlar maden dökülecek ne den ekimi yeni duruma gore planlasinlar

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #905 : 11 Eylül 2019, 21:31:42 »
Arkadaşlar siz bırakınca çıkan saçlar dökülüyor diyorsunuz ama ekimciler önce bu losyonu kullandiriyor sonra duruma gore gerek varda ekim diyorlar maden dökülecek ne den ekimi yeni duruma gore planlasinlar
Ekimciler neden ekimden önce kullandırsın, adamların işi ekim yapmak.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

My dream

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #906 : 11 Eylül 2019, 21:53:56 »
Hangi ekimciler acaba bu losyonları kullandıran ?

Ferdi0606

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #907 : 12 Eylül 2019, 07:36:18 »
Ekimciler neden ekimden önce kullandırsın, adamların işi ekim yapmak.
Ekimden önce kullanmamı istedi sonuca göre karar verecek belki ekime gerek kalmaz dedi.

Emre_70

• Full Member
« Yanıtla #908 : 12 Eylül 2019, 10:12:09 »
Çok yakın arkadaşım kullandı. Evet saçlar bir miktar artış sağladı (içeriğinde minoxil var) daha sonra çarpıntı yaptı doktor kullanmaması gerektiğini belirtti bıraktı tüm kazandıkları saçlar döküldü. Şimdi ekim yaptırmak için araştırma yapıyor.

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #909 : 12 Eylül 2019, 10:36:31 »
güzel kardeşim bilmiş bilmiş konuşuyorsun google bakarak anladık da. ben şahsi fikrim dedim(sallamadım). bu kadar net konuşmamın nedeni ise kullanıp şurada yazan hiçbirşeyin çok şükür başıma gelmemesi! Gören duyan da seni tecrübe etti de konuşuyor zanneder. ayrıca internette biraz araştır bakalım küçümsediğin ülkeler beyinlerini kiraya vermeden önce neleri bulmuş. Lazer epilasyonu bulan bilim olmasına rağmen senin gibi bilmişler kötüledi onu ilk çıktığında! Duyanda beni lazer epilasyonu merdiven altında ürettiler dedim zanneder. Önce yazdığım şeyi anla, algıla sonra yorum yap!

Hic bir bilgiye sahip olmadan gelip şarlatanlik yaparak ürün satmaya çalişan bir zavalisin. Finasin tropical mantiği ne  ,kan koluyla reaksiyona girip emzimi devre dişı bırakan bir ilaç , ağizdan almisın kafadan almissin yada baska yerinde almissin ne fark eder. Bu minoxidil değilki surdügün bölgede damarları genisletip fayda sağlasin , kan yoluyla reaksiyona girip işe yarayan bir şey. Evet bu konuda  çok bilmişim bu ego değil gerçek. Sen git deve sidiği iç belki saçın çıkar , bu  forumda sen bir şey allamazsın

tunaalp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #910 : 12 Eylül 2019, 11:03:33 »
Hic bir bilgiye sahip olmadan gelip şarlatanlik yaparak ürün satmaya çalişan bir zavalisin. Finasin tropical mantiği ne  ,kan koluyla reaksiyona girip emzimi devre dişı bırakan bir ilaç , ağizdan almisın kafadan almissin yada baska yerinde almissin ne fark eder. Bu minoxidil değilki surdügün bölgede damarları genisletip fayda sağlasin , kan yoluyla reaksiyona girip işe yarayan bir şey. Evet bu konuda  çok bilmişim bu ego değil gerçek. Sen git deve sidiği iç belki saçın çıkar , bu  forumda sen bir şey allamazsın

Soytarı, sen ki üroloklara bile birşey bilmiyor diyen bir embesilsin! ne satışından bahsediyorsun? Sen ne b..ku ya da si..diği içtin ya da nerenden aldın bilemem! Ego yapabilecek bir zeka seviyenin olmadığı aşikar, olsan olsan kara cahilsindir. Sen hangi losyon ya da serumu hacettepe vs gibi bir yerde analiz ettirdin de konuşuyorsun?? Öğrenmiş minoxil cart curt, her serumda var! B..k var. şimdi  git saç ekmeye devam et ya da müşterilerine deve sidiği ikram et şanın yürürsün!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #911 : 12 Eylül 2019, 13:08:14 »
Arkadaşlar kırıcı olmaya gerek yok birbirinize karşı
Men Arkadaşın bilgisine gelince gerçekten bu konularda çok donanımlı boş konuşmaz belirteyim.
Global Moderator

tunaalp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #912 : 12 Eylül 2019, 13:29:14 »
Arkadaşlar kırıcı olmaya gerek yok birbirinize karşı
Men Arkadaşın bilgisine gelince gerçekten bu konularda çok donanımlı boş konuşmaz belirteyim.

Biraz adabımı kaybettim kusura bakmasın kimse ama her önüne gelene satıcı muamelesi yapması yanlış. Ayrıca yazdığım şeylere verdiği cevaplara bakarsanız eğer, benim yazdıklarımla onun söylediklerinin çok alakasız olduğunu göreceksiniz. Ben kullanıyorum, saçımda çıktı çok şükür yan etki görmedim diyorum. Kullanacak olana da al kullan demiyorum. Belki yan etki yapar onda, neden insanların günahını alayım! Ben yaşadığımı yazdım ve sadece fikrimi beyan ettim. Arkadaş girdi minox çıktı finas felan filan! Yok deve sidiği bilmem ne! Siz onu tanıyor olabilirsiniz ama beni tanımıyorsunuz. O yüzden benim bilgilerimle onun bilgilerini sağlıklı olarak kıyaslayamazsınız. Benim anlamadığım konu şu; maden bu solüsyon bu kadar kötü neden hala satılabiliyor? O kadar net olabilmesi için bu arkadaşın analiz yaptırmış olması gerekir? Yaptır koy fotoğrafını herkes görsün, madem sevaba gireceksin! Öven ya da kötüleyen herkes eşit burada. Çünkü ortada analiz sonucu yok!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #913 : 12 Eylül 2019, 14:32:12 »
Herkes düşüncesini yazabilir savunanda olabilir karşı olanda önemli olan kalp kırmadan kardeşim insan kalbi degerlidir Hiç bir şey için değmez tabi böyle tartışmalar sürtüşmelerde olur arada sorun yok.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #914 : 19 Eylül 2019, 14:53:49 »
Saç çıkaran losyonların ne gibi tehlikeleri varmış izleyelim Dr Bilgehan aydın anlatıyor
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram