Gönderen Konu: Şakaklar için hangisi? Erkan Vural / Erkan Demirsoy / Zekeriya Kul  (Okunma sayısı 4095 defa)

aaron_88

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkdaslar selamlar,

Yaklasık 8 yıldır sac isiyle ugrasıyorum, sacları büyük ölcüde korumayı basardım (28 yasındayım) ama sakaklar acıldı.
Bu sene icerisinde ilk sac ekimini yaptırmak istiyorum. Yaklasık 10bin TL bütce ayırabilirim bu ise, bu nedenle bu klasmanda en iyi doktorları kafamda söyle belirledim. Bu sitede de yorumlara bakarak karar verdim ancak sizlerin görüslerine ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

1. Zekeriya Kul
En cok begenilen doktorlardan birisi ancak bana ön kısım ekimleri cok sık degil gibi geldi.
Greft bası 1 Eur.

2. Erkan Demirsoy
Yurtdısı forumlarda cok tanınan doktorlardan biri ancak yerel sitelerde cok fazla ismi gecmiyor.
Buna ragmen yurtdısı ekimleri cok basarılı.
Greft bası 1.5 Eur.

3. Erkan Vural
Son zamanlarda dikkatimi ceken ve begendigim doktorlardan (doktor mu tam emin degilim) Sık ekiyor ancak sacları
belli bir dizilimde ekiyor, bu da beni korkutuyor.
Maliyeti 1 Eur.

Siz hangisini tavsiye edersiniz? İlk ekimim olacak ön cizgi önemli, bu nedenle dogru bir tercih yapmalıyım.

Tesekkürler

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Erkan Vural 1 euro yazmışsınız. Zam mı yaptı kendisi?

Prinsipal

• Yeni üye
  • *
  • Carpe Diem
Saç ekim merkezi seçerken nelere dikkat edilmeli? Konulu makaleyi okumanızı tavsiye ederim; http://www.yetkinbayer.com/sac-ektirmeden-once.html aynı sitede ön saç çizgisi ile alakaşı da bir makale bulunuyor.

Facebook Twitter Instagram