Gönderen Konu: ARENA MED SAÇ EKİM SONUÇLARI  (Okunma sayısı 6337 defa)

akgn58

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ARENA MED SAÇ EKİM SONUÇLARI
« : 24 Nisan 2018, 19:17:52 »
MERHABA ARKADAŞLAR BENDE BURADAN GEÇ HABERİ OLUP ARENA MED SAÇ EKİM MERKEZİNE SAÇ EKTİRDİM SÜREÇ KONUSUNDA DEĞERLİ FİKİRLERİNİZİ ALMAK İSTERİM

İLK ETAPTA BEN SERKAN AYDINLA GÖRÜŞEMEDİM, BAŞKA BİR BEY VARDI SERKAN BEYİN BANA KANAL AÇTIĞINI SÖYLEDİLER VE 15 GÜN SONRASINA GÜN VERDİLER BEN 15 GÜN SONRA SAAT 9:00 DA HASTANEYE GELDİM ANCAK EKİM SÜRECİ SAÇLARIN KISALTILMASI FORM DOLDURMASI İLE BİRLİKTE 11:15 İ BULDU ZATEN GERGİNDİM BİRAZ DAHA GERİLDİM NEREDEYSE VAZGEÇECEKTİM NEYSE ORAYA KADAR GELMİŞKEN HEMDE KAPORO ÜCRETİ VERMİŞKEN GERİ GELEMEDİM AMA KABUKLARINI ALDIRMAYA GELEN KİŞİLERİ GORDÜĞÜMDE GÖZÜM GERÇEKTEN COK KORKTU EN AZINDAN BUNLARI BİZİM YANİ BENİM GİBİ KORKUSU OLAN BİRİLERİ GÖRMEMELİ EKİM SÜRECİM YAKLAŞIK 9 SAAT SÜRDÜ ANCAK EKİM SÜRESİNCE KİM GİRDİ KİM CIKTI ANLAMADIM ÇÜNKÜ BİR ÇOK KİSİ ODAMA GİRDİ BANA PEK PROFESYONEL GELMEDİ AMA NE KONUŞTUKLARINI DUYMADIĞIM İÇİN YORUM YAPMIYORUM PEK HOŞUMA GİTMEDİ SÜREÇ ŞİMDİ EKİM FOTOGRAFLARIMI ATACAĞIM SİZİN FİKİRLERİNİZİ İSTİYORUM SÜREÇ NASIL BEN COK MEMNUN DEĞİLİM SANKİ ÇOK FAZLA GREFT ALINMIŞ VE ORANTISIZ BİR ŞEKİLDE ALINMIŞ GİBİ

akgn58

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ARENA MED SAÇ EKİM SONUÇLARI
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2018, 19:19:24 »
SANKİ SAĞ TARAF SOLA GÖRE DAHA FAZLA GREFT ALINMIŞ AZ GELİYOR GÖZÜME

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2018, 19:44:28 »
Hayırlı olsun donör bölgesınden umarım bir problem yaşamassın.. bence normal bir alım olmuş donörden pek sorun olucakm gibi durmuyor endişelenme
greft sayın nedir ? Onuda belirtirsen
Umarım ekımın umdugun gibi sonuçlanır geçmiş olsun stres yapmadan sakin sakin geçirmen gerek süreci
Global Moderator

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2018, 19:52:25 »
Hayırlı olsun ekim öncesi resimlerinizi gorebilirmiyiz

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2018, 20:05:51 »
Geçmiş olsun kafana takma yoksa süreç zindan olur zor bir süreç senin bır tık daha zor.. hayırlı ugurlu olsun kardeşim
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

dtdodi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2018, 23:57:23 »
 donör mükemmel bence de çok sorun olmaz benim 45. gün daha kabuklar dökülmemişti inşallah herşey yolunda gider .İnşallah diyorum çünkü Arenamed de ekim yapılmış...
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2018, 11:52:41 Gönderen: Hintell »

akgn58

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2018, 10:07:25 »
Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Ancak ben greft alınan donör bölge ile elimle oynadığım zaman sanki bi taraf bir tarafa göre daha az gibi geliyor bana onun dışında ne kadar süre içinde düzelir . Arenamed ekibi 30 gün içinde bir sıkıntı kalmaz dediler ancak diğer ekimlerde 5 ay boyunca düzelmediğini yazanlar var? sizce minoxil kullanmalı mıyım ya da önereceğiniz bir ilaç varmı?

ekimim de 4.500 greft olarak belirlendi sizce o kadar bir greft ekimi var mı?

ozi3838

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Nisan 2018, 20:23:22 »
Geçmiş olsun karseşim.30 günde donörün düzelmez micromotor ile alım yapılan genelde kimsenin tam manasıyla düzelmez sen 60-75 gün arasında düzelir die hazırlıklı ol.4500 greft de ortalama var gibi görünüyor inşallah istediğiniz saçlara en kısa zamanda kavuşursunuz

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 27 Nisan 2018, 13:09:47 »
Dostum geçmiş olsun inşallah sorum yaşamadan güzel bir sonuç alırsın gözlemlerime göre Aranemed kendine çeki düzen vermeye başladı son zamanlarda.

akgn58

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Mayıs 2018, 16:52:54 »
Teşekkürler dostlar değerli yorumlarınız benim için çok önemli bu süreç beklemesi zor sabretmesi zahmetli bir süreç ancak inşallah güzel sonuçları almayı hevesle bekliyorum

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Temmuz 2018, 02:08:40 »
güncell durum nedir ?

akgn58

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Temmuz 2018, 17:22:41 »
Süreç çok iyi gidiyor donör saham Su an olduğu gibi donör toplaması sok dökülme sonrası beklemek daha keyifli oluyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 21 Temmuz 2018, 17:25:57 »
Gayet güzel toparlamış maşallah
Global Moderator

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 21 Temmuz 2018, 18:49:52 »
Evet donör çok güzel toparlamış Ve tekrar bir alım çok rahat olabilir ilerisi için maşallah sonuçta güzel olursa 👍🏻👍🏻👍🏻

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 21 Temmuz 2018, 19:04:52 »
Öncesi Foto? Yok mu?

Facebook Twitter Instagram