Gönderen Konu: Hakan Doğanayın Ekibi 27-28 Haziran Saç Sakal Ekimi(3600saç,780 sakal )  (Okunma sayısı 61142 defa)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba ,
Yaklaşık iki ay önce saç ekimi tavsiye başlığını forumda açmıştık.Belki fazla yazmadım fakat forumda gerçekten araştırmadığım bana benzer vaka kalmadı.Ekonomik yönden biraz sınırlarımı zorlayarak sonuçta Hakan doğanaya karar verdim.
iyi ki de vermişim.

Tercih sebeplerim
1 .En önemlisi ön çizgiyi çok naturel yaptıklarını düşünmem .
2.Sakaldan da alım yapmaları(bonus gibi)
3.Olaylara hem ekip hem de Hakan hoca realist yaklaşıyorlar.Yani Brad Pit olmayacağımızı sadece yer değiştirdiklerini ifade ediyorlar.Kısaca bizi hayal dünyasında yaşatmıyorlar.

Sonuç olarak şimdilik ben memnun kaldım .Umarım sonuçlar güzel olur.

Tek dezevantajım bir sürü saçım olmasına rağmen çok ince telli olması.

Buyrun arkadaşlar yorum sizin:

Hakan Doğanay ve ekibine gösterdikleri özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.Artık bekleyip göreceğiz.

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
proscar kullanmamayı düşünüyorum.Sadece biotin 1000mg ve bıttım sabun .Proscarın risklerini göze alamam.

Ayaz01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç çizginiz güzel olmuş saçınız ince telli sanırsam çok doğal güzel görüntü olur ekilen saçlarınız çıkarsa

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
On kısma 2500tane erirdim sık olması için, inşallah hocam

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Helvalı kardeşim. Ekimin hayırlı olsun.   Ön çizgin harika ya çok sık olmuş.
Şakaklar çok  orjinal  duruyor. Uzadığında mükemmel olur. Ekim çok iyi planlanmış bu belli oluyor.

Proscar tavsiye ederim. Yanetkileri   bence çok abartılıyor. kuşa, börtü böceğe zarar vermiyor :) şehir efsanesi o tür iddialar bence.

Şunuda ekleyim, valla senin kadar kararlı bir insan tanımadım, helâl olsun sana. forumda konu açtın, sordun soruşturdun. Yaz tatilinde saç ekimi yaptırıcam dedin. en  uygun yeri bulunca  hemen ektirdin. Bence bu davranışınla kararsız arkadaşlara örnek oldun. Bence saç ektirecek arkadaşlar  seni örnek almalı.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler felix kardeşim.Size ayrıca teşekkür etmek istiyorum.Bu kadar kararlı durmamda  sizin ekiminiz,ekibe yaklaşımınız etkili oldu.
İnşallah her birimiz güzel sonuçlar elde ederiz.

Proscar konusunda ise daha önce de yazmıştım ilaç hele ki bu kadar yan etkileri olmaya bir ilaç kullanamam .Evli insanız belki yüz binde bir kullandığım ilaç yüzünden hastalıklı bir evladım olsa ömürboyu vicdan azabı duyarım.

O nedenle kullanmayacağım sadece biotin 1000mg ve bıttım sabun .Artık çıktığı kadar hocam.

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Helvalı kardeşim. Ekimin hayırlı olsun.   Ön çizgin harika ya çok sık olmuş.
Şakaklar çok  orjinal  duruyor. Uzadığında mükemmel olur. Ekim çok iyi planlanmış bu belli oluyor.

Proscar tavsiye ederim. Yanetkileri   bence çok abartılıyor. kuşa, börtü böceğe zarar vermiyor :) şehir efsanesi o tür iddialar bence.

Şunuda ekleyim, valla senin kadar kararlı bir insan tanımadım, helâl olsun sana. forumda konu açtın, sordun soruşturdun. Yaz tatilinde saç ekimi yaptırıcam dedin. en  uygun yeri bulunca  hemen ektirdin. Bence bu davranışınla kararsız arkadaşlara örnek oldun. Bence saç ektirecek arkadaşlar  seni örnek almalı.

İlacı yapan firma etkileyebilir, yan etkileri geçmeyebilir diyor; muhtemelen tıp konusundaki fikri kelimenin 3 harften oluştuğundan başka bir fikri olmayan forum üyesi "şehir efsanesi" diyor. Hangi altyapına, birikimine güvenip de insanlara yanlış bilgi vermeyi kendine hak görüyorsun acaba?

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlacı yapan firma etkileyebilir, yan etkileri geçmeyebilir diyor; muhtemelen tıp konusundaki fikri kelimenin 3 harften oluştuğundan başka bir fikri olmayan forum üyesi "şehir efsanesi" diyor. Hangi altyapına, birikimine güvenip de insanlara yanlış bilgi vermeyi kendine hak görüyorsun acaba?

Sizden aynı ekim merkezinde ekim yaptırdığımız  arkadaşımızla,  deneyimlerimizi paylaştığımız bu sayfayı kişisel amaçlarınız için  kullanmamanızı ve ziyadesiyle kirletmemenizi  rica ediyorum.  Herkesin bilgiside aklıda kendine yeter. 

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler felix kardeşim.Size ayrıca teşekkür etmek istiyorum.Bu kadar kararlı durmamda  sizin ekiminiz,ekibe yaklaşımınız etkili oldu.
İnşallah her birimiz güzel sonuçlar elde ederiz.

Proscar konusunda ise daha önce de yazmıştım ilaç hele ki bu kadar yan etkileri olmaya bir ilaç kullanamam .Evli insanız belki yüz binde bir kullandığım ilaç yüzünden hastalıklı bir evladım olsa ömürboyu vicdan azabı duyarım.

O nedenle kullanmayacağım sadece biotin 1000mg ve bıttım sabun .Artık çıktığı kadar hocam.

Aynen kardeşim yazmıştın doğal olarak haklısın. Kimse  kolay kolay risk almak istemez.bu ilaç konusunda. Ben kullanıyorum ama neticede ciddi bir iş.
 Bu süreçte neler faydalı olabilir arayıştayım doğrusu. Sizin önerdiğiniz şeyide araştırıyorum  bakalım  artık hayırlısı,  bıttım sabunuda dahil  bir çok ürün deneyeceğim. İnşallah güzel sonuçlarımız olur. :)

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Başlığı kirleten bir şey varsa, o da senin herhangi bir dayanağı olmadan saçtığın tehlikeli cümlelerin. Ne söylediğinin farkında bile değilsin.

Aynı ekim merkezine gitmiş olman falan beni ilgilendirmiyor. Bilgilerini(!) paylaşmak istiyorsan mesaj atarsın, konuşursun. Ortalık yerde attığın mesajları sadece ekim yaptıran kişi değil foruma giren yüzlerce kişi okuyor.

demir29

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç tipimiz benziyor güzel duruyor çok zamanla resimleri bekliyoruz

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotolari bir tek ben mi goremiyorum?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

-sanırım hızlı resim paylaşılmış bu sebeple gözükmüyor. Hızlı resim olarak paylaşım yaparsanız görüntüleme yapılamıyor bu sebeple fotoğraflarınızı forumun arayüzünde bulunan foto ekle kısmından yüklemelisiniz?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Başlığı kirleten bir şey varsa, o da senin herhangi bir dayanağı olmadan saçtığın tehlikeli cümlelerin. Ne söylediğinin farkında bile değilsin.

Aynı ekim merkezine gitmiş olman falan beni ilgilendirmiyor. Bilgilerini(!) paylaşmak istiyorsan mesaj atarsın, konuşursun. Ortalık yerde attığın mesajları sadece ekim yaptıran kişi değil foruma giren yüzlerce kişi okuyor.

Felix kuş börtü böcekten bahsetmiş Zaten, bu kadar ciddiye almana şaşırdım :)

helvalı

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Duzelttim hocam ,hızlı resimden yüklemiştik.ek olarak yaptik

Facebook Twitter Instagram