Gönderen Konu: Konya” İstanbul Transplus “saç ekim merkezi 28xx greft saç ekimi..19 temmuz 2018  (Okunma sayısı 18536 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu merkezi gerçekten Tebrik ediyorum. Atıp tutmuyor , az greft çalışıyor, oyle eurolar/dolarlar da degil aldıkları paralar.
Zaten ortalama bir kellikte 1 Ekim yaptırıp kelliği rafa kaldıranların oranı %30 u geçmez. Bu merkez imkanları dahilinde “az fire az greft, tekrar gelsin yine ekelim” mantıgı ile hareket ediyor.

Bugünlerde sadece rekabetin agresifliğinden sebep 2500 greftlik açıklığa 5000-6000 diyerek, greft/tl hesabı yapan bilinçsiz keldaşları etkisi altına alan merkez sayısı hiçte az degil.
 Açıklık 1500 greft , merkezin Ekim İçin talep etigi para 6000-7000 lira greft başı 1 euro ,kulağa hoş gelmediği için gel 4000-5000 Ekelim diyorlar.
 Hernekadar tam olarak perkutan tekniği kullanmıyor olsalar da, iğne ile Ekim yapması mantıklı zaten çok sık bir Ekim politikası yok.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vertex konusunda başarılı örnekleri var mı bu merkezin bilmiyorum. Bu ekimi her ne kadar çok beğenmiş olsam da, konu arkalara ekim olunca sanki biraz daha fazla düşünmek gerekiyor.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vertex konusunda başarılı örnekleri var mı bu merkezin bilmiyorum. Bu ekimi her ne kadar çok beğenmiş olsam da, konu arkalara ekim olunca sanki biraz daha fazla düşünmek gerekiyor.

Maalesef verteks kötü örneği ortaya çıktı :(
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeş sen de 2. Bir Ekim yaptırdın mı Konya dam sonra? Evet en fazla 2000 ekerler öyle diyorlar .. sence yaptırabileceğim başka bi yer var mı tepe için?
ben verteks örneği bir kactane gordum konyada, beğenmedim bu yüzden sahin hocaya gittim ikinci ekim için,  konya ilk ekimde ne ekiyorsa ikinci ekimde bin greft eksiğini ekiyor... sahin hoca genel sıklaştırma ve verteks yaptı konu açtım bakabilirsin...

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
konya bana ilk ekimde 3000 greft ekti iknci için 2000 ekeriz o kadar çıkar dedi... sahin hoca sakal destekli yaparız dedi 3000 greft yeter dedi... ama greftleri alırken sakala gerek duymadı 3000 greft çıktı saçtan.. hatta ilerisi için saçtan 2000 sakaldanda 1000 greft daha aliriz dedi... sahin hoca donoru daha iyi kullanıyor

Ayaz42

• Yeni üye
  • *
bende konyada saç ekimi düşünüyorum. öneriniz varmı ilinci ekimi nereye yaoptırdınız.

Münir

• Sr. Member
bende konyada saç ekimi düşünüyorum. öneriniz varmı ilinci ekimi nereye yaoptırdınız.

Konyayı boş ver dostum adam akılıı bir yer yok.

Facebook Twitter Instagram