Gönderen Konu: Konya” İstanbul Transplus “saç ekim merkezi 28xx greft saç ekimi..19 temmuz 2018  (Okunma sayısı 18394 defa)

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar yaş 28 , genetik saç dökülmem vardı , Konya da ikamet ettiğim için , videoları da beni etkilediği için burada ekime karar verdim , sıklık ve ekimin kalitesi hakkında yorumlar yaparsanız memnun olurum.. haftalık aylık foto paylaşımına devam edeceğim inşallah

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Konya İstanbul Transplus saç ekim merkezi 28xx greft saç ekimi
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2018, 01:48:47 »
Resimler gelsin yaparız yorum  :)

Mthn42

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2018, 01:49:33 »
Bende konya ftm de ektirdim memnunum istanbulda bir arkadaşım ettirmişti memnun kalmıştı hayırlı oluri insallah geçmiş olsun hocam

Kamil70

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2018, 01:52:28 »
Öncelikle merhaba. Konya transplus hakkında objektif olmaya çalışacağım. oraya ekim yaptıran 5 tane arkadaşım var. birisi hariç dördü de memnun değiller. 5000 greft ekildi denilen arkadasımın saclarını  üşenmeyip saydım 1500 bile çıkmadı. muhabbetleri insanlıkları hoştur belki bilemem ama kesinlikle saç ekim konusunda tavsiye etmem gördüğüm kadarı ile. bende konyaya yakın oturuyorum ve 2 gün sonra istanbula ekime gideceğim. yine de karar sizin...

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoğrafların devamı.. üstlerine yazdım hangi gün olduklarını

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Devam
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2018, 02:25:15 Gönderen: Musty6666 »

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kamil kardeşim , burası genelde 2500-3500 arası kök ekiyor tek seferde ..5000 ektiklerini ben hiç görmedim .. memnun olmayanı da pek görmedim ama hayırlısı olur inşallah.. ne diyelim

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun sık çalışışmış birde bazı merkezler böyle ön cizgiğiyi girintili çıkıntılı yapıyor bana dantel gibi geliyor masalara konulan şekli :)

Hayırlı olsun Allah sabır versin sürecinizde

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkür ediyorum allah razı olsun

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Başka yorum yapacak olan YOk mü arkadaşlar ? Ekimin sıklığı, ön çizgim , açıklığım hakkında ? Ya da bu merkezde daha önce ekim yaptırmış olanlar varsa daha memnun olurum ..

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. Ekim sık görünüyor. Benim görüşüm arkaya doğru daha yumuşak bi geçişin olması yönünde.
Böyle keskin bi hatla bitirmek kötü bi görünüm oluşturuyor.

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Zaten 2.seasnsa ihtiyaç duyacağım için mecburen böyle yapıyorlar ..teşekkür ederim yorumunuz için

Kamil70

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kamil kardeşim , burası genelde 2500-3500 arası kök ekiyor tek seferde ..5000 ektiklerini ben hiç görmedim .. memnun olmayanı da pek görmedim ama hayırlısı olur inşallah.. ne diyelim
Benim. Bahsettiğim bundan 1 buçuk sene önce ektirenler kardeşim hani gozlemlediklerimi aktardım sadece. Amacım moral. Bozmak değil asla bu arada ekimin hayırlı olsun inşallah gönlüne göre olur

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun.youtubede videolarını cok sık izlediğim bir merkez. Sonuc ne olur kestirmek zor. Umarım sizi tatmin edecek bir sonuc cıkar
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Vallahi arkadaşlar ben çok ümitliyim.. ekip 8 yıldır aynı ekipmiş.. çok profesyonel geldiler bana .günde 4-5 ekim yapıyorlar.. fiyat olarak da 2200 lira verdim ..para tabiki 2.planda kalıyor ama burda 18-20.000 hatta 50-60.000 verenler bile varken gayet uygun bence..inşallah istediğimiz gibi bir sonuç elde ederiz.. avesin biotin içerikli multivitaminli hap da verdiler kullananlar var mı?

Facebook Twitter Instagram