Gönderen Konu: Konya” İstanbul Transplus “saç ekim merkezi 28xx greft saç ekimi..19 temmuz 2018  (Okunma sayısı 18537 defa)

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Son attığınız screen shootta alttaki fotoğraflarda sansür yapmamışsınız. Dikkatimi çekti, bilginiz olsun.
Düzenledim çok teşekkür ederim 😂

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Başarılı bi ekim, güzel sonuç çıkacağına inanıyorum. Bi tek kendimde tahminde bulunamadım. Çıkmaz gibi geliyor :D

Seninkine de baktım kardeşim gayet güzel olmuş  emin ol , hayırlısıyla çıkar inşallah 😂 öyle düşünme

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
11.gün kabukların %10 u kaldı .. ön ve donör bölge bu şekilde..ekimin kalitesi hakkında yorum yapabilecek olan var mı? Hintell kardeşim falan neden bana hiç yorum yapmıyor 😂

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekşm sık duruyor donörden temiz alım yapılmış açıklığın fazla planlama mantıklı ileride önler fresiz cıkarsa tatmın eder umarım tepeyede bir ekim sansın daha var gibi duruyor

Gidişat iyi şuan
Global Moderator

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekşm sık duruyor donörden temiz alım yapılmış açıklığın fazla planlama mantıklı ileride önler fresiz cıkarsa tatmın eder umarım tepeyede bir ekim sansın daha var gibi duruyor

Gidişat iyi şuan

Önler inşallah fresiz çıkar dediğiniz gibi , zaten memnun kalırsam arkalarada 2.ekim düşünüyorum ama wertex bölgesi riskli olduğu için nereye yaptıracağıma karar vermiş değilim.hele bi şu önümüzdeki 6-7 aylık süreci bi atlatalım da hayırlısı ile inşallah, teşekkür ederim yorumunuz için.bir de avesin sprey ve biotinli vitaminli hap verdiler xpecia tarzı, 15 gün sonra başlanacak denildi, şimdi başlasak ne zararı olacak ki anlamadım.. ya da başka ilaç tavsiyeniz varsa söylerseniz sevinirim

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
12.gün arkadaşlar kabuklar tamamen döküldü.. bundan sonra 1,2,3. Ay şeklinde paylaşım yapacağım...zaten fazla yorum yapan da Yok ayrı mesele😊 neden çünkü çok duyulmuş bi yerde ektirmediğimiz için.. şaka bi yana inşallah herşey güzel olur..

mert7960

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bende burda ektirdim ama buraları takip etmek daha mantıklı geliyor bana sonuçta ekim tutarsa nerdeyse beleşe saç ektirmiş olcaz :D

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
bende burda ektirdim ama buraları takip etmek daha mantıklı geliyor bana sonuçta ekim tutarsa nerdeyse beleşe saç ektirmiş olcaz :D

aynen öyle kardeşim, inan benim için para da çok önemli değildi ama yaptıranların memnuniyeti beni buraya çekti. inşallah güzel sonuç alacağız inanıyorum

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
24.gün , şok dökülme 1 haftadır çok fena devam ediyor..ayrıca avesin sprey ile 15.günden itibaren sabah akşam ufak masajlarla ovalama yaparak ekim bölgesi ve tepe bölgeme 5 fıs sıkıp yediriyorum..

Süreç nasıl acaba? yakın çekim de ekledim.. ovalama yaptığımız için mi dökülüyor yoksa normal zamanı bu kadar erken mi? Bilgilendirirseniz sevinirim ..

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
SÜREÇ nasıl şuan arkadaşlar ? Neden kimse cevap yazmıyor

equinox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç gayet normal.

kelovic

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam senden 4 gün önce ektirdim. Benim de aynen böyle

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
şok baslamıs bundan sonrası ınsallah guzel gelısır :) geçmiş olsun
Global Moderator

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
şok baslamıs bundan sonrası ınsallah guzel gelısır :) geçmiş olsun

Hintell kardeşim 15.günden beri spreyle hafif masaj yaparak ovalıyorum parmaklarımla..bu esnada dökülme özellikle fazla bi şekilde elime geliyor..bi sakıncası var mıdır ? Zararı olur mu?

Facebook Twitter Instagram