Gönderen Konu: Konya” İstanbul Transplus “saç ekim merkezi 28xx greft saç ekimi..19 temmuz 2018  (Okunma sayısı 18533 defa)

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
6.gün

buyukaltayli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun kardes.

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun kardes.
Çok teşekkür ederim amin inşallah daha yolun çok başındayız

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
7.gün

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
8.gün  ve 5.yıkama kabuklanmalar yavaş yavaş başladı ..dönör hiç belli olmuyor artık .

ugur1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ben de burda ektirmiştim size 2. Ekim için birşey söylediler mi? Enseniz için. kaldırabilir mi 2. ekimi? Sonucu güzel olur inşallah kasımda nasipse bende sıklaştırma olacak biraz seyrek kaldı benim

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ben de burda ektirmiştim size 2. Ekim için birşey söylediler mi? Enseniz için. kaldırabilir mi 2. ekimi? Sonucu güzel olur inşallah kasımda nasipse bende sıklaştırma olacak biraz seyrek kaldı benim

Özele bakar mısınız

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bana arka için özel olarak bişey söylemediler ama saç tellerimin çok inçe olduğundan bahsettiler ..en başta 2200-2500 greft çıkabileceğini belirtmişlerdi ancak 2800 küsür çıktı..ve tekli greftlerim azdı, 2li 3lü  çoktu şansımdan.. zaten ikinci ekimi düşünüyorrum ama bi 2-3 yıl sonra , çünkü yaşım 28..tahminim bi 2500 daha çıkar.. ensem şuan eski durumuna geldi 8 günde, hiç belli olmuyor, çok homojen aldılar..

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
9.gün flaşlı ve flaşsız, yarın ovalayarak yıkamaya başlayacağımızı söylediler kabuk dökümü için , sizce erken mi acaba yoksa vakti geldi mi artık? Yarın 7.yıkama olacak

equinox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sık bir ekim olmuş. Burada 2800 graft varsa o zaman 4000 ektim diyenlerin çoğu yalan söylüyor. Yani ya bu 2800'den fazladır ya da onların ki 4000 falan değildir.  :D

Ekleme: Bana göre 2800'den fazla geldi. Tabi dar bir alana ekildiği için öyle de gelmiş olabilir. Bu ekilen graft sayısı sanırım herkes için bir muamma. Ekilenlerin gerçekten kaç tane olduğunundan nasıl emin olabiliriz?
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2018, 21:49:43 Gönderen: equinox »

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sık bir ekim olmuş. Burada 2800 graft varsa o zaman 4000 ektim diyenlerin çoğu yalan söylüyor. Yani ya bu 2800'den fazladır ya da onların ki 4000 falan değildir.  :D

Ekleme: Bana göre 2800'den fazla geldi. Tabi dar bir alana ekildiği için öyle de gelmiş olabilir. Bu ekilen graft sayısı sanırım herkes için bir muamma. Ekilenlerin gerçekten kaç tane olduğunundan nasıl emin olabiliriz?

Valla kardeşim ben tek tek saydım desem yalan olmaz .. gazlı bezin üzerinde 10 sıra yan yana 15 sıra aşağıya doğru yani 1 bezde toplam 150 greftim vardı.. 12 bez(2700 greft) bir de 100küsür vardı.. ara ara hepsini saydık 150şer tane var mı diye , özellikle ekim merkezi saydırttı hatta;) yani ben yattığım sırada bazılarını çöpe atmadılarsa ya da dışarıdan kök eklemedilerse benimki 2800 küsür :)

Musty6666

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
10.gün %70 kabuklar köpükle ovalayarak döküldü..çeşitli fotolar aşağıda buyrun
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2018, 10:24:46 Gönderen: Musty6666 »

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Son attığınız screen shootta alttaki fotoğraflarda sansür yapmamışsınız. Dikkatimi çekti, bilginiz olsun.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

kelman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Başarılı bi ekim, güzel sonuç çıkacağına inanıyorum. Bi tek kendimde tahminde bulunamadım. Çıkmaz gibi geliyor :D

Facebook Twitter Instagram