Gönderen Konu: ilhan serdaroğlu 2700 greft 26 ekim 2017  (Okunma sayısı 7178 defa)

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ilhan serdaroğlu 2700 greft 26 ekim 2017
« Yanıtla #16 : 11 Eylül 2018, 23:18:29 »
Ayrıca ön cizgimin yamukluguna bakarmısınız lutfen rezıl otesı ilhan serdaroğlu mahvetti saçlarımı.

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 11 Eylül 2018, 23:19:32 »
evet dostum kendisinin haberi var . bana ücretsiz revizyon teklıfınde bulundu ama ben kabul etmedim ancak aılem o kadar para verdın git hatasını duzeltsın dedıler ben ilhan hocayla maıllestım ve telden gorustum ama kendısınden olumlu bır elektırık alamadım işte 500 ekılen tepe bolgeme bu sefer 300 greft lık bır planlama yapması benı sınırlendırdı . tepe bolgemde hıc cıkmadıkı sen 300 ekelım dıyorsun . on bolgem ıcın 1500 greft dedı . 6 kasım saat 4 de gel ekelım dedı  yanı sanırım baska bır ekımden cıkıp benım ekımıme gırıcektı aynı gun ıkı ekıme gırmelerı ne bılyım benı bıraz dusundurdu. yanı ekıp yorgun olabılır gıbı belkı baska bır ekıbı daha var ama ben kabul etmedım zaten ıcımden de gelmıyordu . para ıadesı ıstedım bende bende para ıadesı olmaz dedı sımdı allaha havale edıyorum verdıgım parayıda helal etmıyorum . bu guzel sıteyı takıp etysedım ekımden once ılhan hocanın nekroz ve seyrek ekımlerını gordukten ve duyduktan sonra ılhan hocaya ektırmezdım .

Tekrar ona ektirmemekle doğru yapmışsın yorgun ekiple ekime girme olayında tereddüt etmen yerinde olmuş bence .benim şahsi düşüncem ekim başarısız olduysa farklı birine ikinci ekimi yaptırmak kim olursa olsun bu böyle yapılmalı aynı kişinin yapacağı ekimin tutmama olasılığı bence çok yüksek olur.
Ücret iadesi bizde olmaz demesi bence hiç etik bir davranış olmamış demekki tutmayan ekimi çok fazla öyle olmasa bu tarz konuşmazdı diye düşünüyorum.
Bence siz şikayet bölümüne konu açın insanlar görsün bu tarz konular geri planda kalmasın.

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 11 Eylül 2018, 23:30:35 »
Tekrar ona ektirmemekle doğru yapmışsın yorgun ekiple ekime girme olayında tereddüt etmen yerinde olmuş bence .benim şahsi düşüncem ekim başarısız olduysa farklı birine ikinci ekimi yaptırmak kim olursa olsun bu böyle yapılmalı aynı kişinin yapacağı ekimin tutmama olasılığı bence çok yüksek olur.
Ücret iadesi bizde olmaz demesi bence hiç etik bir davranış olmamış demekki tutmayan ekimi çok fazla öyle olmasa bu tarz konuşmazdı diye düşünüyorum.
Bence siz şikayet bölümüne konu açın insanlar görsün bu tarz konular geri planda kalmasın.
Aynen dostum saat 4 de randevu verıyor ilk ekımımım 7-8 saat surdu buda oyle surse gece 11-12 gıbı bıter yada artık daha kısamı bıtırır bılemem. tepe bolgeme onceden 500 ekıpte sımdı 300 greftlık bır planlama benı cok sınırlendırdı gercekten . ekıp yorulmazmı dedım sonucta bu bır amelıyat hemde kanlı amelıyat hayır yorulmaz dedı bana yanı adam baska bır ekımden cıkıp bızım kafamızı ekıcek tam gununu ayırmıyor :) bızden para almayacak ya gün sonuna atıyor .ben bunları soyleyınce sızınle boyle olmayacak gelın yuzyuze planlama yapalım dedı . gitmem usta ıkıncı bır hayal kırıklıgına tahammul edemem.

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 11 Eylül 2018, 23:40:31 »
Aynen dostum saat 4 de randevu verıyor ilk ekımımım 7-8 saat surdu buda oyle surse gece 11-12 gıbı bıter yada artık daha kısamı bıtırır bılemem. tepe bolgeme onceden 500 ekıpte sımdı 300 greftlık bır planlama benı cok sınırlendırdı gercekten . ekıp yorulmazmı dedım sonucta bu bır amelıyat hemde kanlı amelıyat hayır yorulmaz dedı bana yanı adam baska bır ekımden cıkıp bızım kafamızı ekıcek tam gununu ayırmıyor :) bızden para almayacak ya gün sonuna atıyor .ben bunları soyleyınce sızınle boyle olmayacak gelın yuzyuze planlama yapalım dedı . gitmem usta ıkıncı bır hayal kırıklıgına tahammul edemem.

Aynen olaya ticari yaklaşılmış bir gününü size ayırsa olan hastasına bakamayacak bu vesileyle para kazanmamış olacak falan ,doğrusu şahsen bir doktora bu davranışları yakıştıramadım sağlıkçı falan olsa  neyse diyeceğim ama adam doktor üstelik, yazık olmuş tek taraflı olarak mağdur olan siz oluyorsunuz bu durumda.birde merak ettim ikinci ekimi yaptı varsayalım o ekilenlerde tutmazsa bu sefer nasıl bir telafi yöntemine gidecekmiş yani sonuçta bizde para iadesi olmaz diyen birisiyle karşı karşıyayız bence çok ayıp etmiş .size para iadesi yapıp o bahsettiği randevuyu  başkasına verse ticari zararı olmaz ama olay farklı o randevuyu kimse kabul etmez.

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 11 Eylül 2018, 23:43:09 »
Aynen olaya ticari yaklaşılmış bir gününü size ayırsa olan hastasına bakamayacak bu vesileyle para kazanmamış olacak falan ,doğrusu şahsen bir doktora bu davranışları yakıştıramadım sağlıkçı falan olsa  neyse diyeceğim ama adam doktor üstelik, yazık olmuş tek taraflı olarak mağdur olan siz oluyorsunuz bu durumda.birde merak ettim ikinci ekimi yaptı varsayalım o ekilenlerde tutmazsa bu sefer nasıl bir telafi yöntemine gidecekmiş yani sonuçta bizde para iadesi olmaz diyen birisiyle karşı karşıyayız bence çok ayıp etmiş .size para iadesi yapıp o bahsettiği randevuyu  başkasına verse ticari zararı olmaz ama olay farklı o randevuyu kimse kabul etmez.
katılıyorum size .

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #21 : 12 Eylül 2018, 07:18:59 »
6 ay önce ilhan serdaroğlu na mail attım 2 ekimim için.
Cevap planlamayi yazmış ve ödecegim miktarı. Forumda yazan ilhan serdaroğlu fiyati ile bana sabit € miktarinda ucurum vardı, bu miktarı okuyunca direk eledim.
yurtdisinda yaşadığımı yazdığım için bana farkli fiyat söylediğine eminim.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 12 Eylül 2018, 09:10:12 »
Ünlü bir plastik cerrahın bana dedigi söz aynen aktarıyorum ; İyi plastik cerrahlar saç ekmez dostum meme yapar dudak yapar kalça yapar... Koray Hoca gibi bu alanda uzmanlaşmıl hekimleri tenzi ediyorum ama ben bu cümleye bu ekimleri gördükten  sonra katılmaya başladım...

airport

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 12 Eylül 2018, 12:34:37 »
Geçmiş olsun. Kendini çok da üzme doktorun yardımcı olmayı da düşünmüş. ön çizgini düzeltip ekmeyi
düşündüğü kadarını eksin sonra değerlendir. bence

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 12 Eylül 2018, 14:49:02 »
Ekimi zamanında neden paylaşmıyorsunuzda sorun yaşayınca paylaşıyorsunuz forumda bunun sebebi nedir ?

Global Moderator

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 12 Eylül 2018, 15:01:10 »
Ekimi zamanında neden paylaşmıyorsunuzda sorun yaşayınca paylaşıyorsunuz forumda bunun sebebi nedir ?
ben ektırdıkten sonra bu sıteden haberım oldu bırkac ay sonra yani . şimdi ikinci seansa gırınce ekımden hemen sonra burada paylasıcam

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 12 Eylül 2018, 15:04:02 »
bir amacım yok herkes gibi paylasıyorum iyi yada kötü basımıza ne geldıyse buradan paylasıyorum ınsanlar görsün

Ayaz01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 12 Eylül 2018, 15:17:30 »
geçmiş olsun kardeşim üzülme ama gördüğüm kadarı ile donör alanın çok iyi 2. bir ekimde her şey yoluna girer

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 12 Eylül 2018, 15:35:42 »
geçmiş olsun kardeşim üzülme ama gördüğüm kadarı ile donör alanın çok iyi 2. bir ekimde her şey yoluna girer
inşallah abi çok tşk ederim . umarım herkes diledıgı saclara kavusur verdıgımız paranın hakkınız alırız.

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 12 Eylül 2018, 15:39:35 »
Geçmiş olsun. Kendini çok da üzme doktorun yardımcı olmayı da düşünmüş. ön çizgini düzeltip ekmeyi
düşündüğü kadarını eksin sonra değerlendir. bence
daha once cvp vermıs oldugum kısımlara bakarsanız hocanın vermıs oldugu cvplara pek tatmın olmadım aksam saat 4 de gel daha once ektıgı tepe bolgeme 500 sımdı ise 300 greft planlama yapması gıbı . herseyden once ıkıncı bır defa guvenemem . belkı hoca da kabahat yok kanalı acan ve ekımı gerceklestıren ekıbınde kabahat bılemem ozmn kanalıda kendısı acıcak ekımıde kendısı yapacak yanı en onemlı kısımlardan bırısı de kanal acmak .

Facebook Twitter Instagram