Gönderen Konu: ilhan serdaroğlu 2700 greft 26 ekim 2017  (Okunma sayısı 7184 defa)

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ilhan serdaroğlu 2700 greft 26 ekim 2017
« : 11 Eylül 2018, 10:29:07 »
merhaba arkadaşlar
Sizlere gecen sene yaptırmıs oldugum sac ekimi sonucunu paylasmak istiyorum. büyük umutlarla 26 ekimde 2017 de ilhan hocanın bagdat caddesınde ki klınıgıne gittim ekim saat 1 de basladı aksam 7 gibi bitti . 2200 ön bölgeme 500 greft de tepe bölgeme ekildi.ekim esnasında hic bir acı duymadım gayet guzel gecti . donör bölgemden greftlerı hoca aldı ve temızde aldı hıcbır sıkıntı yok kanal acma ve ekım ısını ıse ekıbı yaptı . ekimden hemen bır kac gün sonra kafamı gorenler ön cızgımın orantısız oldugunu işte bak sag tarafın daha gerıde olduğu gıbı laflar soyleyınce daha ılk gunlerden moralım bozuldu. bu arada trixowell diye bir şampuan ve sprey kullanmaya basladım . 4. aya kadar dogru duzgun bısey cıkmadı yanı cok az bişeyler vardı.bu durumdan rahatsızlık duyunca ılhan hocadan randevu alarak muaneye gittim kendisine ön cizgimide soyledım . kendısı bana ya sen kapıdan ıcerı gırınce fark ettım ön cızgını bıraz daha asagı alıp dengelıyebılırdık dedı ama sacların bır cıksın hallederız onu dedı  ve suan ıcın bısey yok patlamalar daha baslamamıs beklememı soyledı. neyse 5.ay 6.ay derken tabı bıraz daha cıktı ama çokmu çok seyrek yani giderek ümitsizlenmeye başladım kendısıne mesaj attım 8.aya kadar bekle cıkmazsa hallederız dedı. yanı suan 11. aydayım tepede toplasan 50 tane belkı saç cıktı yada cıkmadı. ön bölgem oldukca seyrek oldu ve çıkan saclar hala kıvır kıvır dalgalı henuz forma gırmedı gırsede zaten tarıyamam çünki çok az . büyük hayal kırıklıgı ıcerısındeyım :'( şimdi 12. ayı tamamlayınca ikinci bir seans icin iyi bir ekim merkezi arastırıyorum kafamda bır kac ısım var ınsallah bu sefer hersey guzel olur. sizlere resimlerimi paylasıyorum buyrun yorum sizin tşkler. (fotolar ekim günü ,10.ve 11. ay lara aittir . )

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ilhan serdaroğlu 2700 greft 26 ekim 2017
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2018, 10:29:59 »
saç ekımım

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2018, 10:30:45 »
sac ekımım

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2018, 10:31:29 »
sac ekımım

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2018, 10:34:07 »
sac ekımım

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2018, 10:41:04 »
 ekim sonrası

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Eylül 2018, 11:49:13 »
geçmiş olsun arkadaşım senin adına üzüldüm.hepimiz burda saç derdimize çözüm bulmak için saç ekimi yaptırabileceğimiz güzel bir yer bulma derdindeyiz.tek umudumuz bozulan görüntümüzü saç ekimi ile düzeltmek ama bu tür sonuçları görünce malesef sizin için üzüldüğümüz gibi kendimiz içinde ümitsizliğe kapılıyoruz.ekimiznizi yapan kişi doktor ve oldukça tanınan bilinen biri ,onun gibi birinden böyle sonuçların gelmesi dahada moral bozucu.
umarım ikinci ekiminde istediğin saçlara kavuşursunuz tekrardan geçmiş olsun.

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Eylül 2018, 11:58:34 »
çok tşk ederim dostum .

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Eylül 2018, 18:12:11 »
Doktor bey son halini gördümü ve gördüyse hatasını kabul ettimi acaba?
Bir de İlhan serdaroğlu iyi bir ekimci olarak bilinirken bir anda kötü sonuçları çoğaldı galiba yani sonuçların bu kadar istikrarsız olması neden olabilir bir türlü şahsen ben çözemedim işin gerçeği.
Bu arada ücret iadesi bence mutlaka gündeme gelmeli, sonuçta bu işten herhangi bir kazanım elde etmemenize rağmen çektiğiniz çile giden zaman bu tür durumlarda ekimi yapan kişiye kar olarak gitmemesi lazım.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2018, 20:11:46 »
cok büyük gecmis olsun, yasadiginiz duygulari cok iyi anliyorum. bu tecrübeyi yasayan bilir.
sizin adiniza gercekten cok üzüldüm, ama moralinizi bozmayin .

pozitif yönden bakin greft rakam olarak yüksek degil yani donörünüz daha saglam cok iyi bir merkez de insallah 2 ekimle bu kötü günleri unutursunuz

2 ekimi tekrar ilhan serdarogluna yaptirirmiydim tabiki hayir , tekrar bu insana güvenmek mümkün degil. normal sartlarda para geri iadesi yapmasi lazim ve bu konuyu böylelikle kapatilir.

Mustafa Yazıcı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 11 Eylül 2018, 20:31:24 »
Çok geçmiş olsun inşaallah düzeltirler bende ekim yaptırdım bekliyoruz çıkmasını allah sabır versin

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Eylül 2018, 22:36:48 »
Geçmiş olsun kardeşim bence para iadesi mutlaka almalısın hatta bu tür durumlarda bence tazminat bile alınmalı.

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 11 Eylül 2018, 23:10:46 »
Doktor bey son halini gördümü ve gördüyse hatasını kabul ettimi acaba?
Bir de İlhan serdaroğlu iyi bir ekimci olarak bilinirken bir anda kötü sonuçları çoğaldı galiba yani sonuçların bu kadar istikrarsız olması neden olabilir bir türlü şahsen ben çözemedim işin gerçeği.
Bu arada ücret iadesi bence mutlaka gündeme gelmeli, sonuçta bu işten herhangi bir kazanım elde etmemenize rağmen çektiğiniz çile giden zaman bu tür durumlarda ekimi yapan kişiye kar olarak gitmemesi lazım.
evet dostum kendisinin haberi var . bana ücretsiz revizyon teklıfınde bulundu ama ben kabul etmedim ancak aılem o kadar para verdın git hatasını duzeltsın dedıler ben ilhan hocayla maıllestım ve telden gorustum ama kendısınden olumlu bır elektırık alamadım işte 500 ekılen tepe bolgeme bu sefer 300 greft lık bır planlama yapması benı sınırlendırdı . tepe bolgemde hıc cıkmadıkı sen 300 ekelım dıyorsun . on bolgem ıcın 1500 greft dedı . 6 kasım saat 4 de gel ekelım dedı  yanı sanırım baska bır ekımden cıkıp benım ekımıme gırıcektı aynı gun ıkı ekıme gırmelerı ne bılyım benı bıraz dusundurdu. yanı ekıp yorgun olabılır gıbı belkı baska bır ekıbı daha var ama ben kabul etmedım zaten ıcımden de gelmıyordu . para ıadesı ıstedım bende bende para ıadesı olmaz dedı sımdı allaha havale edıyorum verdıgım parayıda helal etmıyorum . bu guzel sıteyı takıp etysedım ekımden once ılhan hocanın nekroz ve seyrek ekımlerını gordukten ve duyduktan sonra ılhan hocaya ektırmezdım .

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Eylül 2018, 23:12:30 »
cok büyük gecmis olsun, yasadiginiz duygulari cok iyi anliyorum. bu tecrübeyi yasayan bilir.
sizin adiniza gercekten cok üzüldüm, ama moralinizi bozmayin .

pozitif yönden bakin greft rakam olarak yüksek degil yani donörünüz daha saglam cok iyi bir merkez de insallah 2 ekimle bu kötü günleri unutursunuz

2 ekimi tekrar ilhan serdarogluna yaptirirmiydim tabiki hayir , tekrar bu insana güvenmek mümkün degil. normal sartlarda para geri iadesi yapmasi lazim ve bu konuyu böylelikle kapatilir.
para iadesi istedim ama yapmadı dostum hangı bırıne yapıcak revızyon teklıfınde bulunuyor gecen bırısını gordum sıtede adama ıkıncı revızyonu yapmıs ama gene seyrek . cok tşk ederım ınsallah bu sefer guzel sonuc alırım hayırlısı.

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 11 Eylül 2018, 23:13:15 »
Çok geçmiş olsun inşaallah düzeltirler bende ekim yaptırdım bekliyoruz çıkmasını allah sabır versin

Tşk ederim . insalllah guzel sonuc alırsın .

Facebook Twitter Instagram