Gönderen Konu: Dokulen saclarin sekli normal mi?  (Okunma sayısı 2112 defa)

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dokulen saclarin sekli normal mi?
« : 23 Eylül 2018, 13:34:51 »
Merhaba arkadaslar. Ekimin 25. gunundeyim ve bir haftadir dokulmem devam ediyo. Sormak istedigim iki sey var. sac derim sanki yagli ve yapiskan gibi ve ekilen bazi sac telleri deriye yapismis duruyor. Birde resimlerdeki gibi dokulen sac telleri var. Bu dokulme sekilleri normal mi?

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dokulen saclarin sekli normal mi?
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2018, 13:48:01 »
Gayet normal. Dökülen saçların ucundaki beyaz şeye fazla takılmayın, kök değil onlar. Tutup zorla sökmediyseniz tabi.

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2018, 13:49:43 »
Gayet normal. Dökülen saçların ucundaki beyaz şeye fazla takılmayın, kök değil onlar. Tutup zorla sökmediyseniz tabi.

Yok kardesim, bazilari oyle dokuluyo. sivilcenin kurumus hali gibi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2018, 12:43:07 »
Gayet normal dostum bir sorun yok meraketme
Global Moderator

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2018, 16:50:24 »
Gayet normal dostum bir sorun yok meraketme

tesekkurler Hintell.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Eylül 2018, 02:05:03 »
Aynen benimde öyle dostum sıkıntı yok. Bazan l şeklinde bazan düz. Birde iki gün önce basımi yıkarken daha çok saç gelirken bugün yikadigimda daha az sac geldi . Sok dökülme bile dengesiz bende

velioz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2018, 21:53:58 »
ben şu an 22. günündeyim ve evet, bendede aynı şekilde dökülüyor. bazıları düz, bazıları kıvrılmış şekilde dökülüyor

Mert55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2022, 00:37:22 »
Arkadaşlar, şok dökülme 13.günde başladı bugün 28.gün, son iki gündür elimi kafama götürdüğümde öncekiler gibi değil de kömür tozu küçüklüğünde küçücük saçlar geliyor diğer dökülmelere ek olarak, şok dökülme az da olsa devam ediyor ama bu kömür tozu gibi olanlar da şok dökülmenin parçası mı ya da nedir bu, resimlerin biri önceki dökülmelerden diğeri son 2 gündür az da olsa olan

Mert55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2022, 00:39:10 »
Arkadaşlar, şok dökülme 13.günde başladı bugün 28.gün, son iki gündür elimi kafama götürdüğümde öncekiler gibi değil de kömür tozu küçüklüğünde küçücük saçlar geliyor diğer dökülmelere ek olarak, şok dökülme az da olsa devam ediyor ama bu kömür tozu gibi olanlar da şok dökülmenin parçası mı ya da nedir bu, resimlerin biri önceki dökülmelerden diğeri son 2 gündür az da olsa olan

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 20 Aralık 2022, 00:48:00 »
çoklu greftlerin zayıf olan yan dalları bence yani şok dökülme daha devam ediyor.

Mert55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Aralık 2022, 00:53:58 »
Yani hocam 13. günden 26.güne kadar hep kısa kısa dökülüyordu, son iki gündür kafam kuruyken elimi sürüyorum hafifçe elimi aşağı indiriyorum noktadan biraz daha büyükçe saçımsı şeyler geliyor, hocaya sordum normal dedi ama hiç denk gelemedim forumlarda böyle bişeye panik oldum bende

Mert55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Aralık 2022, 00:55:36 »
Bu şekilde

Facebook Twitter Instagram