Gönderen Konu: Serkan Aygın 3830 greft DHİ ekim - 20.12.2018  (Okunma sayısı 75714 defa)

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aygın 3830 greft DHİ ekim - 20.12.2018
« Yanıtla #346 : 07 Ekim 2019, 20:54:35 »
MAsallah süphanallah.. Güzel olmus.. Ayni gün ektirmisiz, ama benim seninkinin yanindan gecemez..

Güle güle tara..

Bende aynı yerde ektirdiniz sandım bir an .okaestetik diye bir yer daha önce hiç duymamıştım sanırım çevrenin gazına geldiniz  :)

Şimdi baktım konuna aslında senin saçlarda fena olmamış ,biraz kendi saçını kaybetmişsim gibi geldi bana.

Nextman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #347 : 19 Kasım 2019, 00:08:48 »
Çok iyi Ekim olmuş.
22 kasıma gün aldım.seninki kadar iyi olacak mı göreceğiz- böyle yapabilir miyiz diye özellikle sordum daha iyi olur dediler çok iddialı göreceğiz.
Konu açacağım Ekim sonrası

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #348 : 19 Kasım 2019, 01:08:22 »
Doğallık açısından forumdaki 1 numaram

Eien

• Sr. Member
« Yanıtla #349 : 19 Kasım 2019, 11:05:18 »
Bütün dostlara teşekkürler ederim. Herkese başta can sağlığı sonra bol saçlı günler dilerim:)

Eien

• Sr. Member
« Yanıtla #350 : 19 Kasım 2019, 11:06:28 »
Çok iyi Ekim olmuş.
22 kasıma gün aldım.seninki kadar iyi olacak mı göreceğiz- böyle yapabilir miyiz diye özellikle sordum daha iyi olur dediler çok iddialı göreceğiz.
Konu açacağım Ekim sonrası

Kararın hayırlı olsun kardeşim. Daha iyisini yaparlar. Ekibe güven. Konu aç takip edelim ve fikirlerimizi paylaşalım. Selamlar.

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #351 : 19 Kasım 2019, 12:08:48 »
Harika bir sonuç maşallah çok beğendim

Demonof

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #352 : 19 Kasım 2019, 16:51:10 »
Çok güzel olmuş bu sorundan tamamiyle kurtulmuş gibisiniz geçmiş olsun :)

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #353 : 19 Kasım 2019, 18:43:09 »
Arkadaşlar merhaba,
Bu forumdan gerek ekim yaptırmadan önceki araştırma sürecimde gerekse de ekim işlemini yaptırdıktan sonra epey istifade etmiş bir kardeşiniz olarak ben de son paylaşımımı yapıp üzerime düşeni tamamlamak istiyorum.

Operasyonun üzerinden tam 9 ay geçti. Başta da söylediğim gibi şimdi hem ekim merkezi hem de ekimi gerçekleştiren ekibe dair olumlu ve olumsuz görüşlerimi sizlerle paylaşarak şimdilik hoşçakalın diyeceğim.

Saç ekimini 5-6 yıldır düşünüyor ve dökülmenin devam edeceğini öngörerek dökülen dökülsün diye erteliyordum. Bu süreçte de zaman zaman ekim yapan yerlerle ilgili araştırmalar yapıyordum. Hatta 2 yıl kadar önce manuel punch - lateral slit bir teknikten bahseden bir ünlü doktoru ziyaret ettim fakat bizden o günkü şartlarda bir servet istedi:)

Son olarak aynı konudan muzdarip olup ekim merkezlerini araştıran bir arkadaşımla seçenekleri araştıra araştıra iki kliniğe indirdik. Benim önerim ve ısrarım Serkan Aygın'dı.. Arkadaşım ise burada ismini vermeyeceğim yine ünlü bir ekim merkezini düşünüyordu. Bir iş programı için birlikte gittiğimiz İstanbul'da önce onun illa bi gidelim dediği bir ekim merkezine gittik... İyi ki gitmişiz sıra beklerken geçirdiğimiz süreyi saymazsanız girmemizle çıkmamız 10 dakika olmamıştır... Daha sonra direkt olarak benim tercihim olan Serkan Aygın kliniğe gittik... Daha önce fotoğraflarımızı gönderdiğimiz bu ekim merkezinde Serkan Hoca muayeneyi yaptı, tarihi aldık ve 1 ay sonra ekim için kliniğe gittik... Klinikten özel araçla Koç Üniversitesi hastanesine ulaştırıldık. Operasyonu yapacak olan ekip lideri arkadaşlar saçlarımız makineye vurulurken geldiler tanıştık, operasyon hakkında bilgi verdiler ve hazır olunca da operasyona geçildi...Benim operasyonum kalem tekniği ile, arkadaşımın operasyonu klasik fue yöntemi ile yapıldı (Onun sakaldan da alım yapıldı...) 3830 greft bana, 4100 greft de arkadaşıma ekim yapıldı...  Operasyondan çıktığımda boşluklarda saçlar ve saç çizgisini görmek beni mutlu etti, zira 15 sene olmuştur o çizgiyi kaybedeli :)

Hocanın önerdiği ilaçları propecia hariç kullandım. Priorin yerine de yine aynı gruba giren Xpecia'yı kullandım.. Ekimden sonraki 13. gün başladığım Xpecia'yı 4 ay boyunca her gün 2 adet kullandım. Sonraki 1 ay ara verdim ve artık günde tek adet kullanmaya devam ediyorum.. Diğer taraftan bol bol kabak çekirdeği yedim ve mümkünse her gün 1 fincan (2'den fazlası zarar) yeşil çay içmeye çalıştım... Ayrıca 2 ay boyunca en kalitelisinden balık yağı tükettim. 

Kalem tekniği (DHI) olmasının avantajı mıdır bilinmez, 1 hafta sonra rutin hayatıma döndüğümde operasyon geçirdiğimi anlayan hiç kimse olmadı.. En yakın arkadaşlarım dahi fark etmediler.

13-14. Gün şok dökülmem başladı 60-70. günlere kadar sürdü. Ekilen saçların yüzde 75'i döküldü diyebilirim.. Fakat 90'lı günlerde muazzam bir atak başladı... 120'li günlerde bariz bir şekilde saçlar ben geliyorum dedi... En hızlı gelişimi bu günlerde yaşadım. 150-180 gün arası çıkışlar 100'de 90 tamamlandı... Kalan aylarda az da olsa çıkışların devam etmesinin yanında saçların kalınlaşmaya ve hacim kazanmaya başladığını tecrübe ettim..

Sadede gelelim;

Tam 9 ay sonra gelinen noktadan memnuniyet oranım yüzde 99 buçukdur.. (Buçuğu niye kestim bilmiyorum)

Kliniğin donanımı, operasyon uygulanacak kişiyle iletişimi ve sağladığı bilgilendirmeye verdiğim not 99'dur... (1 Puanı sembolik miktarda da olsa bir indirim yapmadılar diye kestim galiba, ileride tepe dökülürse yine gideceğim yer burasıdır.. Normalde bana operasyonu ücretsiz yapmanız lazım artık Eda Hanım:)

Operasyonu yapan ekibe verdiğim not gerek iletişimleri gerekse de mesleki becerileri bakımından 100 üzerinden 100'dür...

Operasyon geçirdiğimi bilen veya anlayan insanların operasyonun başarısına verdiği puan 100 üzerinden 100'dür.. Aynı şey aynı gün operasyonu beraber yaptırdığımız arkadaşım için de geçerli..

Buradan Doktor Serkan Aygın'a sesleniyorum... Kardeşim güzel bir yolda ilerliyorsun, mükemmel bir altyapı ve insan kaynağı organizasyonu kurmuşsun. Öyle tahmin ediyorum ki 5 yıl sonra global sektörde en büyüklerden biri olarak parmakla işaret edileceksin. Tebrik ediyorum... Ve fakat Allah aşkına biraz tebessüm et, fazla ciddisin yav :) (Selamlar, sevgiler kendisine)

Son olarak teşekkürlerimi iletmek isterim... Başından itibaren iletişim içinde olduğumuz Eda Hanım'a her aşamada gösterdiği ilgi için özellikle teşekkür ediyorum. Süreci başından itibaren kendisi ile yürüttük. Çok büyük yardımları oldu bize... Öncesinde uğradığımız o ekim merkezindeki kadın gibi iki dakikada muhasebeye sevk etseydi herhalde oradan da dönecektik... Ekim sonrası süreçte de kendisinden her türlü bilgi desteğini aldık. Sağolsun, varolsun.

Operasyonumu gerçekleştiren ekibin lideri olan Cüneyt Bey kardeşime bilhassa teşekkürlerimi iletiyorum. Kendisiyle operasyon başlamadan 15 dakika önce tanıştık ama 5 dakikada bende o güveni sağlamış ve 5-6 yıldır isim isim didikleyip araştıran ama kendisini tanımayan benim gibi ikna edilmesi zor bir adamın gönül huzuruyla operasyona girmesini sağlamıştır... Ve yaptığı işin hakkını on numara beş yıldız olarak vermiştir. Sağolsun, varolsun.

Özelden yazan çok arkadaşım oldu. Her birine elimden geldiğince tecrübelerimi aktarmaya ve yardımcı olmaya çalıştım. Yine sorusu olan olursa cevaplarım. Herkese teşekkürler ediyor, çok daha güzel sonuçların sizlerin olmasını dilerim kardeşler...

bir vedalaşma gibi  olmuş ama henüz 9 ay olmuş bence konular bir yıl hatta 1,5 yıl kadar güncellenmeli uzun dönem sonuçları görmek açısından.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #354 : 19 Kasım 2019, 19:11:20 »
Abim çok iyi :))
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #355 : 19 Kasım 2019, 19:15:57 »
çok sık ve doğal olmuş saçlar maşallah Eien

Carlcox

• Full Member
« Yanıtla #356 : 19 Kasım 2019, 19:42:43 »
Fiyat ne kadar odediniz acaba

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #357 : 19 Kasım 2019, 19:43:40 »
Fiyat ne kadar odediniz acaba

Geçen eda hanımdan öğrendim Fue 8 DhI 10
güncel fiyatları bu şekilde

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #358 : 19 Kasım 2019, 19:49:07 »
çok iddialı bir saç ekimi sonucu yeni fotoğraf ekler misiniz ?

Gfbon

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #359 : 19 Kasım 2019, 22:31:07 »
Bu kadar dogal bir on cizgi gormemistim, masallah..

Facebook Twitter Instagram