Gönderen Konu: Avesin sprey kullananlar yorumları  (Okunma sayısı 9527 defa)

Kerimm34

• Hero Member
Ynt: Avesin sprey kullananlar yorumları
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2019, 02:39:30 »
bende araştırdım bu avesin spreyi içerik olarak iddialı gibi duruyor ama ne kadar inandırıcı bilemem kullananlara sormak lazım.

Beta-Glucan (Stres ve medikal zararlara karşı saçı ve kafa derisini korur.) Plantafluid Complex PV-1 (Saç üretiminden sorumlu hücreleri uyararak yeni saç oluşumunu arttırır.) Saw Palmett (DHT’nin toksik etkilerine karşı saçı korur.) Anagain (Telogen [dökülme] evresinde dökülen saç sayısını ciddi oranda azaltırken saç fölikülden ayrıldıktan sonraki anagen [oluşum] safhasının süresini hızlandırır.) Ozonized Olive Oil (Saç derisindeki hücrelerin ve saç köklerinin yenilenmesini hızlandırır.) D-panthenol (Saç derisine nüfuz eden suyu hapsederek cildin nem dengesini korur.) Climbazole (Saçlı deride kepek ve mantar gibi deri problemlerinin önüne geçer.)

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2019, 02:46:04 »
Bu avesin spreydeki saw palmetto topikal olarak nasıl etki ediyor harbiden ilginçmiş .

Ocean

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2019, 09:21:05 »
sanırım saç eken doktorların birçoğu avesin ürünlerini öneriyorlar

var mı kullanan başka?

okankaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2019, 23:53:56 »
2 aydır kullaniyorum  gunde tek sefer  3-4 fis  sıkıp Masaj yapiyom faydasi oldumu  bilmiyom uzun süre kullanımda belli ediyormus  3 kutu  bitirince yazarim şuan 2. kutudayim

Nish

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2019, 14:47:43 »
Merhaba arkadaşım ben 5 aydır kullanıyorum bizim gibi ekim yaptıranlar için tavsiye ederim doğrusu araştırdımda içindeki bi madde uyku evresine giren saçı hızlı uyanmasına sağlıyormuş. Faydasını gördüm doğrusu baya bi çıkmaya başladı ekilen saçlar

Rohat

• Full Member
« Yanıtla #6 : 12 Temmuz 2019, 17:51:47 »
Merhaba arkadaşım ben 5 aydır kullanıyorum bizim gibi ekim yaptıranlar için tavsiye ederim doğrusu araştırdımda içindeki bi madde uyku evresine giren saçı hızlı uyanmasına sağlıyormuş. Faydasını gördüm doğrusu baya bi çıkmaya başladı ekilen saçlar
üstad benim 2 ay önce saçlar baya dökülüp incelmeye başladı. Ben finans kullanmaya başladım. Avesinle dışardan desteklesem nasıl olur acaba? Bırakınca falan dökülme yapar mı? Var mı öyle yan etkileri?

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2019, 00:58:29 »
5 fıs diyor ama ben daha fazla sıkıyorum bi sıkıntı olurmu

Monster

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 14 Şubat 2021, 19:43:54 »
saç ekimi sürecinde bunu kullanmaya devam eden var mı? fayda sağlıyor mu ve saçlar bağışıklık kazanmıyor değil mi bıraktıktan sonra?
minoxil bende yan etki yapıyor

memox

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 20 Şubat 2021, 11:46:48 »
slm Avesin sprey kullanan arkadaşlar aradan geçen zamanda tecrübelerini paylaşabilirlerse seviniriz.

mehmetkilic

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 27 Şubat 2021, 10:16:38 »
Avesin spreyi kaç ay kullandınız ve bıraktığınızda saçta dökülmeler oluyor mu? 1 ay önce saç ektirdim bugün kullanmaya başlıycam
  • Ekim Tarihi: 23.01.2021

Facebook Twitter Instagram