Gönderen Konu: ekimden sonra yan yatmak  (Okunma sayısı 8551 defa)

byhayalet51

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ekimden sonra yan yatmak
« : 26 Mayıs 2016, 15:50:13 »
merhaba arkadaşlar geçen hafta bu gün saç ekimi yaptırdım ön bölgeme benim sorunum şu sırt üstü kesinlikle uyuyamıyorum bu günden itibaren ekim yerine bi şey değmeden yan yatsam ne mahsuru olabilir bi sakıncası varmı artık

Muhendis

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ekimden sonra yan yatmak
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2016, 16:31:59 »
Hocam bende 20 senedir yüzüstü yatardım asla sırtüstü uyuyamazdım. Saç ektirdikten sonra U şeklinde visco yastık aldım onla uyuyabiliyorum. Bence bir süre daha o şekil yatın. Saçlar kısa olduğu için yastığa saplanıyor ve hareket ettiğinde yerinden çıkabiliyor.

byhayalet51

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2016, 16:36:46 »
Hocam bende 20 senedir yüzüstü yatardım asla sırtüstü uyuyamazdım. Saç ektirdikten sonra U şeklinde visco yastık aldım onla uyuyabiliyorum. Bence bir süre daha o şekil yatın. Saçlar kısa olduğu için yastığa saplanıyor ve hareket ettiğinde yerinden çıkabiliyor.

Hocam demek istediğim şu saçlara dokunmadığımız sürece sıkıntı olurmu yani

Muhendis

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2016, 16:44:10 »

Uyurken saçlara zarar vermeyeceğinin garantisi varsa uyu hocam. Yattığın gibi kalkıyorsan sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bana ekim merkezinde kabuklar gidene kadar sırt üstü yatmam gerektiği söylendi.

byhayalet51

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2016, 16:47:55 »
hocam o kadar uykusuzumki bir haftadır uyuyamıyorum galiba yan yatarsam yattığım gibi kalkarım zaten sadece ön bölgeye ekim oldu yastığa değeceğini sanmıyorum yani  değmediği sürece bi şey olmazsa yatabilirim o zaman değilmi

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2016, 21:52:26 »

Uyurken saçlara zarar vermeyeceğinin garantisi varsa uyu hocam. Yattığın gibi kalkıyorsan sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bana ekim merkezinde kabuklar gidene kadar sırt üstü yatmam gerektiği söylendi.
verteks ekımlerını korumakta zor yatarken onda bıraz dıkklatlı olmak gerekıyor

kerimrock

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2016, 15:32:29 »
ilk 7 gun yenı greftlere temas olamamsı gerek dolayısıyla dık yatılmalı tavsıyem yanlarınıza yastıkları koyun ben oyle yapıyorum.

Facebook Twitter Instagram